UK: Stracisz okazje w tych miejscach, jeśli jeszcze nie dałeś namówić się na eksperymentalną terapię genową!

Wiodące firmy w Wielkiej Brytanii oferują zachęty, byś wziął udział w eksperymencie medycznym COVID-19. Rząd nawiązał również współpracę z aplikacjami randkowymi i platformami mediów społecznościowych, z gwiazdami filmowymi, czy legendami futbolu

UK: Stracisz okazje w tych miejscach, jeśli jeszcze nie dałeś namówić się na eksperymentalną terapię genową!

Wiodące firmy w Wielkiej Brytanii oferują zachęty, byś wziął udział w eksperymencie medycznym COVID-19. Rząd nawiązał również współpracę z aplikacjami randkowymi i platformami mediów społecznościowych, z gwiazdami filmowymi, czy legendami futbolu

Tym, którzy się jeszcze nie zaszczepili, okazje mogą przejść koło nosa. Niektóre z czołowych firm spożywczych i turystycznych, jak Uber, Bolt, czy Deliveroo w kraju dołączyły do ​​krajowych wysiłków, aby namówić jak najwięcej osób na szczepienie przeciwko COVID-19.

Uber, Bolt, Deliveroo i Pizza Pilgrims należą do znanych marek, które będą oferować zniżki i zachęty klientom, którzy zaszczepią się na COVID-19 i pomogą chronić kraj przed wirusem, kontynuując ostrożny powrót do normalności. Czy mieszkańcy Wielkiej Brytanii pozwolą, by okazje ominęły ich tak łatwo?

UK: Szczepionkowa propaganda nabiera rozpędu. Brytyjscy celebryci robią wszystko w iście goebbelsowskim wydaniu, byś wziął eksperymentalną terapię genową! [VIDEO]

Na przykład Uber wyśle ​​w sierpniu przypomnienia wszystkim użytkownikom, zachęcając ich do zaszczepienia się, i będzie oferować zniżki na przejazdy Uberem i posiłki w Uber Eats dla dorosłych, którzy wezmą szczepionkę. Wynika to z wcześniejszych kampanii Ubera, oferujących bezpłatne wycieczki do ośrodków szczepień, na początku tego roku oraz dla personelu NHS w czasie szczytu pandemii.

Bolt będzie oferował bezpłatne przejazdy do ośrodków szczepień. Podobny program Bolta obejmował zaoferowanie 250 000 funtów darmowego kredytu na przejazdy do londyńskich placówek szczepień na początku tego roku.

Inne omawiane zachęty mogą obejmować kupony lub kody rabatowe dla osób odwiedzających witryny ze szczepionkami, konkursy w mediach społecznościowych i oferty promocyjne dla restauracji.

W odpowiednim czasie rząd ma ogłosić dalsze szczegóły dotyczące tych partnerstw.

Sekretarz Zdrowia i Opieki Społecznej Sajid Javid powiedział – Cieszę się, że ponad dwie trzecie młodych ludzi w Anglii otrzymało już pierwszą dawkę szczepionki, pomagając budować mur obronny wokół naszego kraju.

UK: Rząd uruchamia aplikację Covid Pass Verifier 2021 dla firm! Dyrektor generalny NHS Digital: “Tworzymy potężną platformę”

Dziękuję wszystkim firmom, które wspierają tę ważną kampanię szczepień. Gdy będzie dostępny, wyjdź i skorzystaj z rabatów – dodał.

Ratujące życie szczepionki nie tylko chronią Ciebie, Twoich bliskich i Twoją społeczność, ale pomagają nas zjednoczyć, pozwalając Ci wrócić do robienia rzeczy, które przegapiłeś – powiedział minister zdrowia.

Firmy nie będą prosić o dane dotyczące zdrowia w ramach programu motywacyjnego, ani ich przechowywać.

Jamie Heywood, Regionalny Dyrektor Generalny Ubera na Europę Północną i Wschodnią, powiedział – Gdy miasta się otwierają, wszyscy musimy postępować ostrożnie i upewnić się, że wszyscy dorośli są zaszczepieni przeciwko COVID-19.

Jesteśmy dumni, że współpracujemy z rządem nad tą ważną kampanią, mającą na celu zachęcenie wszystkich do wzięcia szczepienia – dodał.

Sam Raciti, dyrektor regionalny Bolt na Europę Zachodnią, powiedział –

Bolt z przyjemnością wspiera tę kampanię. Zdobądź piorun, chwyć zaklęcie, zacznij żyć.

Rzecznik Deliveroo powiedział – W Deliveroo chcemy wnieść swój niewielki wkład we wsparcie NHS podczas pandemii, w tym dostarczyć milion bezpłatnych posiłków personelowi NHS, walczącemu na pierwszej linii i ośrodkom szczepień. To kolejny krok w zaszczepieniu ludzi i ich bezpiecznym powrocie do normalności.

Thom Elliot, założyciel Pizza Pilgrims, powiedział – Cieszymy się, że możemy wnieść swój wkład w zaszczepienie każdego dorosłego w Wielkiej Brytanii przeciwko COVID-19.

Mamy nadzieję, że dzięki temu, że szczepienie jest tak łatwe, jak złapanie pizzy, możemy pomóc naszym zespołom i naszym klientom w uzyskaniu pierwszej i drugiej dawki tak łatwo i szybko, jak to możliwe. Obejrzyj to miejsce, aby uzyskać więcej informacji – dodał.

Rząd ściśle współpracuje z NHS, aby jak najłatwiej uzyskać szczepionkę, w tym za pośrednictwem wyskakujących witryn ze szczepionkami w całym kraju.

Ponad 600 000 osób zostało zaszczepionych w zeszły weekend w tych klinikach, od londyńskiej galerii Tate Modern Gallery po Primark w Bristolu. Kolejne strony zostały udostępnione w tym tygodniu – w tym w Thorpe Park w Surrey i Circus Extreme w Yorkshire.

Rząd i NHS współpracują również, aby przy każdej okazji udzielać informacji i porad dotyczących sposobu uzyskania szczepionki i jej korzyści, w tym poprzez szereg partnerstw z branżami obsługującymi głównie młodszą publiczność.

Ta praca obejmuje współpracę ze znanymi osobistościami z branży rozrywkowej i sportowej przy filmach krótkometrażowych, zachęcających ludzi do brania szczepionki, takimi jak gwiazdy filmowe Jim Broadbent i Thandiwe Newton oraz legendy futbolu Harry Redknapp i Chris Kamara.

Rząd nawiązał również współpracę z aplikacjami randkowymi i platformami mediów społecznościowych w zakresie reklam i zachęt do zaszczepienia się.

Minister ds. szczepień Nadhim Zahawi powiedział – Wspaniale jest widzieć tak duży entuzjazm wśród młodych ludzi, aby otrzymać swoje szczepionki.

Teletubisie mówią Szczep-Szczep? Nachalna propaganda proszczepionkowa w programie dla najmłodszych

Otrzymanie obu dawek szczepionki jest najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby się chronić i uniknąć nieświadomego przekazania wirusa komuś, kto może być bardziej podatny na COVID-19 – dodał

Dziękuję firmom, które wsparły tę misję – proszę, bierzcie szczepionki tak szybko, jak to możliwe i skorzystajcie z okazji.

W Wielkiej Brytanii podano łącznie 84,7 mln dawek, przy czym 46,7 mln osób otrzymało pierwszą dawkę (88,4%) i 37,9 mln osób otrzymało obie dawki (71,8%). Około 67% osób w wieku 18-29 lat w Anglii otrzymało już pierwszą dawkę szczepionki.

Czy warto dać się namówić na okazje, jeśli nikt nie bierze odpowiedzialności za eksperymentalny produkt medyczny i za ewentualne coraz częstsze niepożądane odczyny poszczepienne?

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

Leave a Reply