Tragedia w Missisipi. W strzelaninie zginęły 3 osoby. Sprawca nie żyje

Sprawca strzelaniny w Biloxi, w stanie Missisipi, został znaleziony martwy po tym jak policja otoczyła go w sklepie w sąsiednim Gulfport - poi formował urząd miejscowego szeryfa. W strzelaninie zginęły cztery osoby.

Do strzelaniny doszło w hotelu Biloxi Broadway Inn. Fot. PAP//EPA/MICHAEL REYNOLDS (zdjęcie ilustracyjne)
Do strzelaniny doszło w hotelu Biloxi Broadway Inn. Fot. PAP//EPA/MICHAEL REYNOLDS (zdjęcie ilustracyjne)Dostawca: PAP/EPA.

Sprawca strzelaniny w Biloxi, w stanie Missisipi, został znaleziony martwy po tym jak policja otoczyła go w sklepie w sąsiednim Gulfport – poinformował urząd miejscowego szeryfa. W strzelaninie zginęły cztery osoby.

Sprawca, oficjalnie określany przez policję jako „podejrzany”, zastrzelił właściciela i dwóch pracowników motelu Broadway Inn Express w Biloxi, miejscowości położonej na północnym wybrzeżu Zatoki Meksykańskiej, po czym uciekł raniąc przy tym śmiertelnie jeszcze jedną osobę.

Policja zlokalizowała go i otoczyła w jednym ze sklepów w sąsiednim Gulfport. Według lokalnej stacji telewizyjnej WLOX-TV negocjacje prowadzone ze sprawcą, zidentyfikowanym jako 32-letni Jeremy Alesunder Reynolds, nie przyniosły rezultatu.

Szef policji w Gulfport Adam Cooper poinformował, że użyto gazu łzawiącego. Po wejściu funkcjonariuszy do sklepu Reynolds został znaleziony martwy. Przypuszcza się, że popełnił samobójstwo.

Leave a Reply