Radykalna lewicowa grupa publikuje PLANY BITWY, aby wszcząć masowy CHAOS i strzelać do zwolenników Donalda Trumpa na ulicach, jeśli Joe Biden przegra nadchodzące wybory |Wojna Domowa

Radykalna lewicowa grupa twierdzi, że pracuje nad powstrzymaniem „brutalnej machiny białej supremacji, jaką jest administracja Trumpa". "Nasz największy atut w tym zakresie wykorzystuje idee nieprzestrzegania przepisów poprzez masowe, szeroko zakrojone działania bezpośrednie." "W kontekście zamachu stanu lub wysoce zakwestionowanych wyborów musimy jasno powiedzieć, że nasze działania muszą bezpośrednio wpływać na struktury i filary władzy."

Radykalna lewicowa grupa, która twierdzi, że pracuje nad powstrzymaniem „brutalnej machiny białej supremacji, jaką jest administracja Trumpa i jej zwolenników”, opublikowała w Google dokument zawierający szczegółowe plany bojowe mające na celu zniszczenie infrastruktury USA i rzucenie narodu na kolana po kolejnym zwycięstwie obecnego prezydenta.

Radykalna lewicowa grupa publikuje PLANY BITWY

Plany bitewne są zamieszczone w dokumencie zatytułowanym „Stopping the Coup” [kliknij tutaj, by zobaczyć dokument], który był rozpowszechniany przez grupę o nazwie ShutDownDC. Breitbart News wyjaśnia treść dokumentu:

Dokument przedstawia plan rozbicia, jako odpowiedź na wyimaginowany „pucz”, do jakiego ma doprowadzić prezydent w przypadku przegranych wyborów.

W e-mailu promującym przewodnik, ShutDownDC deklaruje: „Uniemożliwienie Donaldowi Trumpowi zawłaszczenia wyborów i pozostania na stanowisku, prawdopodobnie doprowadzi do masowych, trwałych ruchów destrukcyjnych w całym kraju”. Przewodnik to podręcznik tego „zakłócenia”.

„Aby naprawdę wygrać, będziemy musieli zmusić niektóre filary władzy (biznes, wojsko, media lub inne ważne instytucje), aby zdecydowały się stanąć po stronie ludzi lub przynajmniej zejść im z drogi”

Część przewodnika ma na celu zapewnienie „uczciwych wyborów”. Jednak niektóre jego fragmenty są raczej instrukcją przeprowadzania zamachu stanu, a nie wskazówką, jak temu zapobiec.

Działania przewodnika są spójne ze szczegółowymi opisami przewidywanego lewicowego terroryzmu, który opisałem w niedawnym artykule zatytułowanym „Prawdopodobna OŚ CZASU wydarzeń, które będą miały miejsce od 20 września do 20 stycznia”. W artykule tym stwierdzono:

Zaraz po wyborach Demokraci prawdopodobnie aktywują swój pełny program ogólnego zamieszania, aby wprowadzić kraj w masowy chaos, uniemożliwiając dokładne zliczenie pozostałych głosów. Prawdopodobnie rozpocznie się to tak zwanymi atakami „Zero Day”, których celem jest kluczowa infrastruktura USA, w tym sieć energetyczna, telekomunikacja, transport i zaopatrzenie w wodę.

Ataki te pogrążą wiele obszarów Ameryki w skrajnym chaosie i doprowadzą do wybuchowych scenariuszy kryzysowych, które szybko przerodzą się w panikę wśród mieszkańców niektórych miast, w których skoncentrują się ataki.

W połączeniu z atakami Dnia Zero, lewicowi powstańcy otrzymają sygnał „start”, aby wylać się na ulice, brutalnie atakując zwolenników Trumpa używając broni palnej, która została przemycona w ręce terrorystów Black Lives Matter za pośrednictwem komunistycznych Chin, mowa o karabinach automatycznych, RPG, czy moździerzach.

Dokument ShutDownDC promuje dokładnie ten scenariusz, opowiadając się za „szeroko zakrojoną akcją bezpośrednią… na ulicach… w miejscach władzy”.

Oto sekcja bezpośrednio z raportu:

W kontekście zamachu stanu lub wysoce zakwestionowanych wyborów musimy jasno powiedzieć, że nasze działania muszą bezpośrednio wpływać na struktury i filary władzy. Nasz największy atut w tym zakresie wykorzystuje idee nieprzestrzegania przepisów poprzez masowe, szeroko zakrojone działania bezpośrednie. Tam, gdzie możemy, musimy być na ulicach, autostradach lub w miejscach władzy. W naszej pracy i życiu musimy odmówić tym, którzy przejmują kontrolę nad legalnością władzy, której szukają, poprzez strajki, spowolnienia i bojkoty oraz publiczną odmowę przyjęcia nielegalnej partii rządzącej.

Taktyka grupy wyraźnie obejmuje również celowanie w wojsko i media, aby zwróciły się przeciwko konstytucji Stanów Zjednoczonych i „stanęły po stronie ludu”. Sugeruje, że aktywiści zastanawiają się nad nowymi sposobami rzucenia kraju na kolana i zakłócenia zwykłej codziennej działalności:

Aby naprawdę wygrać, będziemy musieli zmusić niektóre filary władzy (biznes, wojsko, media lub inne ważne instytucje), aby zdecydowały się stanąć po stronie ludzi lub przynajmniej zejść im z drogi.

Jak wyjaśnia Breitbart.com: „Przewodnik mówi również, że aktywiści planują fizyczną ochronę liczby głosów przed kontr-protestującymi, agentami federalnymi lub bojówkami białej supremacji. Przewodnik wskazuje, że aktywiści zamierzają „żądać, aby żaden zwycięzca nie został ogłoszony, dopóki nie zostanie policzony każdy głos” i że w tym celu rozpoczną „masową skoordynowaną akcję”.

Jeśli prezydent Trump zostanie ogłoszony zwycięzcą w noc wyborczą, grupa ShutDownDC wzywa do brutalnych ataków na każdego, kto wspiera zwycięstwo Trumpa:

Trump może próbować ogłosić się zwycięzcą przed policzeniem głosów, albo Fox News może ogłosić wyścig. Ci, którzy mogą, powinni być przygotowani do podjęcia działań przeciwko tym, którzy karmią się skradzioną historią wyborczą, w tym firmom mediów społecznościowych, które pozwalają szerzyć się kłamstwom lub podżeganiom do przemocy.

Dokument wielokrotnie wzywa do „akcji bezpośredniej” (tj. Przemocy, strzelanin, podpaleń itp.) Przeciwko zwolennikom Trumpa, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i korporacyjnym:

W końcu rzeczywisty elektorat może zostać podzielony, częściowo wierząc, że Trump został wybrany legalnie, a częściowo wiedząc, że tak nie jest. Właśnie w tym mętnym kontekście sporów prawnych i politycznych musimy podjąć działania. To tylko zapewni więcej władzy brutalnej machinie białej supremacji, jaką jest administracja Trumpa i jej zwolennicy.

Jak wyjaśnia Breitbart:

Dokument wydaje się być wytworem grupy o nazwie Disruption Project, której strona internetowa określa się jako „poświęcona wspieraniu powstań, ruchu oporu i masowej akcji bezpośredniej”.

Witryna ShutDownDC wskazuje, że spodziewa się, że Trump zostanie „zmuszony do opuszczenia urzędu”, dodając: „Nie szukamy „powrotu do normalności ”, ponieważ wiemy, że powrót do „normalności” oznacza powrót do systemu zbudowanego na ucisku. Postrzegamy to raczej jako czas, aby stawić czoła obecnemu kryzysowi i posunąć się naprzód, aby zdemontować zazębiające się systemy ucisku, które nękają ten kraj od wieków”.

Plan przemocy i chaosu w Ameryce
Podsumowując, dokument ShutDownDC jest planem wojny na ulicach Ameryki, z bezpośrednim zamiarem odmówienia Trumpowi zwycięstwa wyborczego, które słusznie uzyska od wyborców.

Jest oczywiste, że ci radykalni lewicowcy próbują obalić Amerykę poprzez masowy chaos, podpalenia, strzelaniny i inne formy przemocy, bez wątpienia przeprowadzając zamachy bombowe i używając innych taktyk, które pomagają osiągnąć ich cele polegające na zakłóceniu liczenia głosów i przywróceniu rządów prawa.

Jeśli ci lewicowi terroryści spełnią swoją obietnicę, wzywamy prezydenta Trumpa do powołania się na Ustawę o Powstaniu, uwolnienia armii amerykańskiej i przyznania im Zasad Zaangażowania w atakowanie terrorystów żywym ogniem. Nadszedł czas, przywrócić porządek.

A jeśli Trump nie będzie działał w obronie tego narodu, to zrobią to amerykańscy patrioci. Po wyborach skończy się cierpliwość amerykańskich patriotów, którzy znosili eskalację przemocy i chaosu lewicowych wariatów.

Począwszy od 4 listopada patrioci odbierają Amerykę z bezprawnej lewicy. Stan po Stanie, miasto po mieście i blok po bloku, a w razie potrzeby korzystając z przestrzegających prawa jednostek policji, wojska i milicji. Wszystko to w imię przywrócenia rządów prawa i wyeliminowania wrogów krajowych, którzy utracili swoje prawo do bycia Amerykanami.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply