Stary jak świat jod jest nową iwermektyną? Kolejne skuteczne lekarstwo na COVID-19 [VIDEO]

Wydaje się, że media i szeroko pojęty establiszment fanatycznie i bezlitośnie zwalczają alternatywy dla szcze***nek. Iwermektyna, hydroksychlorochina, czy amantadyna zostały potępione przez kapłanów nowego kultu medycznego.

Kolejne skuteczne lekarstwo na COVID-19 atakowane przez mainstream![VIDEO]
Wydaje się, że media i szeroko pojęty establiszment fanatycznie i bezlitośnie zwalczają alternatywy dla szcze***nek. Iwermektyna, hydroksychlorochina, czy amantadyna zostały potępione przez kapłanów nowego kultu medycznego.

Najnowszym zagrożeniem dla rządowego planu pandemicznego jest jod. A konkretnie betadyna, czyli spray do nosa na bazie jodu, który pomaga ludziom zachować bezpieczeństwo i ochronę przed najnowszym jeźdźcem apokalipsy.

Podobnie jak iwermektyna, betadyna jest nazywana „niebezpieczną” ze względu na jej właściwości, ponieważ chroni i leczy bez potrzeby stosowania środków do dezynfekcji rąk, masek na twarz, „szczepionek” i lockdownów – a butelka betadyny kosztuje zaledwie kilkanaście złotych.

Przełomowe odkrycie naukowców 2021: Witamina D chroni przed ciężkim przebiegiem COVID-19 i śmiercią!

Jod używany jest w medycynie od bardzo dawna, a jego właściwości znane są każdemu środowisku medycznemu. Bywał w niejednej apteczce domowej jeszcze w latach 80-tych ubiegłego wieku.

Okazuje się, że wczesne leczenie betadyną, zarówno w postaci aerozolu do nosa, jak i irygacji jamy ustnej, jest jednym z najlepszych środków zapobiegawczych przeciwko SARS-COV-2, pomagającym znacznie zmniejszyć niebezpieczeństwo wirusa.

Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCC) zaleca następujące metody stosowania betadyny do zwalczania COVID-19:

Przeciwwirusowy płyn do płukania jamy ustnej: płukać gardło 3 razy dziennie (nie połykać; musi zawierać chlorheksydynę, jodopowidon lub chlorek cetylopirydyniowy).

Protokół użycia jodu / Źródło: Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC)
Protokół użycia jodu / Źródło: Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC)

Aerozol do nosa / krople z jodem: Stosować 1% produkt handlowy jodopowidon zgodnie z instrukcją 2-3 x dziennie.

Politycy, media i medyczny mainstream zamilczają i manipulują, a iwermektyna po prostu robi swoje [BADANIE 2021]

Jeśli produkt 1% nie jest dostępny, należy najpierw rozcieńczyć szerzej dostępny roztwór 10% i nakładać 4-5 kropli do każdego nozdrza co 4 godziny. (Nie więcej niż 5 dni w ciąży)

Poniższy film od dr Jeffrey S. Rosenbloom’a zawiera również instrukcje, jak prawidłowo nawadniać jamę nosową ( na przykład betadyną):

Randomizowane kontrolowane badanie przeprowadzone w Bangladeszu wykazało niedawno, że aerozole do nosa i jamy ustnej z jodem pomagają zmniejszyć liczbę hospitalizacji z powodu bliźniąt o 84 procent, a śmiertelność bliźniaków o 88 procent.

Dr Eric Hensen, certyfikowany laryngolog z Teksasu, mówi, że jod jest powszechnie uznawany i ma ugruntowaną pozycję jako „mający szerokie spektrum działania przeciwdrobnoustrojowego przeciwko bakteriom, wirusom, grzybom i patogenom pierwotniakowym i od dziesięcioleci jest stosowany jako środek antyseptyczny w zapobieganiu infekcjom i leczeniu ran.”

Sam Hensen używa jodu do irygacji nosa i jamy ustnej, aby się chronić, i z tego powodu nigdy nie zachorował podczas tej „pandemii”.

– PVP-I (spray do nosa i jamy ustnej) ma zdolność niszczenia SARS-CoV-2; zmniejszy się również przenoszenie SARS-CoV-2 od pacjenta – mówi.

W ten sposób spray do jamy ustnej i nosa PVP-I może działać jako skuteczna tarcza chroniąca przed COVID-19 dla wszystkich pracowników służby zdrowia.

Leave a Reply