Tajemnicza śmierć wysokiego rangą policjanta z jednej z warszawskich komend

Tajemnicza śmierć wicenaczelnika wydziału zwalczania przestępczości gospodarczej z komendy rejonowej policji Praga Północ w Warszawie. Ciało funkcjonariusza z raną postrzałową głowy znaleziono w samochodzie na Żeraniu - poinformował portal rmf24.pl.

Tajemnicza śmierć wysokiego rangą policjanta z jednej z warszawskich komend

Tajemnicza śmierć wicenaczelnika wydziału zwalczania przestępczości gospodarczej z komendy rejonowej policji Praga Północ w Warszawie. Ciało funkcjonariusza z raną postrzałową głowy znaleziono w samochodzie na Żeraniu – poinformował portal rmf24.pl.

Jak podaje portal rmf24.pl, wicenaczelnik wydziału zwalczania przestępczości gospodarczej z komendy rejonowej policji Praga Północ był we wtorek jeszcze na służbie, z której nie wrócił do domu. Nie stawił się też w środę na komendzie, dlatego rozpoczęto jego poszukiwania.

Według informacji rmf24.pl samochód policjanta został odnaleziony w okolicach dawnej fabryki samochodów osobowych przy ulicy Jagiellońskiej w Warszawie. „Miało włączony silnik, a drzwi były zamknięte. Mężczyzna siedział wewnątrz. Miał ranę głowy po postrzale” – pisze portal.

Jak nieoficjalnie podaje rmf24.pl strzał padł najpewniej z broni służbowej.

„Potwierdzamy śmierć naszego kolegi. Jest to wielka tragedia dla społeczności Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI” – powiedziała komisarz Monika Trzcinka z KRP VI.

Leave a Reply