Raport VAERS: Kolejna W pełni zaszcze3.14ona matka urodziła dziecko z silnym krwotokiem. Zmarło dzień później

Dziecko, którego matka była dwukrotnie zaszcze3.14ona przeciwko COVID-19 w ostatnim trymestrze ciąży, zaczęło poważnie krwawić z ust i nosa. Skierowany do systemu niepożądanych odczynów poszcze3.14ennych VAERS raport mówi jasno, że zmarło dzień po urodzeniu.

Raport VAERS: Kolejna W pełni zaszcze3.14ona matka urodziła dziecko z silnym krwotokiem. Zmarło dzień później

Dziecko, którego matka była dwukrotnie zaszcze3.14ona przeciwko COVID-19 w ostatnim trymestrze ciąży, zaczęło poważnie krwawić z ust i nosa. Skierowany do systemu niepożądanych odczynów poszcze3.14ennych VAERS raport mówi jasno, że zmarło dzień po urodzeniu.

Matka otrzymała dwie dawki eksperymentalnych szczepionek mRNA Moderna. Pierwszą podano jej 19 lipca, natomiast drugą 13 sierpnia.

Chłopiec urodził się 6 października 2021 r. z wagą 2800 gramów. W szpitalu zauważono niestabilne bicie serca płodu, mimo że miał się urodzić dopiero 15 października.

Mocne słowa informatora mecenasa Renza: 50 000 trupów w 14 dni po otrzymaniu szcze****ki! Nowe dane! [VIDEO]

Pisaliśmy niedawno o dziennikarce śledczej, Celi Farber, która ujawniła dokument firmy Pfizer, nie mający nigdy ujrzeć światła dziennego, ale który został ujawniony jako część FOIA [Freedom of Information Act – Ustawy o Informacji Jawnej], w którym opisuje niepożądane skutki zaledwie pierwszych trzech miesięcy tak zwaną szczepionką przeciw COVID-19.

W dokumencie pojawia się pełna, przerażająca lista schorzeń, które firma Pfizer miała monitorować, aby upewnić się, czy będą występować jako niepożądane odczyny poszczepienne.

Raport

“Lekarz powiedział, że po urodzeniu dziecka wystąpił płacz. Kiedy pępowina została odcięta w celu opieki nad noworodkiem, personel pielęgniarski stwierdził, że pacjent ma objawy krwawienia z jamy ustnej i nosa, i natychmiast poprosił pediatrę o intubację oraz podanie mu tlenu, po czym został przyjęty na OIOM” – czytamy w raporcie VAERS.

„Na OIOM-ie jego badanie wykazało nieprawidłowe krzepnięcie krwi, krwotok płucny [ostre krwawienie z płuc] i dysfunkcję serca”.

“Objawy kliniczne obejmowały przejściowe osłabienie tonów serca płodu podczas porodu oraz krwawienie z ust i nosa bezpośrednio po urodzeniu. Rozpoznano krwotok płucny, dysfunkcję serca i koagulopatię, które zakończyły się zgonem (LLT: Śmierć noworodka) następnego dnia” – informuje VAERS.

Źródło: VAERS
Źródło: VAERS

Zgodnie z raportem numer 1879991 dotyczącym zgonu po „przezłożyskowej ekspozycji” na szczepionkę mRNA, nie wiadomo, czy przeprowadzono sekcję zwłok i czy udokumentowano jakąkolwiek przyczynę zgonu, ale ojciec niemowlęcia wyraził otwarte podejrzenie, że szczepionka była związana ze śmiercią jego dziecka.

Szcze****ka DTP  Billa Gatesa zabiła 10 razy więcej afrykańskich dziewcząt niż sama choroba [BADANIE]

Śmierć niemowlęcia jest jednym z 52 zgłoszonych zgonów spośród 30 550 zdarzeń niepożądanych zarejestrowanych przez amerykański system u dzieci poniżej 17 roku życia jedynie na dzień 3 grudnia.

Krwawienia po szczepieniu

Zaburzenia krwawienia opisano w tysiącach raportów, w tym 2177 zgonów wkrótce po szczepieniu Covid.

Wiele z tych doniesień zawiera opisy pacjentów z krwawieniami z nosa, krwią w kale z żołądka, krwawieniami w mózgu, siniakami i krwawieniem z ust.

Inny raport VAERS opisuje pięciomiesięczne dziecko karmione piersią, które zmarło z powodu rzadkiej autoimmunologicznej choroby krwotocznej zwanej zakrzepową plamicą małopłytkową (TTP) po wystąpieniu wysypki dzień po otrzymaniu przez matkę szczepionki przeciw Covid.

Źródło: VAERS
Źródło: VAERS

 

“Pacjentka otrzymała drugą dawkę szczepionki Pfizer 17 marca 2020 r. 18 marca 2020 r. u jej 5-miesięcznego niemowlęcia karmionego piersią pojawiła się wysypka i w ciągu 24 godzin było niespokojne, odmawiało jedzenia i rozwinęła się u niego gorączka.

Pacjentka zabrała dziecko do miejscowej izby przyjęć, gdzie dokonano oceny jego zdrowia. Analiza krwi wykazała podwyższony poziom enzymów wątrobowych.

Niemowlę trafiło do szpitala, gdzie zmarło. Diagnoza TTP. Brak znanych alergii. Brak nowych ekspozycji poza szczepieniem matki poprzedniego dnia.

Doniesienia o TTP wśród osób zaszczepionych szczepionkami AstraZeneca i Johnson & Johnson były liczne.

W norweskim badaniu oszacowano liczbę przypadków jako jeden na 26 000 dawek szczepionki.

Niedawno pisaliśmy o naukowcach Johnson & Johnson przyznających to, o czym milczy establishment: Dzieci nie powinny brać sz*****onki! [VIDEO].

Project Veritas udostępnił kolejne nagranie ukrytą kamerą, ukazujące tym razem osoby zajmujące się szczepionkami. Dziennikarze śledczy zarejestrowali rozmowę dwóch pracowników Johnson & Johnson, którzy mówią, że dzieci nie powinny brać sz*****onki Covid-19.

Pisaliśmy również o nagraniu szczegółowo opisującym, w jaki sposób Facebook cenzuruje fakty dotyczące szczepionek. Informacje niepasujące do zakłamanej narracji CDC Facebook potajemnie cenzuruje. 

Jeśli podoba ci się, co robi portal PARADYZJA.COM, udostępnij naszą pracę na portalach informacyjnych, grupach, czy komunikatorach.

Zachęcamy też do odwiedzenia naszego sklepu na https://paradyzja.myspreadshop.pl/

Ważne! Szczepionki Gardisil Zawierają Niebezpieczne Składniki, Używane w Wojnie Biologicznej

Leave a Reply