Rob Schneider ostrzega, by jego zwolennicy nie szczepili się przeciwko COVID-19. Twitter blokuje udostępnianie jego apelu!

Aktor hollywoodzki zrywa się z łańcucha propagandy proszczepionkowej i apeluje do swoich zwolenników, by po prostu powiedzieli "nie" eksperymentalnej terapii genowej.

Rob Schneider ostrzega, by jego zwolennicy nie szczepili się przeciwko COVID-19. Twitter blokuje udostępnianie jego apelu!

Aktor hollywoodzki zrywa się z łańcucha propagandy proszczepionkowej i apeluje do swoich zwolenników, by po prostu powiedzieli “nie” eksperymentalnej terapii genowej.

Rob Schneider powiedział swojej prawie milionowej publiczności na Twitterze, aby odrzucili szczepionkę przeciwko COVID-19.

„Po prostu powiedz NIE” – napisał na Twitterze Schneider. „Ponad połowa populacji USA nadal odmawia tej niezatwierdzonej, eksperymentalnej terapii genowej! To jest moje ciało, mój wybór!”

Znana konserwatywna aktorka podnosi problem pedofilii w Hollywood. Agent KGB ostrzegał przed marksistowskim procesem obalania Ameryki.

Aktor i komik, znany z występów w filmach takich jak Beverly Hillbillies i programach telewizyjnych, takich jak Saturday Night Live, zaatakował administrację Bidena za decyzję o chodzeniu od drzwi do drzwi w poszukiwaniu tych, którzy wciąż nie są zaszczepieni.

Dokument rządowy, który niedawno pojawił się w przestrzeni publicznej, zawiera przerażające szczegóły dotyczące tego, jak planują działać, chodząc „od drzwi do drzwi”, zespoły zajmujące się egzekwowaniem podawania szczepionek.

"Po prostu powiedz NIE" / Źródło: Twitter
“Po prostu powiedz NIE” / Źródło: Twitter

„Nasz rząd powiedział nam, że planują pukać do naszych drzwi” – powiedział na Twitterze. „Kłamali, prowadzili dwuletnią kampanię strachu i lockdownu, zniszczyli dochody gospodarstw domowych klasy średniej, zrujnowali niezliczone tysiące firm, a teraz narażają życie naszych dzieci”.

Wielu wokalnych aktorów z Hollywood ma liberalne poglądy i przyjmuje bardziej lewicowy pogląd na politykę, aby promować szczepionki, otwarte granice i mowę nienawiści wobec byłego prezydenta Trumpa i jego rodaków.

Jednak coraz trudniej znaleźć aktora takiego jak Rob Schneider, który otwarcie krytykuje administrację Demokratów.

Wielu zwolenników Schneidera wydawało się być wstrząśniętych, a nawet wściekłych po przeczytaniu uwag aktora. Nazywali go „szalony”, a niektórzy nawet chcieli, żeby sam złapał śmiertelnego wirusa.

„Może nie pukaj do moich drzwi” – ​​powiedział na Twitterze kongresman Dan Crenshaw w odpowiedzi na słowa komunistycznego prezydenta Joe Bidena. Biden kilka dni temu oznajmił: „Musimy iść społeczność po społeczności, dzielnica po dzielnicy, a często pukając od drzwi do drzwi, aby zaszczepić ludzi”.

„Nie jesteście moimi rodzicami, jesteście rządem. Udostępnijcie szczepionkę dla ludzi i dajcie im swobodę wyboru. Dlaczego ta koncepcja jest tak trudna do zrozumienia dla lewicy?” dobitnie przedstawił sprawę wolnościowy senator Crenshaw.

Twitter zaczął cenzorować wypowiedź hollywoodzkiego aktora Schneidera poprzez blokowanie możliwości udostępniania jego tweeta odnośnie “Mówienia Nie” eksperymentalnej terapii genowej.

Twitter ogranicza możliwość udostępniania tweeta / Źródło Twitter Schneider
Twitter ogranicza możliwość udostępniania tweeta / Źródło: Twitter Schneider

“Dlaczego nie możesz się tym podzielić?
Staramy się, aby taki tweet, który złamał Zasady Twittera, nie docierał do większej liczby osób, więc wyłączyliśmy większość sposobów interakcji z nim” – możemy przeczytać w komunikacie ocenzurowanego tweeta.

WAŻNE! Wyciekło najnowsze nagranie! Informator zaczął sypać: Facebook cenzuruje fakty dotyczące szczepionek! [VIDEO]

Leave a Reply