Redaktor naczelny czołowej niemieckiej gazety Bild przeprasza za celową propagandę strachu dotyczącą COVID-19 [VIDEO]

Czy niektórzy dziennikarze zaczynają mieć wyrzuty sumienia za to, do czego doprowadziła propaganda, którą celowo szerzyli przez ostatnie półtorej roku? A może kieruje nimi strach przed rozliczeniem za te działania i za wczasu zmieniają front?

Redaktor naczelny czołowej niemieckiej gazety Bild przeprasza za celową propagandę strachu dotyczącą COVID-19 [VIDEO]
Redaktor naczelny czołowej niemieckiej gazety Bild przeprosił za przerażającą propagandę na temat COVID-19. Przeprosiny kierował głównie do  dzieci, którym wmawiano „że zamordują swoją babcię”.

Czy niektórzy dziennikarze zaczynają mieć wyrzuty sumienia za to, do czego doprowadziła propaganda, którą celowo szerzyli przez ostatnie półtorej roku?

A może kieruje nimi strach przed rozliczeniem za te działania i zapowiadaną „drugą Norymbergą”?

Dr Reiner Fuellmich staje na czele tysięcy prawników: Czas na Procesy Norymberskie 2.0 [VIDEO]

Na koncie twitterowym Amy Tarkanian pojawiło się wideo, na którym redaktor naczelny niemieckiej gazety Bild przeprasza za szkody, jakie wyrządziła propaganda strachu szerzona za pomocą ich mediów.

W swoim przemówieniu Julian Reichelt przepraszał za relacje Bilda, które były „jak trucizna” i „sprawiały, że czułeś się, jakbyś był śmiertelnym zagrożeniem dla społeczeństwa”.

Reichelt ustosunkował się  do uczuć dzieci, które były terroryzowane przez podżegające je media, powodujące, że depresja dziecięca i samobójstwa nastolatków rozprzestrzeniły się na całym świecie.

UK: Brytyjscy prawnicy zabierają głos. „Świadoma dobrowolna zgoda jest podstawą”

– Milionom dzieci w tym kraju, za które odpowiada nasze społeczeństwo, pragnę w tym miejscu wyrazić to, czego ani nasz rząd, ani nasz kanclerz nie ośmielają się wam powiedzieć.  Prosimy o wybaczenie – powiedział.

– Wybacz nam tę politykę, która przez półtora roku uczyniła was ofiarami przemocy, zaniedbania, izolacji i samotności – kaja się teraz główny nadzorca propagandy w niemieckiej gazecie.

– Wmawialiśmy naszym dzieciom, że zamordują swoją babcię, jeśli odważą się być tym, kim są – dziećmi.  Albo, że zabiją napotkanych przyjaciół. Nic z tego nie zostało naukowo udowodnione – powiedział.

Rośnie liczba prób samobójczych u dzieci i młodzieży

– Kiedy państwo odbiera prawa dzieciom, musi udowodnić, że w ten sposób chroni je przed konkretnym i bezpośrednim niebezpieczeństwem.

Tego dowodu nigdy nie przedstawiono. Zostało to  zastąpione propagandą przedstawiającą dziecko, jako wektor pandemii – szokuje swoim wyznaniem Reichelt.

3 KOMENTARZE

Leave a Reply