Siły specjalne Ukrainy do rosyjskich artylerzystów: więcej jeńców już nie będzie

Dowództwo Sił Specjalnych Operacji (SSO) Ukrainy opublikowało na Facebooku komunikat zaadresowany do rosyjskiej artylerii, w którym Ukraińcy ostrzegają, że "więcej jeńców już nie będzie". "Jesteście naszym celem numer jeden" - napisano.

Siły specjalne Ukrainy do rosyjskich artylerzystów: więcej jeńców już nie będzie

Dowództwo Sił Specjalnych Operacji (SSO) Ukrainy opublikowało na Facebooku komunikat zaadresowany do rosyjskiej artylerii, w którym Ukraińcy ostrzegają, że „więcej jeńców już nie będzie”. „Jesteście naszym celem numer jeden” – napisano.

„Po tym, jak zaatakowaliście nasze spokojne miasta, naszych krewnych, dzieci, bliskich – wy, robaki, staliście się naszym celem numer jeden” – ostrzega SSO.

„Strzelacie do celów, których nie widzicie. Nie widzicie małych dzieci, starców, domów, przedszkoli, szkół i szpitali – to wszystko są tylko cele… Ale uwierzcie nam: nigdy nie będzie wam łatwiej, śmiecie. Mamy już informacje o was… Teraz nie będzie więcej schwytanych rosyjskich artylerzystów. Ani miłosierdzia, ani +proszę, nie zabijaj, poddaję się+” – głosi apel ukraińskich sił specjalnych.

„Zadzwońcie do swoich matek po raz ostatni. Powiedzcie, że wkrótce umrzecie, szakale. My nie jesteśmy śmiercią, jesteśmy gorsi od niej!” – napisano w komunikacie.

Leave a Reply