COVID-19: Tworzenie iluzji pandemii poprzez fatalne testy PCR |Fake Science: WHO i CDC przyznają „Wykrycie wirusowego RNA, nie musi być przyczyną…”

Wynik wykrywania tego produktu służy wyłącznie jako odniesienie kliniczne i nie powinien być traktowany jako jedyny dowód do klinicznej diagnozy i leczenia - mówi producent testów na COVID-19

doctor, lab, laboratory, medical, medicine, chemistry, test tube, dna, deney

W tym artykule przedstawione zostały cytaty z oficjalnych źródeł, dotyczące ich własnego testu diagnostycznego na koronawirusa. Mowa w nim będzie o fatalnych błędach popełnionych podczas fałszywej diagnozy stawianej na podstawie fałszywych wyników testów.

Tworzenie iluzji pandemii poprzez fatalne testy

Ponieważ liczby zachorowań opierają się na „testach”, cały „efekt pandemii” został oparty o fake science.

Gdy nadeszła chwila próby propagandzista powiedział: „Wiesz, mamy świetny test diagnostyczny na koronawirusa. Test pokazuje wyniki, które mówią, że ta i ta osoba jest chora. Miliony chorych ludzi. Ale test tak naprawdę tego nie jest w stanie zmierzyć. Test jest bzdurą, ale ta bzdura działa na naszą korzyść. Buduje obraz globalnej pandemii. Jest wymówką, by zamknąć całą planetę i zniszczyć gospodarkę oraz złamać życie ludzkie… ”

Obróć ich własne słowa przeciw nim samym

Powszechny test na wirusa COVID-19 nazywa się PCR. Przejdźmy teraz do opublikowanej oficjalnej literatury i zobaczmy, co nam ujawni. Uwaga spoiler: zaniechania i niedociągnięcia testu są druzgocące.

Z „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel”:

„Wykrycie wirusowego RNA może nie wskazywać na obecność zakaźnego wirusa ani na to, że 2019-nCoV jest przyczyną objawów klinicznych”.

Tłumaczenie na nasze: pozytywny wynik testu nie gwarantuje, że wirus COVID w ogóle powoduje infekcję. I, hm, czytając między wierszami, wirusa COVID może w ogóle nie być w ciele pacjenta.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO): „Wytyczne techniczne dotyczące choroby koronawirusowej (COVID-19): Badania laboratoryjne 2019-nCoV u ludzi”:

„Kilka testów wykrywających 2019-nCoV było i jest obecnie opracowywanych, zarówno wewnętrznie, jak i komercyjnie. Niektóre testy mogą wykrywać tylko nowy wirus [COVID], a niektóre mogą również wykrywać inne szczepy (np. SARS-CoV), które są genetycznie podobne. ”

Tłumaczenie na nasze: Niektóre testy PCR dają wynik pozytywny dla typów koronawirusa, które nie mają nic wspólnego z COVID – w tym zwykłych starych koron, które powodują jedynie przeziębienie.

Dokument WHO dodaje ten mały fragment: „Ograniczenia stosowania protokołu: opcjonalne próbki kliniczne do badań nie zostały jeszcze zatwierdzone”.

Tłumaczenie na nasze: Nie jesteśmy pewni, które próbki tkanek pobrać od pacjenta, aby test był wiarygodny.

Z FDA: „Test LabCorp COVID-19RT-PCR Podsumowanie EUA: PRZYSPIESZONE ZEZWOLENIE NA UŻYCIE AWARYJNE (EUA) PODSUMOWANIE COVID-19 RT-PCR TEST (LABORATORY CORPORATION OF AMERICA)”:

„… SARS-CoV-2RNA [wirus COVID] jest na ogół wykrywalny w próbkach z dróg oddechowych podczas ostrej fazy zakażenia. Wyniki pozytywne wskazują na obecność RNA SARS-CoV-2; kliniczna korelacja z historią pacjenta i innymi informacjami diagnostycznymi jest niezbędna do określenia statusu zakażenia pacjenta… WYKRYTY AGENT NIE MOŻE BYĆ DEFINICJALNĄ PRZYCZYNĄ CHOROBY. Laboratoria w Stanach Zjednoczonych są zobowiązane do zgłaszania wszystkich pozytywnych wyników odpowiednim organom zdrowia publicznego. ”

Tłumaczenie na nasze: Z jednej strony twierdzimy, że test może „ogólnie” wykryć obecność wirusa COVID u pacjenta. Ale przyznajemy, że „czynnik wykryty” w teście, przez który rozumiemy COVID, „może nie być ostateczną przyczyną choroby”. Przyznajemy również, że jeśli pacjent nie ma ostrej infekcji, nie możemy znaleźć COVID. Dlatego idea „bezobjawowych pacjentów” potwierdzona badaniem jest bezsensowna. I chociaż pozytywny wynik testu na COVID może nie wskazywać rzeczywistej przyczyny choroby, wszystkie pozytywne testy muszą zostać zgłoszone – i będą liczone jako „przypadki COVID”. Bez względu na wszystko.

Od producenta elementów zestawu do testów PCR, Creative Diagnostics, „SARS-CoV-2 Coronavirus Multiplex RT-qPCR Kit”:

„Status prawny: tylko do użytku badawczego, nie do użytku w procedurach diagnostycznych”.

Tłumaczenie: nie używaj samego wyniku testu do diagnozowania infekcji lub choroby… Ups.

»Niespecyficzna interferencja wirusa grypy A (H1N1), wirusa grypy B (Yamagata), wirusa syncytium układu oddechowego (typ B), adenowirusa układu oddechowego (typ 3, typ 7), wirusa paragrypy (typ 2), Mycoplasma Pneumoniae, Chlamydia Pneumoniae itp. ”

Tłumaczenie na nasze: Chociaż ta firma twierdzi, że test może wykryć COVID, stwierdza również, że wynik testu może być NIEPRAWIDŁOWO dodatni, jeśli pacjent ma w swoim ciele jeden z wielu innych nieistotnych wirusów. Co w takim razie dowodzi test? Kto wie? Rzuć monetą.

„Jakość aplikacji”

Tłumaczenie na nasze: To wyraźnie oznacza, że test nie jest odpowiedni do wykrywania ilości wirusa w ciele pacjenta. Za chwilę wyjaśnię, jak ważne jest to stwierdzenie.

„Wynik wykrywania tego produktu służy wyłącznie jako odniesienie kliniczne i nie powinien być traktowany jako jedyny dowód do klinicznej diagnozy i leczenia. Należy rozważyć kliniczne postępowanie z pacjentami w połączeniu z ich objawami, historią, innymi badaniami laboratoryjnymi i reakcjami na leczenie. Wyniki wykrywania nie powinny być bezpośrednio wykorzystywane jako dowód diagnozy klinicznej i służą jedynie jako odniesienie dla klinicystów”.

Tłumaczenie na nasze: nie wykorzystuj testu jako wyłącznej podstawy do diagnozowania osoby z COVID. A jednak właśnie to robią władze ds. zdrowia na całym świecie. Wszystkie pozytywne testy muszą zostać zgłoszone agencjom rządowym i są liczone jako przypadki COVID ”.

Cytaty te z oficjalnych agencji rządowych i źródeł testowych storpedowały całą „naukową” podstawę testu.

A teraz dodam kolejny, śmiertelny cios: test nigdy nie został właściwie zweryfikowany jako narzędzie do wykrywania chorób. Nawet zakładając, że może wykryć obecność wirusa COVID u pacjenta, nie pokazuje, ILE wirusa znajduje się w organizmie. I to jest kluczowe, ponieważ, aby nawet zacząć mówić o rzeczywistej chorobie w prawdziwym świecie, a nie w laboratorium, pacjent musiałby mieć miliony wirusów aktywnie replikujących się w jego ciele.

Zwolennicy testu twierdzą, że MOŻE on zmierzyć ilość wirusa w organizmie. Na co odpowiadam: udowodnij to.

Udowodnij to w sposób, w jaki należało to udowodnić dziesiątki lat temu – ale nigdy nie udowodniono.

Weź pięćset osób i usuń z nich próbki tkanek. Osoby pobierające próbki NIE wykonują testu. Testerzy nigdy nie dowiedzą się, kim są pacjenci i w jakim są stanie.

Testerzy przeprowadzają PCR na próbkach tkanek. W każdym przypadku podają, który wirus znaleźli i ILE go znaleźli.

„W porządku, u pacjentów 24, 46, 65, 76, 87 i 93 wykryliśmy bardzo dużo wirusa”.

Teraz odślepiamy tych pacjentów. Wszyscy powinni być chorzy, ponieważ w ich ciałach replikuje się tak dużo wirusa. Czy oni są chorzy? Czy biegają maratony? Dowiedzmy Się.

Ta OCZYWISTA weryfikacja testu nigdy nie została przeprowadzona. To ogromny skandal. Gdzie są kontrolowane wyniki badań u 500 pacjentów, tysiąca pacjentów? Nigdzie.

Test jest nieudowodnionym oszustwem.

A zatem pandemia COVID, która ma być oparta na tym teście, jest również oszustwem.

„Ale… ale… co z tymi wszystkimi chorymi i umierającymi… dlaczego oni są chorzy?”

Wysoka LICZBA schorzeń – żadna z nich nie wiąże się z COVID, a większość obejmuje stare, tradycyjne choroby – powoduje zachorowania.

Leave a Reply