Twitter na stałe zawiesił konto współautora mRNA, dr Roberta Malone!

"Ponad pół miliona followersów, to znaczy, że musiałem być na dobrej drodze". Dr Robert Malone, kluczowy współtwórca technologii mRNA i szczery krytyk nakazów i zasad związanych z COVID-19, znika z Twittera.

Twitter na stałe zawiesił konto współautora mRNA, dr Roberta Malone!

„Ponad pół miliona followersów, to znaczy, że musiałem być na dobrej drodze”. Dr Robert Malone, kluczowy współtwórca technologii mRNA i szczery krytyk nakazów i zasad związanych z COVID-19, znika z Twittera.

Dr Malone, którego konto Twitter usunął na stałe, jest odkrywcą [Ta informacja również została usunięta przez cenzurę i poprawność polityczną] transfekcji RNA in-vitro i in-vivo oraz wynalazcą szczepionek mRNA, którego badania były kontynuowane w Vical w 1989 roku, gdzie zaprojektował pierwsze eksperymenty in vivo na ssakach.

Oprócz wynalezienia szczepionek mRNA, był również wynalazcą szczepionek DNA w 1988 i 1989 roku. Wynikiem tej pracy jest ponad 10 patentów i liczne publikacje, przynoszące około 7000 cytowań.

Dekalog naukowca, którego celowo usunięto z Wikipedii za mówienie prawdy o mRNA! “Nie mam myśli samobójczych” – Twitter wrze!

Specjalizuje się w badaniach klinicznych, sprawach medycznych, sprawach regulacyjnych, zarządzaniu projektami, zarządzaniu propozycjami (duże granty i kontrakty), szczepionkach i ochronie biologicznej.

Obejmuje to pisanie opracowywań, przeglądanie i zarządzanie szczepionkami, zagrożeniami biologicznymi i biologicznymi próbami klinicznymi oraz strategiami rozwoju klinicznego.

Pisząc na swojej stronie, doktor, który zgromadził ponad 500 000 obserwujących, potwierdził, że jego konto zostało „na stałe zawieszone na Twitterze” i powiedział: „Wszyscy wiedzieliśmy, że w końcu to się stanie”.

Ponad pół miliona obserwujących zniknęło w mgnieniu oka. To znaczy, że musiałem być na dobrej drodze, że tak powiem – napisał 29 grudnia.

R. W. Malone zdjęty z Twittera / Źródło: Twitter
R. W. Malone / Źródło: Twitter

Oznacza to również, że straciliśmy kluczowy element w naszej walce o zaprzestanie stosowania tych szczepionek dla dzieci i powstrzymanie korupcji w naszych rządach, a także w kompleksie medyczno-przemysłowym i przemyśle farmaceutycznym.

Polecił on użytkownikom śledzenie swojej strony Substack w celu uzyskania przyszłych aktualizacji.

W międzyczasie ma pojawić się w podcaście Joe Rogana już dziś, 30 grudnia.

WAŻNE! Dr Robert Malone, wynalazca technologii mRNA: Szczepionka COVID-19 to niebezpieczeństwo. Powoduje, że wirus staje się bardziej zakaźny! [VIDEO]

– Substack to absolutnie najlepszy sposób na pozostanie w kontakcie ze mną. Doceniam wsparcie wszystkich w zapisaniu się do mojego newslettera. To naprawdę ma dla mnie znaczenie – napisał w poście.

Podczas próby uzyskania dostępu do strony ewaporowany doktor wyświetla szablonową wiadomość o zawieszeniu jego profilu: „Konto zawieszone. Twitter zawiesza konta, które naruszają jego zasady”.

Firma zajmująca się mediami społecznościowymi z siedzibą w San Francisco nie opublikowała jeszcze oficjalnego komentarza na temat tego, dlaczego zawiesiła jego konto, ani konkretnie, jaki post wywołał tak ekstremalną jej reakcję.

Pamiętamy, że właściciel konkurencyjnej platformy Facebook, Mark Zuckenberg, wypowiadał się na temat szczepionek mRNA w sposób, w jaki platforma z pewnością zawiesiłby mu konto.

Eksperymenty na ludziach: Tajwan, Naziści, Alabama. „Zaszcze***ni super rozsiewacze wirusa COVID-19” mówi dr Malone. Przerażające dane śmiertelności! [VIDEO]

Leave a Reply