UK: Tik Tok oskarżony o próbę przekonywania dzieci, że zmiana płci jest „fajna”. Lobby LGBT celuje w chrześcijaństwo?

Tik Tok ma problem w Wielkiej Brytanii. Miał przekonywać dzieci i nastolatków, że zmiana płci jest „fajna”, bombardując je filmami „influencerów” LGBT. „Kiedyś byłem dobrym chłopcem z chrześcijańskiej rodziny”, teraz jest „trans, gejem ateistą, który kocha tatuaże i chaos”.

UK: Tik Tok oskarżony o próbę przekonywania dzieci, że zmiana płci jest „fajna”. Lobby LGBT celuje w chrześcijaństwo?

Tik Tok ma problem w Wielkiej Brytanii. Miał przekonywać dzieci i nastolatków, że zmiana płci jest „fajna”, bombardując je filmami „influencerów” LGBT. „Kiedyś byłem dobrym chłopcem z chrześcijańskiej rodziny”, teraz jest „trans, gejem ateistą, który kocha tatuaże i chaos”.

Według Daily Mail zarówno rodzice, jak i członkowie społeczności LGBT skarżyli się na niedawne partnerstwo między Tik Tok’iem i Stonewall, kontrowersyjną organizacją charytatywną zajmującą się prawami lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów, w celu promowania omawianych materiałów.

Związek ten zbiega się ze wzrostem przypadków dysforii płciowej u nastolatków w wieku, w którym łatwo ulegają wpływom, i wydaje się generować rodzaj „zaraźliwej mody” dla tych, którzy czują się „zdezorientowani”, aby wymagać leczenia hormonalnego i operacji zmiany płci.

USA: Pedofile w chórze gejów śpiewających: “Idziemy po nie. Idziemy po Twoje dzieci. Zmienimy je w LGBTQ” [VIDEO]

Filmy opublikowane przez wpływowe osoby transpłciowe na Tik Tok – w których udzielają porad dotyczących przejścia i dostępu do terapii hormonalnych – zostały obejrzane przez miliony młodych widzów.

Według własnych statystyk Tik Tok w Wielkiej Brytanii, ponad jedna czwarta użytkowników to osoby w wieku 15-25 lat, a nagrania Stonewall z hashtagiem #Trans zostały odtworzone ponad 26 miliardów razy. Ta grupa dzieci i nastolatków spędza ponad godzinę dziennie oglądając aplikację.

W zeszłym roku Tik Tok stał się najczęściej pobieraną aplikacją w Wielkiej Brytanii.

Wśród przykładów analizowanych przez brytyjskie media popularna wpływowa osoba transpłciowa TikTok, Bella Fitzpatrick, zebrała od swoich zwolenników 20 000 funtów w mniej niż trzy miesiące, aby sfinansować prywatną operację zmiany płci.

19-latek (teraz) ma 700 000 zwolenników i wyjaśnia proces przejścia, nie wspominając o nieodwracalnych konsekwencjach terapii hormonalnej.

Mająca ponad 680 000 obserwujących Alex Consani stała się popularna gdy miała 12 lat, ponieważ magazyn Cosmopolitan opublikował jej życie jako modelkę trans.

Obejrzany 2,3 miliona razy film z Alex, w którym mówi swoim followersom, że są „jedną pigułką estrogenową z dala od promienienia.” „Glowing” to przemiana psychiczna, fizyczna i emocjonalna na lepsze, zgodnie ze współczesnym slangiem.

Kolejny z filmów promowanych przez Stonewall zaczyna się od zdania: „Kiedyś byłem dobrym chłopcem z chrześcijańskiej rodziny”, po czym pokazuje przemianę w „trans, geja ateistę, który kocha tatuaże i chaos”.

UK: Otwarte drzwi dla siewców HIV? W imię inkluzywności i sprawiedliwości rząd na zalecenie m. in. organizacji LGBT+ usunie pytanie o aktywność seksualną murzynów z kwestionariusza dawców krwi

Co zaskakujące, nawet aktywiści LGBT skrytykowali organizację i Tik Tok za tę niedawną „modę”.

Pisaliśmy niedawno o sprawie pedofili w chórze gejów śpiewających: „Idziemy po nie. Idziemy po Twoje dzieci. Zmienimy je w LGBTQ”.

San Francisco Gay Men’s Chorus prowadzi program, mający na celu rekrutację miejskiej młodzieży do swoich szeregów.

Żadna z tych rzeczy nie wyszłaby na jaw, gdyby chór nie upublicznił teledysku zatytułowanego „Wiadomość od społeczności gejowskiej”, który zawierał lubieżne teksty i groźby pod adresem rodziców i ich dzieci.

Kate Harris z LGB Alliance powiedziałaNaszą główną troską jest to, że miliony podatnych na wpływy dzieci oglądają tych internetowych influencerów. To nie przypadek, że wzrost TikTok zbiega się dokładnie z wykładniczym wzrostem dzieci z dysforią płciową.

Według Harris najbardziej niepokojącym przesłaniem powtarzanym w filmach Stonewall jest „nie angażuj swoich rodziców”.

Te filmy mogą sprawić, że całe pokolenie dzieci uwierzy, że łatwo jest zmienić płeć i że jest to odpowiedź na wszystkie twoje problemy – powiedział Harris, który wcześniej sprzeciwił się sposobowi, w jaki Stonewall próbuje wepchnąć transpłciowość młodych ludzi.

Kilka badań wskazuje, że terapie hormonalne mające na celu „zmianę płci” mają nieodwracalny wpływ na zdrowie dzieci i młodzieży, takie jak utrata gęstości kości, bezpłodność i depresja.

Eksperci wskazują również, że dysforia płciowa, która zwykle objawia się u dzieci w wieku 12 lat lub starszych, zwykle ustępuje, gdy dana osoba wchodzi w dorosłość.

Keira Bell, kobieta, która jako nastolatka postanowiła „zmienić swoją płeć”, pozwała klinikę gender NHS – brytyjską publiczną służbę zdrowia – za umożliwienie dzieciom poddania się leczeniu i za to, że nie udzieliła jej lepszych porad, gdy przeszła leczenie hormonalne, którego dzisiaj jako dorosła żałuje.

Cały proces jest naprawdę traumatyczny, patrząc wstecz, tak naprawdę nie ma odwrotu, ponieważ zmieniasz się na zawsze w widoczny sposób – powiedziała Bell, która niestety przegrała proces, a dziś dzieci poniżej 16 roku życia w Wielkiej Brytanii mogą poddać się terapii hormonalnej bez zgody rodziców.

UK: Wielka, Faszystowska, Tęczowa, Socjalistyczna, Marksistowska Brytania 2021. Jakub Andrzej Grygowski w szczerym wywiadzie dla NCzas!

Leave a Reply