UK: Najnowszy raport Public Health England pokazuje, że 35% wyszczepionych i tak potrzebuje hospitalizacji!

Najnowszy raport Public Health England, dotyczący wariantów, pokazuje, że Delta odpowiada za około 99% przypadków COVID-19. Hospitalizacja w pełni wyszczepionych nadal wysoka.

UK: Najnowszy raport Public Health England pokazuje, że 35% wyszczepionych i tak potrzebuje hospitalizacji!

Najnowszy raport Public Health England, dotyczący wariantów, pokazuje, że Delta odpowiada za około 99% przypadków COVID-19. Hospitalizacja w pełni wyszczepionych nadal wysoka

Od 19 lipca Public Health England zanotowało 467 potwierdzonych hospitalizacji z potwierdzonym wariantem Delta, wynika z technicznego raportu. Spośród tych przypadków 55,1% było nieszczepionych, ale 34,9% było w pełni zaszczepionych. To nadal wysoka liczba, jak na to, w jaki sposób mówiono o cudotwórczej szczepionce.

Dyrektor naczelny Brytyjskiej Agencji Bezpieczeństwa Zdrowia, dr Jenny Harries, powiedziała, że ​​„szczepionki nie eliminują wszelkiego ryzyka: nadal można zachorować z powodu COVID i zarażać innych. Nadal ważne jest zachowanie ostrożności, zwłaszcza gdy liczba przypadków jest wysoka”.

UK: Blisko 90% Brytyjczyków wzięło udział w największym eksperymencie medycznym w historii!

Dane z ankiety Office for National Statistics (ONS) dotyczące infekcji za tydzień do 31 lipca szacunkowe:

1 osoba na 75  w Anglii miała COVID-19

1 osoba na 120 osób w Szkocji miała COVID-19

1 osoba na 230 osób w Walii miała COVID-19

1 osoba na 55 osób w Irlandii Północnej miała COVID-19

Sarah Crofts z ONS powiedziała – Po kilku tygodniach wzrostu w wyniku wariantu Delta, zachęcające jest to, że infekcje spadły teraz w Anglii, Walii i Szkocji. Nadal rosną w Irlandii Północnej, gdzie Delta pojawiła się nieco później.

„Wskaźniki infekcji pozostają jednak wysokie w całej Wielkiej Brytanii i będziemy musieli zobaczyć więcej danych, zanim zdecydujemy, czy jesteśmy u szczytu obecnej fali” – dodała.

Najnowsza liczba R w Anglii wynosi od 0,8 do 1,1, a wzrost waha się od -3% do +1%.

Oddzielne dane ONS pokazują, że odsetek dorosłych samoizolujących się w Wielkiej Brytanii spadł z 6% do 4% w tygodniu poprzedzającym 1 sierpnia, w miarę spadku liczby nowych infekcji.

ONS wykazał również, że 92% dorosłych nadal nosi osłony twarzy poza domem, pomimo zniesienia tego nakazu w Anglii. To spadek z 95% w poprzednim tygodniu.

Zakładasz maseczkę? Naprawdę? Przestań! Dr Paul Elias Alexander podsumowuje 47 badań. Maseczki można wyrzucić do śmietnika!

Ministerstwo Obrony opublikowało dane pokazujące, że łączna liczba pozytywnych testów COVID w siłach zbrojnych podczas pandemii wynosi do tej pory 11 890 z około 280 000 personelu.

Leave a Reply