WAŻNE! Setki osób błagają o pomoc na portalu GoFundMe, po podaniu szczepionki COVID-19!

Jako że producenci i aparat państwa umywają ręce, nie biorąc odpowiedzialności, portal GoFundMe przeżywa rozkwit. Setki osób opisują swoją historię, błagając o pomoc finansową na leczenie NOP-ów po podaniu szczepionki COVID-19.

Jako że producenci i aparat państwa umywają ręce, nie biorąc odpowiedzialności, portal GoFundMe przeżywa rozkwit. Setki osób opisują swoją historię, błagając o pomoc finansową na leczenie NOP-ów po podaniu szczepionki COVID-19.

Na portalu GoFundMe znaleźć można już setki pozostawionych samych sobie osób, bądź rodzin tych osób, które same nie mogą prowadzić strony, zgłaszających się o o pomoc finansową potrzebną do walki o zdrowie, lub życie.

Firmy produkujące eksperymentalną terapię genową zwaną „szczepionką”, otrzymały od organizacji zdrowia publicznego jedynie tymczasowe i warunkowe pozwolenie na użycie swoich produktów.

Amerykańska agencja ostrzega. Szczepionki Pfizer i Moderna mogą wywoływać poważną chorobę serca

Tym samym wszystkie firmy, instytucje oraz aparat państwa od samego początku podawania eksperymentalnego produktu, zostały pozbawione jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej, czy finansowej, za ewentualne niepożądane odczyny poszczepienne.

Pomimo presji ze strony rządów, propagandy wylewającej się z mediów głównego nurtu, zmanipulowanych badań naukowców z konfliktem interesów, czy nakłaniania organizacji i instytucji pozarządowych, w momencie wystąpienia jakiegokolwiek odczynu poszczepiennego, z problemem w zasadzie zostaje tylko pacjent.

Pomimo zapewnień producentów, ministrów zdrowia, czy gadających głów w telewizji, że „szczepienia są skuteczne bezpieczne i najlepiej przebadane”, na portalu GoFundMe lawinowo pojawiają się profile osób, które z różnych względów dały się namówić na szczepienie przeciwko COVID-19.

Jedną z tych osób jest uczennica liceum Emma Burkey, o której pisaliśmy niedawno, która otrzymała jednorazową eksperymentalną szczepionkę firmy Johnson & Johnson.

W ciągu dwóch tygodni została umieszczona w indukowanej śpiączce. Przeszła trzy operacje mózgu po wystąpieniu drgawek i powstaniu zakrzepów krwi w mózgu.

Kiedy Burkey czuła się na tyle dobrze, że mogła zostać przeniesiona ze szpitala do centrum rehabilitacji, szpital wystawił jej pierwszy rachunek wysokości 513 000 dolarów.

Zbiórka Emmy na koszta związane z opłatą za opiekę medyczną po wystąpieniu NOP po podaniu „szczepionki” COVID-19 / Źródło: GoFundMe
Zbiórka Emmy na koszta związane z opłatą za opiekę medyczną po wystąpieniu NOP po podaniu „szczepionki” COVID-19 / Źródło: GoFundMe

Przyjaciele rodziny 18-latki założyli jej profil na GoFundMe, aby zebrać pieniądze na pokrycie rosnących kosztów leczenia. Na obecną chwilę zebrano ponad 60 000 dolarów.

WAŻNE! USA: 7 chłopców z zapaleniem serca, wyglądającym jak zawał, po podaniu Pfizer BioNtech!

Rodzina ma nadzieję, że większość kosztów leczenia dziewczyny zostanie pokryta z ubezpieczenia – ale nie jest to jasne, ponieważ koszt opieki medycznej ich córki może sięgnąć kilku milionów dolarów.

Kolejną ofiarą BigFarmy jest 34-letnia Alicia Smith, która przyjęła szczepienie, ponieważ czuła presję wywoływaną przez media. Alicia pracowała jako fryzjerka i chciała, aby jej klienci czuli się bezpiecznie.

15 kwietnia zaraz po otrzymaniu drugiej dawki firmy Pfizer natychmiast doświadczyła negatywnych skutków ubocznych, w tym obrzęku, utraty czucia, niezdolności do oddychania i objawów porażenia Bella.

Porażenie Bella to niewyjaśnione osłabienie lub porażenie mięśni twarzy spowodowane uszkodzeniem nerwu twarzowego, które powoduje opadanie jednej strony twarzy. Stan zwykle ustępuje samoistnie w ciągu sześciu miesięcy, ale w rzadkich przypadkach może być trwały.

Neurolog z Uniwersytetu Stanowego Luizjany powiedział Smith, że jej objawy są spowodowane lękiem i wezwał ją do skorzystania z terapii poznawczej.

Dwa miesiące po hospitalizacji i przejściu rehabilitacji Smith nadal nie może wrócić do pracy z powodu silnego, niekontrolowanego drżenia ciała i porażenia Bella po prawej stronie twarzy.

Zbiórka Alicji na koszta związane z opłatą opieki medycznej po wystąpieniu NOP po podaniu „szczepionki” COVID-19 / Źródło: GoFundMe
Zbiórka Alicji na koszta związane z opłatą opieki medycznej po wystąpieniu NOP po podaniu „szczepionki” COVID-19 / Źródło: GoFundMe

Po tym, jak podzieliła się swoją historią w programie Thrivetime Show: Business School bez BS, przyjaciel założył jej profil na GoFundMe, aby zebrać fundusze na wydatki medyczne.

Kolejną posiadaczką profilu na platformie GoFundMe jest Stacy. Przed przyjęciem tak zwanej szczepionki pracowała jako nauczycielka.

Trzy tygodnie po otrzymaniu eksperymentalnej szczepionki na bazie  adenowirusa J&J’s, wystąpiły u niej objawy zespółu Guillain-Barre’a (GBS).

Zbiórka Stacie na koszta związane z opłatą za opiekę medyczną po wystąpieniu NOP po podaniu „szczepionki” COVID-19 / Źródło: GoFundMe
Zbiórka Stacie na koszta związane z opłatą za opiekę medyczną po wystąpieniu NOP po podaniu „szczepionki” COVID-19 / Źródło: GoFundMe

Kilka razy udała się na izbę przyjęć po otrzymaniu zastrzyku, ponieważ odczuwała drętwienie kończyn dolnych, ale została odesłana do domu, gdy wyniki testów były niejednoznaczne.

Odrętwienie postępowało, a Stacie w końcu straciła zdolność do stania i chodzenia. Następnie trafiła do szpitala i zdiagnozowano GBS.

Po kilku tygodniach była w stanie zrobić kilka kroków przy pomocy chodzika i fizjoterapeuty. Została przeniesiona do ośrodka intensywnej rehabilitacji.

Przyjaciel rozpoczął kampanię GoFundMe, aby zebrać pieniądze na opłaty medyczne.

Lakela Thomas zaczęła brać leki na seronegatywne zapalenie stawów 1 kwietnia. Następnego dnia otrzymała swoją pierwszą szczepionkę przeciw COVID.

UK: Prezenterka BBC umiera po otrzymaniu szczepionki AstraZeneca!

W ciągu trzech tygodni pojawił się silny ból w klatce piersiowej, wysypka pokrywająca całe jej ciało oraz opuchnięte dłonie, stopy i usta.

Thomas spędziła w szpitalu ponad dwa tygodnie i obecnie przyjmuje co najmniej 14 leków. Lekarze uważają, że cierpi na kilka chorób autoimmunologicznych, w tym zespół Stevena Johnsona – poważny stan zagrożenia zdrowia skóry i błon śluzowych związany z przyjmowaniem leków doustnych i innych szczepionek – neuropatię, ostry zaostrzenie seronegatywnego zapalenia stawów, pleśniawki i zapalenie osierdzia oraz chorobę Behçeta.

Choroba ta powoduje rzadkie zaburzenie, wywołujące zapalenie naczyń krwionośnych w całym ciele.

Prawie trzy miesiące po szczepieniu przeciw COVID-19 jej stan nie poprawił się. Jej mąż założył stronę GoFundMe, aby pomóc w pokryciu kosztów leczenia i utraconych zarobków, ponieważ żadne z nich nie może wrócić do pracy, a mąż musi teraz zadbać o swoją żonę i córkę.

Zbiórka Josha na koszta związane z opłatą za opiekę medyczną po wystąpieniu NOP po podaniu „szczepionki” COVID-19 / Źródło: GoFundMe
Zbiórka Lakeyli na koszta związane z opłatą za opiekę medyczną po wystąpieniu NOP po podaniu „szczepionki” COVID-19 / Źródło: GoFundMe

Gary Spaulding był aktywnym architektem, który doświadczył silnego bólu głowy po otrzymaniu tak zwanej szczepionki J&J’s, co spowodowało, że wylądował na pogotowiu.

Lekarze natychmiast zdiagnozowali boreliozę. Rozpoczęto leczenie, ale drętwienie i mrowienie w kończynach postępowało.

Po tym, jak lekarze rozpoczęli testy w celu ustalenia przyczyny narastającej serii objawów, u Spauldinga zdiagnozowano GBS.

Lekarze uważają, że układ odpornościowy mężczyzny, który walczył z boreliozą, został nadmiernie pobudzony przez szczepionkę COVID-19, powodując zaatakowanie mieliny – ochronnej izolacji otaczającą nerwy, w tym te w mózgu i rdzeniu kręgowym.

Po ustabilizowaniu się sytuacji Spaulding podjął rehabilitację. Od 29 czerwca wrócił do szpitala z powodu infekcji i zakrzepów krwi. Wszystko, do czego doszedł podczas procesu rehabilitacji, zostało bezpowrotnie utracone.

Z informacji, jakie możemy uzyskać na jego stronie GoFundMe dowiadujemy się, że Spaulding nadal nie jest w stanie chodzić, a osłabienie mięśni i ból towarzyszą mu już na stałe.

Zbiórka Gary’ego na koszta związane z opłatą za opiekę medyczną po wystąpieniu NOP po podaniu „szczepionki” COVID-19 / Źródło: GoFundMe
Zbiórka Gary’ego na koszta związane z opłatą za opiekę medyczną po wystąpieniu NOP po podaniu „szczepionki” COVID-19 / Źródło: GoFundMe

25 maja Freddy, samozatrudniony ojciec z dwójką dzieci, doznał natychmiastowej i ostrej reakcji na szczepionkę Moderna COVID.

W ciągu 15 minut po szczepieniu stracił czucie w lewej części ciała, pojawiła się wysypka i obrzęk rąk i stóp. Był leczony na miejscu przez ratowników medycznych, po czym został odesłany do domu.

WAŻNE! USA: Holokaust poszczepienny nabiera rozpędu: Dane VAERS wskazują 4000% wzrost liczby zgonów po szczepieniu Covid-19! A to dopiero początek.

Następnej nocy Freddy zaczął odczuwać kołatanie serca, migotanie przedsionków i przestał oddychać. Został przewieziony do szpitala, w którym monitorowano pracę jego serca.

22 czerwca Freddy został ponownie zabrany karetką do szpitala po tym, jak przestał oddychać, doświadczył  drgawek w nodze i nie był w stanie się poruszać.

Według strony GoFundMe Freddy’ego stracił kontrakt, który miał podpisany ze zleceniobiorcą, który nie wiąże schorzeń nabytych po szczepieniu ze szczepionką Moderna.

Zbiórka Freddy’ego na koszta związane z opłatą za opiekę medyczną po wystąpieniu NOP po podaniu „szczepionki” COVID-19 / Źródło: GoFundMe

Freddy doświadcza ciągłych niekontrolowanych skurczów i drgawek, migreny, szumy w uszach, zmęczenie, zawroty głowy, epizody neurologiczne przypominające napady padaczkowe lub udar mózgu.

Uzyskanie federalnego odszkodowania za obrażenia spowodowane szczepionką COVID jest prawie niemożliwe.

W Polsce z kolei premier otwarcie „dobrze radzi”, by szczepić się dla świętego spokoju.

Morawiecki apeluje: Szczepcie się dla świętego spokoju

Osoby, które borykają się z ogromnymi kosztami za leczenie po NOP-ach wywoływanych przez szczepionki przeciw COVID, mają niewiele opcji do wyboru, poza tym, co pokrywa ich własne ubezpieczenie zdrowotne.

To dlatego, że zgodnie z prawem producenci szczepionek, rządy i osoby podające szczepienia nie ponoszą żadnej cywilno-prawnej odpowiedzialności za niepożądane odczyny poszczepienne u osoby, której rekomendują, którą nakłaniają, czy wręcz pośrednio, bądź bezpośrednio do przyjęcia eksperymentalnego szczepienia zmuszają.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

1 KOMENTARZ

Leave a Reply