Przytłaczająca większość francuskiego senatu odrzuca obowiązkowe szcze****ia! [VIDEO]

Znaczące zwycięstwo odniesiono, kiedy to francuski Senat odrzucił propozycję socjalistycznego senatora, aby uczynić eksperymentalną szcze****kę COVID-19 obowiązkową dla wszystkich obywateli mieszkających we Francji.

Przytłaczająca większość francuskiego senatu odrzuca obowiązkowe szcze****ia! [VIDEO]
Znaczące zwycięstwo odniesiono, kiedy to francuski Senat odrzucił propozycję socjalistycznego senatora, aby uczynić eksperymentalną szcze****kę COVID-19 obowiązkową dla wszystkich obywateli mieszkających we Francji.

Senat nie zgodził się na przyjęcie projektu ustawy przedstawionego przez senatora Patricka Kannera wraz z kilkudziesięcioma innymi socjalistycznymi członkami wyższej izby Francji.

Publiczne głosowanie senatu, w którym 80 procent sprzeciwiało się wprowadzeniu obowiązku dla tylu grup wiekowych, ile francuski Wyższy Urząd ds. Zdrowia uzna za wygodne, było policzkiem dla tych, którzy już zmuszają ludzi do szczepień, aby cieszyć się zwykłymi prawami obywatelskimi, choćby takimi jak zachowanie prawa do pracy.

Francja: Policja zaczyna sprawdzać przepustki C-19. Grzywna za brak paszportu w restauracji aż do 9000 Euro! [VIDEO]

 

Tylko 64 senatorów głosowało za ustawą, a znaczna większość, bo 262 postanowiło sprzeciwić się tak radykalnemu wpływowi rządu.

Obowiązkowe szczepienie COVID-19 jest już regułą dla pracowników służby zdrowia i ratowników, którzy musieli byli udowodnić swój status w pełni „zaszczepionego” do 15 października lub zostali zawieszeni bez możliwości pobierania wynagrodzenia, zasiłku dla bezrobotnych lub prawa do pracy w swojej dziedzinie. W całym kraju wybuchają protesty.

Głosowanie nad przymusowym szczepieniem wszystkich obywateli Francji. Senat 2021 / Źródło: Youtube
Głosowanie nad przymusowym szczepieniem wszystkich obywateli Francji. Za – 64, Przeciw – 262. Senat 2021 / Źródło: Youtube

 

W międzyczasie zasięg szczepień w kraju stale rośnie, zwłaszcza od wejścia w życie przepustki zdrowotnej, narzędzia, z którego rząd chce korzystać w razie potrzeby do 31 lipca 2022 r.

Projekt ustawy został przedstawiony we środę. Bernard Jomier, członek ekologów i republikańsko-socjalistycznej grupy, przypomniał podczas debat wprowadzających na temat obowiązku szczepień, że do zaszczepienia jest jeszcze „9 milionów ludzi” przeciwko koronawirusowi.

– Prawda jest taka, że ​​szczepionki przeciw Covid-19 są skuteczne, są bezpieczne i że są naszą najlepszą bronią – powiedział.

Do tej pory około 300 000 z 2,7 miliona pracowników służby zdrowia każdego szczebla – według liczb cytowanych przez przeciwników „szczepionek” COVID – zrezygnowało z pracy.

Nie chcą przyjmować „szczepionki”, która działa jak terapia genowa, powodująca, że ​​komórki ludzkie produkują wirusowe białko kolca, którego toksyczność wyraża się szeroko poprzez miliony niepożądanych odczynów poszczepiennych na wszystkich etapach – od gorączki i dyskomfortu po poważne choroby a nawet tysiące niewyjaśnionych zgonów wkrótce po otrzymaniu szczepionki.

Ponadto nawet nie wnosząc żadnych innych kwestii do debaty na temat szczepionek, szczepionka przeciwko COVID-19 jest bardzo niebezpiecznym przedsięwzięciem ze względu na specyficzny mechanizm konia trojańskiego, znany jako ADE, czyli Wzmocnienie Zależne od Przeciwciał.

Francuska policja ds. szczepionek patroluje ulice Paryża, egzekwując przepustkę antywirusową i nakładając grzywny sięgające 9000 euro.

 

Leave a Reply