Spotkania Kaczyńskiego z wyborcami. Prezes PiS chce odwiedzić wszystkie 94 okręgi

Prezes Jarosław Kaczyński chce odwiedzić wszystkie 94 okręgi, które składają się na nową strukturę PiS. To, co usłyszymy podczas spotkań z wyborcami, będzie istotnym elementem przy tworzeniu nowego programu na przyszłoroczne wybory - mówi wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

Prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński. Fot. PAP/Radek Pietruszka
Prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński. Fot. PAP/Radek Pietruszka

Prezes Jarosław Kaczyński chce odwiedzić wszystkie 94 okręgi, które składają się na nową strukturę PiS. To, co usłyszymy podczas spotkań z wyborcami, będzie istotnym elementem przy tworzeniu nowego programu na przyszłoroczne wybory – mówi wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

Podczas sobotniej konwencji w podwarszawskich Markach prezes PiS Jarosław Kaczyński ogłosił pełną mobilizację Zjednoczonej Prawicy i zapowiedział objazd polityków po kraju, aby rozmawiać o dotychczasowych rządach jego formacji. W środę lider PiS spotkał się z mieszkańcami Sochaczewa, który był pierwszym miejscem, jakie odwiedził w ramach letniej ofensywy.

„W planach są kolejne wyjazdy i spotkania prezesa, i zapewne będą się one odbywały nie tylko w okresie przedwakacyjnym. Prezes Kaczyński chce odwiedzić – jeśli czas pozwoli – wszystkie 94 okręgi, które składają się na nową strukturę PiS” – mówił Fogiel.

Jak dodał, szef PiS wyjazdy po kraju planuje przede wszystkim w weekendy. „Zapowiedział, że chciałby w  weekend odwiedzać po dwie, trzy miejscowości” – wskazał wicerzecznik PiS.

Fogiel zwrócił też uwagę, że podczas spotkań z wyborcami politycy PiS chcą nie tylko mówić o dokonaniach rządu na przestrzeni ostatnich ponad sześciu lat, ale też zbierać uwagi. „Chcemy rozmawiać nie tylko o tym, co zrealizowaliśmy z sukcesem, a jest tego sporo, ale też o tym, co można zrobić lepiej i jakie są oczekiwania wyborców” – mówił.

Jak podkreślił, objazd polityków PiS po kraju i rozmowy z Polakami mają być istotnym elementem podczas tworzenia nowego programu na przyszłoroczne wybory. „Chcemy wsłuchać się w głos Polaków, a to, co usłyszymy, będzie bardzo istotne przy konstruowaniu programu wyborczego na przyszły rok” – powiedział Fogiel.

Leave a Reply