USA: Szkoła Znęca Się Nad Uczniami. Rodzice Milczą

„Właśnie do tego dochodzi, kiedy rodzice nie chcą, bądź nie mogą wyznaczyć granicy” |Wydaje się, że tym razem przekroczono granice dobrego smaku, logiki i czarnego humoru.

Szkoła znęca się nad uczniami podczas zajęć muzycznych, każąc im występować w przedziwnych komorach.

Gdyby nie chodziło o to, że włodarze szkoły śmiertelnie poważnie traktują to, co robią, można by opisać to, do czego doszło w jednej ze szkół średnich, mieszczących się w Wenatchee, w stanie Waszyngton, za ekstrawagancki heppening.

6BFD64EC 41DB 46F0 941C 40BDD66BE00C
Źródło: Twitter

Zaczynamy właśnie drugi rok Lotu Nad Kukułczym Gniazdem i muszę przyznać, że Bareja i Monty Python materiału mieliby więcej, niż cały dotychczasowy dobytek marksistowskiego Hollywood.

Nie dość, że standardy nauczania lecą na łeb, na szyję, to nasze dzieci faszerowane są na przemian – lewacką ideologią i pseudo nauką.

 

UK: Edukacja Domowa |Rodzice Pozywają Urząd Miasta. Szansa Na Historyczny Precedens

Jeśli do tej pory, tj. do AD2021 w twojej głowie nie zakiełkowała choćby przez nanosekundę myśl o tym, by przynajmniej dowiedzieć się więcej o nauczaniu domowym – o ewentualnym zabraniu dziecka z oszalałego systemu nie wspominając – to stawiam dolary przeciwko orzechom, że twoje rodzicielstwo jest na poziomie kukułki.

Przypomnę jedynie, że kukułka to taka hybryda psa ogrodnika, patologicznego rodzica i mordercy.

Nie dość, że gdzieś ma swoje dzieci, wyzbywając się ich, oddając komu popadnie, to niszczy innym życie, wyrzucając z gniazda jaja gospodarzy.

Trzeba jednak przyznać, że jej kreatywność dorównuje kreatywności tych, którzy bronią systemu za wszelką, kupy się nie trzymającą logiki, cenę.

„Właśnie do tego dochodzi, kiedy rodzice nie chcą, bądź nie mogą wyznaczyć granicy”

Podczas zajęć muzycznych w jednej z amerykańskich szkół uczniowie zostali zmuszeni do wchodzenia w izolujące ich od innych, jednoosobowe, wykonane z tworzywa sztucznego – nie wiem – namiociki (?).

Doskonale pamiętamy przecież komiczne, pozbawione elementarnej logiki obrazki z niedawnych występów orkiestr symfonicznych, których grający na instrumentach dętych muzycy, nosili maseczki z otworem na usta.

6CC56B3D 7125 411E 9592 FDFB42F5CDAE
Źródło: Gamerplane.com

Trębacze, by móc dąć w instrument, rozpruwali kagańce, robiąc otwór na ustnik.

2DB1733B 79E9 4619 8F21 499140FBEE88
Źródło: Alphanewsmn.com

Zainfekowane powietrze przepływało przez instrument i wraz z piękną muzyką uchodziło, mordując wszystkich wokół zbierającym żniwo wirusem.

Wydaje się, że tym razem przekroczono granice dobrego smaku, logiki i czarnego humoru.

62D58C6E 025B 490E 927B 3A7CA098DA94
Źródło: Gateawaypondit.com

Czy w taki sposób rada pedagogiczna chce pomóc w walce z rozprzestrzeniającym się, mordującym 90%… przepraszam 50%… przepraszam 30… 15… 3? … 1? … 0.05% populacji, wirusem?

Czy ktoś zastanowił się nad tym bezsensem, podczas którego robi się z normalnych, zdrowych, młodych ludzi debili?

Co na to rodzice?

Zdaniem jednej z zaniepokojonych i wstrząśniętych praktyką szkoły matek, rodzice milczą.

„Właśnie do tego dochodzi, kiedy rodzice nie chcą, bądź nie mogą wyznaczyć granicy” – informuje na swoim Twitterze Emma Woodhouse.

5D42FF57 4B0F 4378 B8D2 CFB39C163D12
Twitter

Już kilka wieków temu William Wilberfoce powiedział: „Możesz odwracać wzrok, ale nigdy więcej nie możesz już powiedzieć, że nie wiedziałeś”.

Czy ty, drogi czytelniku, odwracasz wzrok? Pamiętaj, że kiedy to robisz, z gniazda wypychane są kukułczym dziobem niczego się nie spodziewające pisklaki. Twoje również.

W wolnym i sprawiedliwym świecie ci szaleńcy staną przed sądem.

Leave a Reply