UK: Rząd Borisa Johnsona przeznacza rekordowe kwoty na największy w historii Team GB

Fundusze rządowe na największy w historii brytyjski zespół olimpijski Team GB sięgają już 342 milionów funtów. Na olimpiadę Tokio 2020 mieszkańcy wysp przeznaczą ze swojej kieszeni rekordową sumę.

UK: Rząd Borisa Johnsona przeznacza rekordowe kwoty największy w historii Team GB

Fundusze rządowe na największy w historii brytyjski zespół olimpijski Team GB sięgają już 342 milionów funtów. Na olimpiadę Tokio 2020 mieszkańcy wysp przeznaczą ze swojej kieszeni rekordową sumę.

Głowa Team GB minister sportu Nigel Huddleston i legenda olimpijska Dame Katharine Grainger wyrazili „dumę i podekscytowanie” narodu w perspektywach dla zespołu GB przed oficjalną inauguracją Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020.

Zespół, który składa się z 272 sportowców z Anglii, 52 ze Szkocji, 29 z Walii i sześciu z Irlandii Północnej, od czasu Igrzysk w Rio 2016 skorzystał z pakietu funduszy w wysokości 342 milionów funtów dla naszych olimpijczyków i paraolimpijczyków, dzięki rządowi i władzom narodowym. Gracze loterii. Zostało to przekazane przez UK Sport, którego przewodniczącą jest Dame Katharine.

Feministki protestują przeciw udziałowi transów w kobiecych dyscyplinach

Dzięki wyzwaniom związanym z zakłóconymi harmonogramami treningów, blokadami i dodatkowymi środkami bezpieczeństwa, fundusze te, w połączeniu z ciężką pracą i ekstremalnym poświęceniem, umożliwiły 376 sportowcom Team GB osiągnięcie pełnego potencjału przed tymi niezwykłymi meczami – co czyni go największym zespołem GB na świecie. gry zagraniczne.

Będą to również pierwsze letnie igrzyska olimpijskie, na których będzie więcej zawodniczek niż mężczyzn. 201 zawodniczek i 175 sportowców płci męskiej będzie rywalizować w 26 dyscyplinach.

Przed wyjazdem do Tokio na kilka dni w tym miesiącu, Nigel Huddleston odwiedził ostatnio niektórych sportowców Team GB na obozie treningowym Bisham Abbey i był świadkiem, jak ciężko pracowali i jak wiele ponieśli, aby przygotować się i być w szczytowy stan dokładnie we właściwym czasie.

Minister sportu Nigel Huddleston powiedział – Nasi sportowcy olimpijscy i paraolimpijscy są absolutnym uznaniem dla Wielkiej Brytanii. Jestem pod wrażeniem ich zaangażowania i poświęceń, jakie ponieśli przed Tokio 2020.

W tych trudnych czasach pozostawaliśmy oddani zespołowi GB i wspieraniu sportowców w osiągnięciu ich pełnego potencjału. Jestem przekonany, że nasi sportowcy stworzą niezwykłe chwile, poprawią nastrój narodu i zainspirują miliony ludzi do aktywności i uprawiania nowych sportów, podczas gdy my nadal dochodzimy do siebie po pandemii w domu.

To zaszczyt podróżować do Tokio na zawody i wiem, że cały naród zjednoczy się w poczuciu ogromnej dumy, podekscytowania i życzy Team GB i Paraolimpijskie GB powodzenia.

Dame Katherine Grainger, przewodnicząca brytyjskiego sportu, powiedziała – Duma, jaką odczuwamy z wysiłków podejmowanych przez brytyjskich sportowców, aby spełnić ich marzenia, jest głęboka i niezachwiana. Jednak ta duma nigdy nie była bardziej szczera niż wtedy, gdy nie możemy się doczekać Tokio.

Jestem przekonany, że świat będzie świadkiem świętowania sportowej doskonałości, która zapewni tak bardzo potrzebny impuls ludziom na całym świecie. Jestem również przekonany, że chociaż te Igrzyska odbywają się w wyjątkowych okolicznościach, nasi sportowcy zapewnią brytyjskiej publiczności wiele niezwykłych chwil i występów. Wiemy, ile ich wysiłki znaczą dla fanów sportu – i jak mogą być drogowskazem nadziei, który zainspiruje nas i na nowo połączy nas po tak trudnym roku.

Międzynarodowy Komitet Olimpijski łaskawie pozwolił na zdjęcie maseczek w trakcie dekoracji medalowych

Nigdy nie wolno nam zapominać, że nic z tego nie byłoby możliwe bez wsparcia rządu i graczy National Lottery przez ostatnie ćwierć wieku.

Niezwykłe okoliczności nie odstraszyły debiutujących olimpijczyków. Prawie 70% zespołu zadebiutowało na igrzyskach olimpijskich i paraolimpijskich w Tokio.

Ostatnie badania opublikowane przez UK Sport wykazały, że ponad trzy czwarte Wielkiej Brytanii będzie śledzić Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020, angażując się w ich ulubione wydarzenia sportowe, co pomoże zainspirować miliony w całym kraju do większej aktywności, gdy wyjdziemy z pandemii.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

Leave a Reply