Rand Paul: 5 lat więzienia dla Fauci’ego za okłamywanie Kongresu w sprawie finansowania badań nad wirusem COVID-19 w laboratorium Wuhan! [VIDEO]

Senator Rand Paul prosi prokuratorów federalnych o pociągnięcie do odpowiedzialności dra Anthony'ego Fauci za rzekome krzywoprzysięstwo w zeznaniach przed Kongresem USA. „Laboratorium w Wuhan wykorzystało fundusze NIH do skonstruowania nowego chimerycznego wirusa SARS, który może infekować ludzkie komórki i zwierzęta laboratoryjne. Są to badania wysokiego ryzyka, które tworzą nowe potencjalne patogeny pandemiczne… które istnieją tylko w laboratorium, a nie w naturze”.

Rand Paul: 5 lat więzienia dla Fauci'ego za okłamywanie Kongresu w sprawie finansowania badań nad wirusem COVID-19 w laboratorium Wuhan! [VIDEO]
Senator Rand Paul prosi prokuratorów federalnych o pociągnięcie do odpowiedzialności dra Anthony’ego Fauci za rzekome krzywoprzysięstwo w zeznaniach przed Kongresem USA. „Laboratorium w Wuhan wykorzystało fundusze NIH do skonstruowania nowego chimerycznego wirusa SARS, który może infekować ludzkie komórki i zwierzęta laboratoryjne. Są to badania wysokiego ryzyka, które tworzą nowe potencjalne patogeny pandemiczne… które istnieją tylko w laboratorium, a nie w naturze”.

Zdaniem senatora Randa Paula, ze względu na swoje niedawne zeznania w Kongresie, Fauci’emu może grozić 5 lat więzienia za okłamywanie Kongresu w sprawie finansowania badań nad wzmocnieniem funkcji wirusa COVID-19 w laboratorium w Wuhan.

„Wyślę list do Departamentu Sprawiedliwości z prośbą o skierowanie sprawy w sprawach karnych, ponieważ Fauci okłamał Kongres” – powiedział Rand Paul.

CDC Wiedziało, Że Test Na Koronawirusa Był Wadliwy |Fauci: Test Jest Bezużyteczny [VIDEO]

Senator Rand Paul jest jednym z czołowych orędowników wolności w Stanach Zjednoczonych. Wybrany do Senatu USA w 2010 roku, dr Paul udowodnił, że jest zdeklarowanym orędownikiem wolności konstytucyjnych i odpowiedzialności fiskalnej.

Jako zaciekły orędownik przeciwko nadużyciom aparatu państwa, dr Paul niestrudzenie walczył o przywrócenie rządu do jego ograniczonej, konstytucyjnej formy. Jako pracowity i oddany lekarz, a nie polityk zawodowy, dr Paul przyjechał do Waszyngtonu, aby potrząsnąć sytuacją polityczną i dokonać zmian – możemy przeczytać na rządowej stronie polityka.

Podczas przesłuchania senator Paul, okulista, który ukończył Szkołę Medyczną na Duke University, stwierdził, że Fauci stara się zatajać finansowanie z US National Institutes of Health (NIH) badań nad uzyskaniem funkcji określonego gatunku nietoperza w Instytucie Wirusologii Wuhan w Chinach.

Senator Paul rozpoczął swoje przesłuchanie od przypomnienia Fauci’emu, że „sekcja 1.0.0.1 amerykańskiego kodeksu karnego stanowi przestępstwo i pięcioletnią karę za okłamywanie Kongresu”.

Fauci zaprzeczył, że okłamał Kongres, kiedy zeznał podczas wystąpienia w maju, że amerykański Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) nigdy nie finansował badań nad wirusami zyskującymi nowe funkcje w chińskim Instytucie Wirusologii Wuhan.

„Senatorze Paul, nie wie Pan, o czym mówi, z całym szacunkiem” – odpowiedział Fauci na zarzuty Rand Paula, jakoby w Laboratorium Wuhan miały miejsce prace nad nadawaniem wirusowi zwierzęcemu nowej funkcji przenoszenia na organizm ludzki.

“Wszystkie dowody wskazują, że wirus wywodzi się z laboratorium i wszyscy ci, którzy je sponsorowali za to odpowiedzą, wliczając w to Pana” – poinformował senator.

„Podczas swojej ostatniej wizyty w naszej komisji 11 maja stwierdził Pan, że NIH nigdy nie finansowało i nie finansuje obecnie badań nad nadawaniem funkcji w Instytucie Wirusologii w Wuhan. A jednak korzyści z badań funkcji zostały wykonane w całości w Instytucie Wirusologii Wuhan przez dr Shi i były finansowane przez NIH” – powiedział senator.

Paul zacytował dr Richarda Ebrighta, biologa molekularnego z Rutgers University, który według powiedział: „Laboratorium w Wuhan wykorzystało fundusze NIH do skonstruowania nowego chimerycznego wirusa SARS, związanego z koronawirusami, który może infekować ludzkie komórki i zwierzęta laboratoryjne. Są to badania wysokiego ryzyka, które tworzą nowe potencjalne patogeny pandemiczne… które istnieją tylko w laboratorium, a nie w naturze”.

Dekalog naukowca, którego celowo usunięto z Wikipedii za mówienie prawdy o mRNA! “Nie mam myśli samobójczych” – Twitter wrze!

Senator z Kentucky poprosił o dostarczenie dr Fauci dokumentu wirusologicznego z Wuhan zatytułowanego „Odkrycie bogatej puli genów związanych z koronawirusami nietoperzy SARS”.

Artykuł przypisuje NIH pomoc w finansowaniu badań, które według senatora Paula „połączyły informacje genetyczne z różnych koronawirusów, które infekują zwierzęta, ale nie ludzi, w celu stworzenia nowych sztucznych wirusów zdolnych do infekowania ludzkich komórek”.

“Tak, NIH dr Fauci sfinansował laboratorium wirusologiczne Wuhan. Oto dosłowne wyznanie ich głównego naukowca, dr Shi Zhengli” – napisał Paul na swoim koncie Twitterowym.

“Dr. Fauci — kontynuował Paul — wiedząc, że okłamywanie Kongresu jest przestępstwem, czy chciałby Pan wycofać swoje oświadczenie z 11 maja, w którym twierdził, że NIH nigdy nie finansował zysków z badań funkcji w Wuhan?”.

„Nigdy nie kłamałem przed Kongresem i nie wycofuję tego oświadczenia” – powiedział Fauci. „Ten artykuł, o którym wspomniałeś, został oceniony przez wykwalifikowany personel na wskroś, jako nieprzynoszący funkcji” – bronił się dr Fauci.

“Bierzesz wirusa zwierzęcego i zwiększasz jego możliwości przenoszenia na ludzi – przerwał senator Paul. „Mówisz, że to nie jest uzyskiwanie nowej funkcji?”

Anthony Fauci w 1983 roku oskarżył dzieci o rozsiewanie AIDS. Epidemia strachu i kłamstwa przenoszona drogą mediów do dziś?

Fauci odpowiedział, że badania nie były „nadmiarem funkcji” i powiedział senatorowi Paulowi „nie wie Pan, o czym mówi”.

Po raz kolejny przerywając Fauci’emu, senator Paul powiedział, że zgodnie z definicją NIH „badania naukowe, które zwiększają przenośność wśród ssaków, są »znaczeniem funkcji«”.

„Przyjęli wirusy zwierzęce, które występują tylko u zwierząt, i zwiększyli ich przenoszenie na ludzi” – powiedział Paul. „Jak może Pan mówić, że to nie jest uzyskanie funkcji –”

— Nie jest — przerwał Fauci, który od tej pory nerwowo zaczął przebierać palcami, na co zwracali uwagę komentatorzy platformy Twitter.

“Podczas, gdy Rand Paul przesłuchuje znanego kłamcę dra Fauci’ego – Fauci dosłownie się trzęsie.”

„To taniec”, powiedział Rand Paul, „i tańczy Pan wokół tego, ponieważ próbuje ukryć odpowiedzialność za 4 miliony ludzi umierających na całym świecie z powodu pandemii”.

„Cóż, teraz się Pan w coś wkręca” – odpowiedział Fauci, twierdząc, że senator sugerował, że poprzez grant przyznany przez EcoHealth Alliance Wuhan Institute of Virology, NIH było odpowiedzialny za stworzenie SARS-CoV-2 .

“Wszystkie dowody wskazują, że wirus wywodzi się z laboratorium i wszyscy ci, którzy je sponsorowali za to odpowiedzą, wliczając w to Pana”.

Fauci następnie oskarżył Paula o kłamstwo, mówiąc: „Całkowicie nie podoba mi się kłamstwo, które teraz Pan propaguje, senatorze, ponieważ jeśli spojrzy Pan na wirusy użyte w eksperymentach, które były podawane w corocznych raportach publikowanych w literaturze medycznej, to jest molekularnie niemożliwe…”

„Nikt nie mówi, że te wirusy spowodowały pandemię” – odpowiedział Paul. „W tym laboratorium odbywały się badania nadawania funkcji wirusom, które sfinansował NIH. Nie możesz od tego uciec. Spełnia twoją definicję, a Pan nie mówi prawdy”.

„Jeśli ktoś kłamie, to Pan” – powiedział na koniec Fauci.

Senator Rand Paul spokojnie jedynie przechylił butelkę wody.

Sprawę zdążyło już ocenić FactCheck.org, stronnicza strona, rzekomo oceniająca prawdę, która jest sponsorowana przez koncerny szczepionkowe.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply