Tajny mail Fauci – Daszak ujawniony! Udział FDA i CDC w eksperymentach Wuhan nad SARS-COV-2 potwierdzony!

Prawnicy ICAN są już w posiadaniu dowodu na zaangażowanie amerykańskiej agencji rządowej zdrowia publicznego w eksperymenty nad SARS-COV-2. Pełna treść maila na linii Fauci - Daszak potwierdza udział FDA i CDC w geoinżynierii nadającej wirusowi nową funkcję.

Tajny mail Fauci - Daszak ujawniony! Udział FDA i CDC w eksperymentach Wuhan nad SARS-COV-2 potwierdzony!

Prawnicy ICAN są już w posiadaniu niezbitego dowodu na zaangażowanie amerykańskiej agencji rządowej zdrowia publicznego w eksperymenty nad SARS-COV-2. Pełna treść maila na linii Fauci – Daszak potwierdza udział FDA i CDC w geoinżynierii nadającej wirusowi nową funkcję.

Po niedawnym wycieku tysięcy maili, Anthony Fauci podejrzewany był przez członków kongresu amerykańskiego o zaangażowanie w prace nad nadawaniem nowych funkcji wirusom.

Było jedynie kwestią czasu, by znaleźć odpowiednie dowody na jego udział w zbrodni przeciwko ludzkości.

Wyciekły tajne dokumenty! Agresywna polityka Pfizera na prawodawstwo rządów państw! [VIDEO]

W dniu 29 kwietnia 2020 r. ICAN, organizacja składająca się z prawników i dziennikarzy śledczych, złożył wniosek o dostępie do informacji jawnej [FOIA] do National Institutes of Health (NIH) i zażądał kopii wiadomości e-mail dr Anthony Fauci związanych z COVID-19.

Prośba FOIA złożona w imieniu ICAN o przekazanie pełnej wersji korespondencji mailowej Fauci - Daszak / Źródło: ICAN
Prośba FOIA złożona w imieniu ICAN o przekazanie pełnej wersji korespondencji mailowej Fauci – Daszak / Źródło: ICAN

Czytamy: „Szanowny Panie Garcia-Malene:
W imieniu ICAN prosimy o przesłanie następujących dokumentów na adres foia@sirillp.com w formie elektronicznej:
Wszystkie wiadomości e-mail wysłane lub otrzymane przez Anthony’ego Fauci między 1 listopada 2019 r. a dniem dzisiejszym, które zawierają słowa kluczowe – SARS-CoV, COVID, COVID-19 lub koronawirus – w dowolnej części wiadomości e-mail, w tym w treści, temacie, metadanych, wierszu nadawcy lub wiersz odbiorcy wiadomości e-mail lub dowolny załącznik do wiadomości e-mail”.

Po tym, jak NIH nie przedstawił odpowiednich dokumentów, ICAN pozwał NIH do sądu federalnego.

W odpowiedzi NIH przygotował m.in. zredagowaną kopię e-maila od Piotra Daszaka do dr Fauciego i innych.

Daszak jest prezesem EcoHealth Alliance, czyli grupy, za pośrednictwem której agencja dr Fauci przekazała pieniądze do laboratorium wirusologicznego w Wuhan w Chinach.

Ten e-mail został wysłany 18 kwietnia 2020 r., na początku epidemii koronawirusa.

Zredagowana kopia pierwotnie przedłożona ICAN ujawniła fragment e-maila, w którym pan Daszak stwierdził:

„Chciałem tylko osobiście podziękować w imieniu naszego personelu i współpracowników za publiczne wystąpienie i stwierdzenie, że dowody naukowe potwierdzają naturalne pochodzenie COVID-19. Doszło do tego poprzez przejście wirusa z nietoperza na człowieka, a nie z laboratorium z Wuhan Instytut Wirusologii.

Zredagowana wersja maila pomiędzy dr Fauci a Daszakiem / Źródło: ICAN
Zredagowana wersja maila pomiędzy dr Fauci a Daszakiem / Źródło: ICAN

Jednak znaczna część e-maila została zredagowana, a chodziło o oryginalną jej wersję.

Dzięki Ustawie o Dostępie Informacji Publicznej (FOIA) ICAN jest już w posiadaniu pełnej, niezredagowanej część e-maila od Daszaka do dr Fauci.

Pełna, niezredagowana wersja maila Fauci-Daszak potwierdzająca pośredni, bądź bezpośredni wpływ Anthony’ego Fauci na przebieg eksperymentów w laboratorium Wuhan / Źródło: ICAN
Pełna, niezredagowana wersja maila Fauci-Daszak potwierdzająca pośredni, bądź bezpośredni wpływ Anthony’ego Fauci na przebieg eksperymentów w laboratorium Wuhan / Źródło: ICAN

Jego treść oznacza już coś zupełnie innego. Stwierdza, że: „Praca, którą wykonaliśmy we współpracy z chińskimi wirusologami, dała nam niesamowity wgląd w ryzyko, jakie stanowią te wirusy, dzięki czemu możemy bezpośrednio pomóc chronić nasz naród przed koronawirusami pochodzącymi od nietoperzy.

Walczymy o utrzymanie otwartej komunikacji z naszymi chińskimi kolegami, abyśmy mogli lepiej radzić sobie z przyszłymi pandemiami, takimi jak COVID-19”.

Daszak w tym e-mailu ujawnia jasną prawdę: Fauci, bezpośrednio lub pośrednio za pośrednictwem Daszaka, współpracował z chińskimi wirusologami w celu zbadania koronawirusów pochodzących od nietoperzy.

USA: Uniwersytet w Pittsburghu przeznacza miliony od Anthony Fauciego i FDA na mordowanie nienarodzonych dzieci i eksperymenty! [VIDEO]

To dodatkowo potwierdza, że ​​dr Fauci dostarczył Kongresowi USA fałszywe zeznania dotyczące zaangażowania jego i jego agencji w chińskie badania nad koronawirusami pochodzenia

Jak pisaliśmy, senator Rand Paul domaga się 5 lat więzienia dla Fauci’ego za okłamywanie Kongresu w sprawie finansowania badań nad wirusem COVID-19 w laboratorium Wuhan.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply