Reedukacja „wybitego szamba dwa”

Młódź ciągnąca korowodami  po ulicach polskich miast. Szkło, gruz i niszczenie kościołów, ataki na modlących się ludzi, dzikie wrzaski, ryki, wycie, rechot. Atakujący mają usta pełne przekleństw wobec kościoła, który stoi na straży praw najmniejszej nawet osoby, czyli stał na straży ich własnych praw zanim sie on ich dowiedzieliśmy.

Protest feministek w Warszawie
Młódź ciągnąca korowodami  po ulicach polskich miast. Szkło, gruz i niszczenie kościołów, ataki na modlących się ludzi, dzikie wrzaski, ryki, wycie, rechot. Atakujący mają usta pełne przekleństw wobec kościoła, który stoi na straży praw najmniejszej nawet osoby, czyli stał na straży ich własnych praw zanim sie on ich dowiedzieliśmy.
Nasuwa sie kilka refleksji…czy oni wiedzą , że niszczą  fundament własnej kultury, nawet zwierzęta tego nie robią. Nawet zwierzęta szanują swoje własne odruchy stadne, a te które nie poddają sie rygorowi są  albo zabijane albo usuwane na stałe ze stada.
Czy oni wiedzą, że gdyby aborcja była powszechnie stosowanym prawem to znaczna część z nich mogłaby się nigdy nie narodzić?
Czy oni wiedza czym jest szacunek dla religii, wartości pozamaterialnych? Czym jest szacunek dla życia? Chyba jednak NIE. Jedyne wartości z jakimi mają do czynienia, to towar w bramie, seks na zadanie i przyjemności bez zobowiązań.
Co poszło nie tak w wychowaniu tego pokolenia? Szkoła? Znajomi? Telewizja i media społecznościowe? Idole i celebryci? Brak autorytetu moralnego ? Brak przekazanej wiary? Czy brak zwykłego wychowania w domu? A może wszystko razem?
Te rwące , bezmyślne potoki łajna, to wybite szambo,to niestety kwintesencja 3 ciej RP, nic dodac nic ując. To tak naprawde jedyny autorski produkt szafarzy praw okrąglostolowych.
Czaskowski miewał  wybite szambo oczyszczalni Czajka, a to tu, jest kolejnym szambem, z którym trzeba  będzie się jeszcze długo mierzyć.
Część  trzeba wyłapać i posadzić, mówię o notorycznym bandycie Smargocie.Ten recydywista dawno powinien siedzieć, że też go żaden przyzwoity kibic nie nauczył  jak sie zachować, to ciekawe.
Część zabrac na dołek, aby się zapoznać z takimi właśnie okolicznościami przyrody, że  aż im przejdzie polskie BLM.
Część z nich posłać na przymusowe roboty do domów dziecka i domów dla osób niepełnosprawnych.
RESZTĘ TOWARZYSTWA, OBŁOŻYĆ TAKIMI KARAMI FINANSOWYMI, aby się skitrali (przepraszam za ten slang) w gatki. Zasada generalna: zadnej litosci.
Towarzystwo da się doprowadzić do porządku, pytanie tylko kto to zrobi, bo prezes i minister spraw wewnętrznych mają w nosie .
Czy zatem pozostaje ulica? Czy jedyne na co możemy liczyć to rozwiązania siłowe?
Przykre, ale prawdziwe, wielka szkoda, że w sercu Europy nie znalazł sie mąż stanu,
który  z otwartą przyłbicą zmierzył sie z problemem, sprostałby zadaniu i znalazł posłuch doprowadzając sytuacje „na ulicy” do porządku.
Sprawa pozostaje otwarta, jak kloaka, którą  obchodzi sie na odległość z racji woni.
Prezes Fundacji Ogińskich, Mgr Historii Sztuki UW w Warszawie ( w czasach kiedy ten Uniwersytet był Uczelnia a nie kuznia lewicowego motłochu). W latach 2015-2016 - szefowa jedynego działającego poza granicami Polski Biura Poselskiego Klubu Kukiz 15. Z zawodu Registered Manager, właściciel prywatnej działalności gospodarczej. Blogerka :Jej Wysokość Kobiecość, aktywistka prawicowa na emigracji, autor publikacji o tematyce politycznej, społecznej i religijnej ( Wrealu24 portal informacyjny, Nasza Polska portal informacyjny) Wiek- wyłącznie do wiadomości redakcji ;-)

Leave a Reply