Seria eksplozji we Lwowie. Rakiety spadły w okolicach lotniska [VIDEO]

Co najmniej trzy silne eksplozje dały się słyszeć w piątek rano we Lwowie - poinformowała stacja telewizyjna Ukraina 24 za pośrednictwem komunikatora Telegram. Rosyjskie rakiety trafiły w obiekty w okolicach lotniska, ale nie w samo lotnisko – napisał na Telegramie mer Lwowa Andrij Sadowy.

Seria eksplozji we Lwowie. Rakiety spadły w okolicach lotniska [VIDEO]

Co najmniej trzy silne eksplozje dały się słyszeć w piątek rano we Lwowie – poinformowała stacja telewizyjna Ukraina 24 za pośrednictwem komunikatora Telegram. Rosyjskie rakiety trafiły w obiekty w okolicach lotniska, ale nie w samo lotnisko – napisał na Telegramie mer Lwowa Andrij Sadowy.

Na krótkim nagraniu wideo widać na horyzoncie unoszące się w górę kłęby dymu w krztałcie grzyba.

„Obecnie nie jestem w stanie podać dokładnego adresu, ale to na pewno nie lotnisko” – podał Sadowy (Telegram). Władze ustalają szczegóły i wkrótce mają przekazać dalsze informacje.

„W piątek rano we Lwowie grzmiały wybuchy” – poinformował wcześniej doradca szefa MSW Ukrainy Wadym Denysenko, na którego powołuje się agencja Interfax-Ukraina.

„Na obrzeżach miasta widać dym i pożar” – podał Denysenko.

Wybuchy było słychać ok. godz. 5.30 czasu polskiego. Poinformował o tym doradca szefa MSW, a wcześniej m.in. dziennikarze BBC.

Leave a Reply