Trwają poszukiwania zaginionej 22-latki z Chorzowa

Policjanci z Chorzowa poszukują 22-letniej Dominiki Talagi - mieszkanki tego miasta, która w minioną sobotę nie wróciła do domu ze sklepu. W poniedziałek po południu policja opublikowała personalia i fotografię zaginionej kobiety z apelem o pomoc w jej odnalezieniu.

Policyjny radiowóz, Fot. PAP/Piotr Polak
Policyjny radiowóz, Fot. PAP/Piotr Polak

Policjanci z Chorzowa poszukują 22-letniej Dominiki Talagi – mieszkanki tego miasta, która w minioną sobotę nie wróciła do domu ze sklepu. W poniedziałek po południu policja opublikowała personalia i fotografię zaginionej kobiety z apelem o pomoc w jej odnalezieniu.

„22-letnia kobieta, 4 czerwca 2022 r. w godzinach popołudniowych, wyszła do sklepu i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną” – poinformowała chorzowska policja.

Dominika Talaga wygląda na ok. 25 lat, ma 160 cm wzrostu, normalną budowę ciała, kasztanowe włosy do ramion, zielone oczy. Na twarzy ma ślady trądziku. W dniu zaginięcia miała na sobie szare krótkie spodenki i granatową tunikę; wzięła ze sobą czarną torebkę.

Policja apeluje o pomoc

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie pod numerem telefonu 47 85 45 255 lub z najbliższą jednostką Policji – nr 112. Można także wysłać informację na adres poczty elektronicznej dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl.

Leave a Reply