Sikorski zaszczepił się trzecią dawką eksperymentalnej szprycy przeciw COVID-19. “Zarejestrowałem się w systemie jak każdy pacjent”

Europoseł Radosław Sikorski poinformował w rozmowie z wp.pl, że przyjął trzecią dawkę szczepionki przeciwko Covid-19. "Zarejestrowałem się w systemie jak każdy pacjent" - powiedział.

Sikorski zaszczepił się trzecią dawką eksperymentalnej szprycy przeciw COVID-19.

Europoseł Radosław Sikorski poinformował w rozmowie z wp.pl, że przyjął trzecią dawkę szczepionki przeciwko Covid-19. “Zarejestrowałem się w systemie jak każdy pacjent” – powiedział.

“Przyjąłem w Polsce III dawkę szczepionki. Był to preparat Johnson & Johnson. Zarejestrowałem się w systemie jak każdy pacjent. Według informacji naukowych taki +booster+ dla osób w moim wieku jest wskazany i dlatego się na to zdecydowałem” – powiedział europoseł i były marszałek Sejmu Radosław Sikorski w piątek w rozmowie z portalem wp.pl.

Wcześniej Sikorski poinformował o przyjęciu trzeciej dawki na mediach społecznościowych. “Wziąłem trzecia dawkę a czip od Gatesa nada nie działa. Mapy google nadal muszę odpalać na telefonie a mruganie oczyma nie zmienia kanałów w telewizorze” – ironizował.

Polityk zachęcił wszystkich do szczepień: “Ratują zdrowie i życie” – powiedział.

Od 1 września do przyjmowania trzeciej dawki szczepienia przeciw COVID-19 upoważnione są w Polsce osoby, które mają obniżoną odporność, np. w wyniku leczenia przeciwnowotworowego.

Leave a Reply