Texas Pogrążony w Ciemnościach. Ponad 4 MLN Domostw Bez Prądu. Wiatraki Pozamarzały

Przez ostatnie 15 lat region ten nieustannie promował, tak zwaną, „zieloną energię”, konsekwentnie inwestując coraz większe zasoby pieniężne w jej rozwój.

Texas pogrążony w ciemnościach. Ponad 4 miliony domostw bez prądu. Natura zweryfikowała lewackie „zielone rozwiązania”. Wiatraki pozamarzały.

„Mamusię oszukasz, tatusia oszukasz, ale życia nie oszukasz” – prawi jeden z wielu najbardziej rozpoznawalnych cytatów jednego z klasyków.

Przekonać się o jego wartości i ważności mogą mieszkańcy Texasu.

Przez ostatnie 15 lat region ten nieustannie promował, tak zwaną, „zieloną energię”, konsekwentnie inwestując coraz większe zasoby pieniężne w jej rozwój.

C0B08DAA B640 49FC 8BA9 E494ED7DF32A
News Nation Now

Zdaniem US Energy Information Administration Texas ma największą częstotliwość występowania wiatrów pośród wszystkich stanów Ameryki.

Cale szczęście lewica nie zdołała pozbawić południowego stanu paliw kopalnianych. Również energia atomowa pozostaje do dyspozycji, choć utrzymuje się póki co jedynie na poziomie 10%.

Jeszcze 15 lat temu w Texasie nie było ani jednego wiatraka. Dziś pochodząca z nich energia to aż 25% ogólnych zasobów w tym regionie.

Lewica szczebiotała z zachwytu, prosząc o więcej i więcej z budżetu, ponieważ, jak wiemy, te cuda „natury” bez subwencji od państwa, czyli przymusowej zrzutki pod groźbą więzienia, nie mają ekonomicznego prawa bytu.

Kiedy zielona propaganda wylewa się strumieniami poprzez łżennikarzy massmediów, wchodząc nawet do szkół naszych dzieci, jedynie osoby, które mało wiedzą o energii produkowanej przez farmy wiatraków, oraz mieszkający od nich jak najdalej – a z reguły to jedni i ci sami – którzy nie słyszą na codzień brzęczenia, warkotu, turkotu, czy nie widzą rozrywanego masowo ptactwa (hej, weganie, nie odwracajcie wzroku!), mogą popierać i domagać się tej formy zasilania domowego miru.

I nadszedł w końcu dzień próby, w którym los powiedział „sprawdzam”, a natura – towarzyszka w doli i niedoli zielonych neomarksistów – obniżyła nieco temperaturę, czekając chwilę na reakcję wirującego zatruwającego środowisko, nie-biodegradalnego, nieopłacalnego i niewydolnego złomu.

Od wtorku, 4 miliony gospodarstw domowych w Teksasie straciły energię elektryczną. Co robią demokraci? Przedstawiają „Green New Deal” (Nową Zieloną Umowę), czyli w konsekwencji jeszcze więcej zaciemnionych rejonów, kiedy spadnie temperatura.

W następujący sposób pointuje tę ciężką sytuację stacja Fox News:
„Im mniej używamy paliw kopalnianych, tym bardziej ich potrzebujemy”.

Natura dała czerwoną kartkę zielonej energii. Prawidłowo, bo jak wiemy – zielony to niedojrzały czerwony.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply