SKANDAL! Psy umierały w męczarniach podczas eksperymentów sponsorowanych przez Dr Fauci!

Badanie polegało na tym, że zdrowym psom rasy beagle podawano eksperymentalny lek, a następnie celowo eksponowano je na działanie chorobotwórczych pasożytów przenoszonych przez muchy. Psy wyły z bólu - opisuje raport.

SKANDAL! Psy umierały w męczarniach podczas eksperymentów sponsorowanych przez Dr Fauci!

Badanie polegało na tym, że zdrowym psom rasy beagle podawano eksperymentalny lek, a następnie celowo eksponowano je na działanie chorobotwórczych pasożytów przenoszonych przez muchy. Psy wyły z bólu – opisuje raport.

Jak ustaliła organizacja White Coat Waste Project, psy zostały gryzione przez muchy, przenosząc śmiercionośne pasożyty. Zgodnie z dokumentami uzyskanymi na podstawie Ustawy o Dostępie do Informacji Publicznej, na zlecanie tych eksperymentów wydano 424 000 dolarów.

Fundusze na znęcanie się nad zwierzętami przekazał National Institute of Allergy and Infectious Diseases (NIAID), pod kierownictwem dr Anthony Fauci’ego.

USA: Uniwersytet w Pittsburghu przeznacza miliony od Anthony Fauciego i FDA na mordowanie nienarodzonych dzieci i eksperymenty! [VIDEO]

Badanie polegało na tym, że zdrowym psom rasy beagle podawano eksperymentalny lek, a następnie celowo eksponowano je na działanie chorobotwórczych pasożytów przenoszonych przez muchy. Psy wyły z bólu – opisuje raport.

Procedura ekspozycji psów na muchy roznoszące chorobotwórcze pasożyty / Źródło: White Coat Waste Project
Procedura ekspozycji psów na muchy roznoszące chorobotwórcze pasożyty / Źródło: White Coat Waste Project

Na eksperymenty wydano ponad 400 000 dolarów. Badania miały na celu zbadanie tendencji ludzkiej skóry do rozwoju infekcji.

Dowód przekazania sumy wysokości $424.455 przez National Institute of Allergy and Infectious Diseases na rzecz wykonania eksperymentu
Dowód przekazania sumy wysokości $424.455 przez National Institute of Allergy and Infectious Diseases na rzecz wykonania eksperymentu / Źródło: White Coat Waste Project

Z dokumentów White Coat Waste Project dowiadujemy się, że psy „wyły z bólu” podczas eksperymentów.

Zapis w dokumencie pokazujący, że "psy wyły z bólu" podczas przeprowadzania eksperymentu / Źródło:
Zapis w dokumencie pokazujący, że „psy wyły z bólu” podczas przeprowadzania eksperymentu / Źródło:White Coat Waste Project

National Institute of Allergy and Infectious Diseases, kierowany przez dr. Anthony’ego Fauci, przyznał jesienią 2020r. sześciocyfrową dotację na testowanie eksperymentalnych leków na beagle’ach, by później dokonać eutanazji, mówią dokumenty – napisał na koncie twitterowym Dylan Housman, reporter Daily Caller.

Zgodnie z dokumentem, Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), kierowany przez Fauci, przekazał te pieniądze University of Georgia na przetestowanie eksperymentalnego leku na psach rasy beagle, które zarazili chorobotwórczymi pasożytami.

The Daily Caller próbował skontaktować się zarówno z NIAID, jak i dr Andrew Moorheadem, głównym badaczem, biorącym udział w eksperymencie, ale nie był w stanie znaleźć odpowiedzi na pytanie, czy psy rzeczywiście zostały uśpione.

Do zarażania psów miały być wykorzystane muchy przenoszące pasożyta wywołującego choroby, które mogą mieć wpływ na ludzi. Na eksperymencie skupiał się sam Fauci, National Institutes of Health i NIAID.

Zgodnie z formularzem zlecenia zadania NIAID wydanym na mocy Ustawy o Wolności Informacji [FOIA], 28 psów rasy beagle miało być poddanych możliwości rozwoju infekcji przez kilka miesięcy, zanim miały zostać uśpione w celu pobrania krwi.

Według e-maili otrzymanych przez WCW, eksperymenty rozpoczęły się 12 listopada 2020 r., a psy zostały podobno zabite w czerwcu tego roku, ponieważ badanie przewidywało, że miały zostać uśpione 196 dni po rozpoczęciu eksperymentu.

W laboratorium NIAID przeprowadza się eksperymenty na psach / Źródło: White Coat Waste Project
W laboratorium NIAID przeprowadza się eksperymenty na psach / Źródło: White Coat Waste Project

Wiceprezes WCW ds. rzecznictwa i polityki publicznej, Justin Goodman, opwiedział w rozmowie z The Daily Caller, że nie tylko w Wuhan Fauci wykorzystuje 6 miliardów dolarów z pieniędzy podatników rocznie.

Ponad połowa „marnuje się na bardziej wątpliwe eksperymenty na zwierzętach, takie jak te śmiercionośne i niepotrzebne testy na beagle’ach i inne eksperymenty związane z potężnym bólem ziwerzaków”.

Goodman dodał – Fauci musi zostać pociągnięty do odpowiedzialności za te oszałamiające marnotrawstwo i nadużycia za granicą i tutaj, w Stanach. Podatnicy nie powinni być zmuszani do płacenia za nie.

Psy w eksperymentach okazywały ból. Pozostają jednak pytania o przydatność tego eksperymentu i dlaczego psy cierpiały. Ponadto testowany przez nich lek, LFGuard, był już używany w kilku badaniach z innymi zwierzętami.

Niedawno republikanin Taylor Greene powiedziała, że Fauci „zasługuje na pójście do więzienia”.

Anthony Fauci w 1983 roku oskarżył dzieci o rozsiewanie AIDS. Epidemia strachu i kłamstwa przenoszona drogą mediów do dziś?

Greene nalegała, aby dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych, dr Anthony Fauci, został postawiony przed sądem za jego kontrowersyjne działania w zakresie możliwego stworzenia wirusa COVID-19.

Powiedziała – Jak on śmie wykorzystywać pieniądze podatników do tworzenia jakiejś obrzydliwej, złej nauki, która zabiła tak wielu ludzi na całym świecie?.

Ten człowiek jest wrogiem naszego narodu. Jest wrogiem świata, ponieważ odegrał ważną rolę w stworzeniu broni biologicznej, którą jest COVID-19 – powiedziała w programie War Room Pandemic Steve’a Bannona.

Za te i inne słowa Taylor Green została zablokowana na Tweeterze. – Nie przestanę tweetować. Nie przestanę zamieszczać postów. Nie przestanę zadawania pytań – powiedziała w The Washington Examiner.

Agencja dr Anthony Fauci’ego, Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych, przeprowadziła również serię tajnych eksperymentów, o których pisaliśmy, w których przeszczepiano skórę głowy abortowanych płodów żywym myszom i szczurom.

Dr Fauci sfinansował również eksperymenty z wirusem Wuhan, które zostały uznane przez rząd USA jako niebezpieczne. Dr Fauci przekazał 3,7 miliona dolarów laboratorium w Wuhan, gdzie przeprowadzono podejrzane eksperymenty.

Fauci zaprzeczył, że okłamał Kongres, kiedy zeznał w maju, że amerykańskie Narodowe Instytuty Zdrowia (NIH) nigdy nie finansowały tak zwanych badań nad wirusami zyskującymi funkcje w chińskim Instytucie Wirusologii Wuhan.

Ze względu na swoje niedawne zeznania w Kongresie, dr Fauci może grozić 5 lat więzienia za okłamywanie Kongresu w sprawie finansowania badań nad wzmocnieniem funkcji w laboratorium w Wuhan.

Senator Rand Paul prosi prokuratorów federalnych o pociągnięcie do odpowiedzialności dra Anthony’ego Fauci za rzekome krzywoprzysięstwo w zeznaniach przed Kongresem USA.

„Laboratorium w Wuhan wykorzystało fundusze NIH do skonstruowania nowego chimerycznego wirusa SARS, który może infekować ludzkie komórki i zwierzęta laboratoryjne. Są to badania wysokiego ryzyka, które tworzą nowe potencjalne patogeny pandemiczne… które istnieją tylko w laboratorium, a nie w naturze”.

Rand Paul: 5 lat więzienia dla Fauci’ego za okłamywanie Kongresu w sprawie finansowania badań nad wirusem COVID-19 w laboratorium Wuhan! [VIDEO]

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

 

1 KOMENTARZ

  1. takie eksperymenty robi sie po otrzymaniu zgody odpowiedniej komisji / agencji, są pod scisłą kontrolą dobrostanu i warunków przeprowadzania. niezła sensacja, w naszym kraju też robi się dużo eksperymentów na zwierzętach ale bigle to żadkość są za drogie i warunki do ich przetrzymywania zbyt wymagające. Bigle uzywane były do badań nad wpływem dymu papierosowego oraz nowotworami prostaty

Leave a Reply