USA: Ronny Jackson ostrzega, że Stany zmierzają w stronę socjalizmu, wzywając konserwatystów do działania! [VIDEO]

Mocne wystąpienie kongresmena, który zauważa, że radykalne ideologie są od dawna promowane na kampusach uniwersyteckich, ale indoktrynacja zaczyna się teraz w szkołach podstawowych, a nawet przedszkolach. Ronny Jackson ostrzega: „Zmierzamy do socjalistycznej, marksistowskiej egzystencji w tym kraju."

USA: Ronny Jackson ostrzega, że Stany zmierzają w stronę socjalizmu, wzywając konserwatystów do działania! [VIDEO]
Mocne wystąpienie kongresmena, który zauważa, że radykalne ideologie są od dawna promowane na kampusach uniwersyteckich, ale indoktrynacja zaczyna się teraz w szkołach podstawowych, a nawet przedszkolach. Ronny Jackson ostrzega: „Zmierzamy do socjalistycznej, marksistowskiej egzystencji w tym kraju.”

Kongresmen z Teksasu, dr Ronny Jackson, który służył jako lekarz w Białym Domu prezydentów George’a Busha, Baracka Obamy i Donalda Trumpa, powiedział publiczności zebranej na konferencji “Droga do Większości” poświęconej wolności i rodzinie.

Bycie osobistym lekarzem Trumpa było „po prostu najlepszą pracą, jaką kiedykolwiek miałem”. Powiedział, że żałuje, że nie będzie w stanie pełnić tej funkcji przez drugą kadencję Donalda Trumpa.

“Zobaczcie, co zrobili z uniwersytetami. Całymi dekadami prali głowy naszym dzieciom. A indoktrynacja zaczyna się zwykle w szkole podstawowej.

Wiemy, że system na uniwersytetach tak działa, ale teraz wyciągają ręce po nasze najmłodsze dzieci” – powiedział w swoim płomiennym przemówieniu.

Kongresmen zauważył, że radykalne ideologie są od dawna promowane na kampusach uniwersyteckich, ale indoktrynacja zaczyna się teraz w szkołach podstawowych, a nawet przedszkolach.

“Musimy to powstrzymać, musimy odzyskać wpływ na nasze dzieci. I ja to zrobię, jeśli odzyskamy władzę w 2022 roku. To jest moje zadanie.

Myślałem, że razem z prezydentem Trumpem będę działał w jego administracji, ale tak się nie stało” – informuje kongresmen, przypominając, że władzę objął prezydent Joe Biden.

“Ale teraz mam, wydaje mi się, jeszcze bardziej odpowiedzialne zadanie, czyli zatrzymanie tego nonsensu, który widzimy dookoła. A sposobem na jego zatrzymanie jest to, że wychodzimy i rozmawiamy o tych rzeczach.”

Jackson zachęcał konserwatystów do szczerego wyrażania swoich poglądów, omawiając je z przyjaciółmi, sąsiadami i rodziną. Według Jacksona generowanie publicznego oburzenia na radykalną ideologię lewicową może zapobiec uchwaleniu destrukcyjnych ustaw.

„Oni mają najbardziej radykalną, niewiarygodną, ​​obrzydliwą politykę, jaką można sobie wyobrazić” – powiedział Jackson, dodając, że skrajne polityki są często wyrażane w ustawach, którym nadaje się „słodkie nazwy”, aby ukryć prawdziwą naturę niegodziwego pomysłu.

UK: Tęczowa indoktrynacja w szkole podstawowej. „Jezus jest bi i niebinarny”. Nauczyciele wdrażają marksistowską matrycę WHO? [VIDEO]

„Udowodniliśmy, że możemy coś zmienić”, powiedział Jackson, „po prostu wychodząc i rozmawiając o tych bzdurach, które się dzieją”.

Dr Ronny Jackson zakończył podziękowaniem uczestnikom konferencji, nazywając ich „prawdziwymi patriotami”, którzy „na pierwszej linii próbują odzyskać kraj”.

Kongresmen, który służył jako lekarz w Białym Domu prezydentów George’a Busha, Baracka Obamy i Donalda Trumpa, powiedział konserwatywnej publiczności, że bycie osobistym lekarzem Trumpa było „po prostu najlepszą pracą, jaką kiedykolwiek miałem”.

Dr Ronny Jackson pojawił się niedawno na pierwszych stronach gazet po tym, jak wraz z 13 republikańskimi kolegami opublikował list wzywający prezydenta Bidena do poddania się testowi poznawczemu w celu udowodnienia jego zdolności umysłowych do tego stanowiska.

Według strony internetowej konferencji: „Przez ostatnie dwanaście lat konferencja Koalicji Wiary i Wolności na drodze do polityki większości upoważniała konserwatywnych aktywistów do walki o swoje wartości w sondażach i na arenie publicznej.

Konferencja, mająca na celu wytyczenie ścieżki do polityki prorodzinnej, wyposaży jej uczestników w wiedzę i kontakty, których potrzebują, aby zwiększyć zaangażowanie i frekwencję wyborczą.

Droga do Większości to najważniejsza oddolna, konserwatywna konferencja polityczna w kraju, a tegoroczne zgromadzenie gwarantuje kontynuację wpływu, aby zdobyć większość w wyborach w 2022 r.

Republikanie wzywają Joe Bidena do poddania się testowi zdolności umysłowych

Leave a Reply