Siostra Miriam ostrzega przed globalistycznym programem depopulacji [VIDEO]

„To, co zebrałam ze wszystkich raportów, to to, że George Soros, Bill Gates, wszyscy zaangażowani w ten reset, że tak powiem, a Ojciec Święty [papież Franciszek] jest ich duchowym przywódcą. Nie waham się tego powiedzieć, ponieważ nie ujawniam niczego, co nie było we wszystkich wiadomościach, Watykanie i każdym innym miejscu”.

Siostra Miriam ostrzega przed globalistycznym programem depopulacji [VIDEO]
W nowym podkaście benedyktynka siostra Miriam ostrzega przed tym, co opisuje jako globalistyczny program depopulacji obejmujący szczepionki na COVID-19.

Siostra Miriam odniosła się do papieża Franciszka jako „duchowego przywódcy” globalistycznych elit. „To, co zebrałam ze wszystkich raportów, to to, że George Soros, Bill Gates, wszyscy zaangażowani w ten reset, że tak powiem, a Ojciec Święty [papież Franciszek] jest ich duchowym przywódcą. Nie waham się tego powiedzieć, ponieważ nie ujawniam niczego, co nie było we wszystkich wiadomościach, Watykanie i każdym innym miejscu”.

Film pokazuje zakonnicę o imieniu Matka Miriam omawiającą szczepionkę COVID-19 w ramach programu depopulacji przez globalistyczne elity, takie jak Bill Gates i George Soros.

UK: Piękne katolickie przesłanie siostry zakonnej z Tyburn. „Szczepienia COVID-19 to temat, który mojemu sumieniu nie pozwoli milczeć”. [VIDEO]

Nie jest to pierwsze takie przesłanie z katolickiego środowiska.

Pisaliśmy również o siostrze Maryli z Londynu, która wyszła do protestujących przeciwko lockdownowi Beytyjczykow, aby powiedzieć im, że ich wspiera.

„Zostałeś stworzony na obraz i podobieństwo Boga. Urodziłeś się wolny” – powiedziała. „Nie pozwól, by odebrali ci twoją wolność” – przestrzegała zebranych wokół niej uczestników protestu.

Ostrzegła również przed bardzo rozreklamowanymi eksperymentalnymi zastrzykami przeciwko COVID-19. „Chrońcie dzieci i pod żadnym pozorem nie pozwólcie im otrzymać tej szczepionki, ona zabija ludzi” – stwierdziła.

Siostra Maryla również doskonale sobie zdaje sprawę, że tak zwane szczepionki nie przeszły nawet fazy trzeciej badań, a data zakończenia szacowana jest na rok 2023, co stawia medyczny produkt w ciemnym i ponurym świetle.

W filmie siostra Miriam wyjaśnia, w jaki sposób globaliści pracują nad zabiciem dużej części globalnej populacji poprzez masowe szczepienia, aby wprowadzić „jeden porządek świata”.

Klip wideo pochodził z jej programu Mother Miriam Live, dawniej Heart to Heart with Mother Miriam, katolickiego programu radiowego i podcastu stacji Krzyżowej.

Matka Miriam w programie NA ŻYWO omawia plan stojący za „złym” naciskiem na szczepionki skażone aborcją.

W niedawnym artykule Project Veritas: Naukowiec Pfizera zaczyna mówić prawdę, że kazano im kłamać na temat wykorzystywania ludzkich tkanek w produkcji szcze****ek![VIDEO] pisaliśmy o tym, jak pracownicy firmy Pfizer zmuszani są do mówienia nieprawdy, bądź unikania odpowiedzi w tym temacie.

Matka Miriam dodaje, że katolicy muszą chcieć oprzeć się nawet męczeństwu.

Grupa globalistów – wszyscy zaangażowani w ten nowy reset, globalną gospodarkę, jeden światowy porządek – wszystko to, wymuszając szczepienie, szczepionkę COVID, która jest patologiczną bronią do niszczenia naszego ciała, oto czym jest.

A jeśli tego nie poczułeś, jeśli wziąłeś szczepionkę COVID i czujesz się dobrze, to działa w twoim ciele, aby to zniszczyć – powiedziała Matka Miriam.

To, co zebrałam ze wszystkich raportów, to to, że George Soros, Bill Gates, wszyscy zaangażowani w ten reset, że tak powiem, a Ojciec Święty [papież Franciszek] jest ich duchowym przywódcą. Nie waham się tego powiedzieć, ponieważ nie ujawniam niczego, co nie było we wszystkich wiadomościach, Watykanie i każdym innym miejscu.

Matka Miriam kontynuowała, mówiąc, – chcą kontrolować światową populację, całkowicie mieć nas pod swoją kontrolą.

Światowa populacja jest zbyt duża, więc ta szczepionka na COVID została wynaleziona, aby nas wyeliminować, zabić duży procent populacji, aby to, co zostało, miało rozsądną nadzieję […] na zabicie i kontrolowanie reszty z nas.

Nie sądzę, aby kiedykolwiek napisano taką powieść grozy, ale to prawda i wierzę w to na sto procent i myślę, że nasz czas jest ograniczony.

Teraz bardzo ograniczony, aby to panowanie zła, prześladowań, śmierci naprawdę nas zawładnęło, ponieważ, jak słyszeliśmy od wielu, siły zła, ogłoszone przez prezydenta Bidena dotyczące jego własnych myśli, stają się coraz bardziej niecierpliwe – wyjaśniła.

Nie jesteśmy posłuszni i reagujemy dla nich zbyt wolno. Jesteśmy zbyt powolni, by wkupić się w ich fałszywe oświadczenia. Jesteśmy zbyt powolni, by słuchać ich nakazów. Jesteśmy po prostu zbyt wolni i powstrzymujemy rządy zła.

Więc co jest z nami nie tak? Musimy zostać odsunięci. Musimy zostać uciszeni – przyznaje.

A więc mówię wam umiłowani, że zbliża się do nas zło, ale myślę, że nie mamy dużo czasu.

– Nie sądzę nawet, że za kilka miesięcy od teraz doświadczymy czegoś, czego nigdy sobie nie wyobrażaliśmy. Więc teraz jest czas. Teraz, dzisiaj jest dzień zbawienia. – zakończyła Miriam.

 

Leave a Reply