USA: Program COVAC 2021, czyli proszczepionkowi naganiacze rekrutowani na uczelniach przez CDC!

Uniwersytety oferują płatne staże naganiaczom, siejąc propagandę proszczepionkową. Na zlecenie i za pieniądze młodzi ludzie zachwalają eksperymentalną terapię genową COVID-19 oraz są nauczani, jak cenzurować prawdę.

USA: Program COVAC, czyli proszczepionkowi naganiacze rekrutowani na uczelniach przez CDC!

Uniwersytety oferują płatne staże, robiąc ze studentów siejących propagandę proszczepionkowych naganiaczy. Na zlecenie i za pieniądze młodzi ludzie zachwalają eksperymentalną terapię genową COVID-19. O niepożądanych skutkach poszczepiennych nie ma ani słowa.

Szczepionkowi naganiacze wybierani są spośród studentów uczelni wyższych. Inicjatywa zaczyna rekrutować i jest promowana przez kilka uczelni wyższych we współpracy z Centers for Disease Control and Prevention (CDC), Youth Marketing Connection (YMC) oraz American College Health Association (ACHA).

Program, zwany CoVAC, wybierze studentów do korzystania z mediów społecznościowych, a także osobiście do budowania zaufania względem kontrowersyjnej eksperymentalnej terapii genowej przeciw Covid-19 i „walki” z dezinformacją na kampusach uniwersyteckich.

60% lekarzy nie chce się szczepić! Zaskakujące wyniki przeczą rządowej propagandzie

Propaganda zacieśnia pętlę

Pisaliśmy niedawno o propagandzie celebrytów, których narracja proszczepionkowa wylewa się z telewizorów Wielkiej Brytanii. Zachęty do skorzystania z eksperymentalnej terapii genowej znalazły się również w propagandzie dla najmłodszych i ich rodziców w programie Teletubisie. Na polskim podwórku z kolei prym propagandowy wiedzie Cezary Pazura, który wziął za to nie małe pieniądze.

Stany Zjednoczone wpadły na pomysł, aby pomóc zarobić młodym studentom, którzy bedą naganiać nieświadomych, chcących nie odstawać od innych rówieśników. Program został wdrożony w czerwcu bieżącego roku. Uniwersytet Nevada w Las Vegas (UNLV) ogłosił 8 lipca objaśnienie inicjatywy CoVac.

„Strefa Wellness UNLV z radością ogłasza nową możliwość w ramach Inicjatywy CoVAC! The Youth Marketing Connection (YMC), we współpracy z American College Health Association (ACHA) i USA Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) zatrudnią pełnych pasji leaderów studenckich środowisk w UNLV, aby pełnili rolę influencerów i ambasadorów” – możemy przeczytać na stronie uczelni.

„Jeśli znasz studenta, który skorzystałby z tej możliwości, podziel się tymi szczegółami i zachęć ich do aplikowania!” – namawia strona.

Publikacja zachęcająca uczniów w całym kraju nosi tytuł „Student Internship Opportunity: CoVax Initiative with American College Health Association”. Na stronie UNLV można się zapoznać z obowiązkami danego naganiacza.

Gdy studenci wrócą do kampusu, influencerzy i ambasadorowie będą nadal promować zaufanie do szczepionek za pośrednictwem mediów społecznościowych i organizując wydarzenia na terenie kampusu” – informuje szkoła.

Wysiłki szczepionkowych naganiaczy „będą koncentrować się na zachęcaniu ich rówieśników do zaszczepienia się przed rozpoczęciem semestru jesiennego za pomocą kanałów mediów społecznościowych.”

Uczestnicy tej inicjatywy mają możliwość wypłaty gotówki i premii.

Wymagania i obowiązki

Wśród wymagań stawianych studentom, którzy chcą się zapisać, jest to, że muszą być aktywni w sieciach społecznościowych, być zainteresowani sprawiedliwością społeczną, nauką i zdrowiem publicznym, być towarzyscy i mieć kontakty z organizacjami i klubami na terenie kampusu, być entuzjastyczni, mieć doświadczenie w marketingu i sprzedaży oraz spełniać też inne wymagania.

UMIEJĘTNOŚCI I DOŚWIADCZENIE

 • Interesowanie się nauką, zdrowiem publicznym i sprawiedliwością społeczną
 • Aktywność w mediach społecznościowych z naturalnymi umiejętnościami tworzenia treści i wysokim zaangażowaniem
 • Dobre komunikowanie w ramach organizacji i klubów na terenie kampusu
 • Motywacja, entuzjazm, zorganizowanie i ukierunkowanie na dobre wyniki
 • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i przywódcze
 • Doświadczenie w byciu ambasadorem/influenserem marketingu, sprzedaży, handlu detalicznego, stażu i/lub marki jest plusem

OBOWIĄZKI

 • Tworzenie informacyjnych postów i treści w mediach społecznościowych związanych ze stylem życia na Instagramie i TikToku
 • Bycie stałym orędownikiem inicjatywy CoVAC
 • Kierowanie cyfrowymi działaniami informacyjnymi w celu zwiększenia zaufania do szczepionek wśród rówieśników
 • Dostarczanie bieżącego podsumowania, aby zgłaszać kluczowe ustalenia dotyczące postaw w kampusie, dotyczących szczepień przeciwko COVID-19
 • Utrzymywanie spójnej linii komunikacyjnej z zespołem zarządzającym YMC

CO OFERUJEMY

 • Elastyczność: będziesz zarządzać i dostosowywać swoje godziny (średnio 6 godzin tygodniowo) do swojego stylu życia
 • Wsparcie: Będziesz mieć wsparcie YMC, zespołu ACHA i swoich rówieśników
 • Zapłata: Otrzymasz stypendium pieniężne i będziesz mieć dostęp do niesamowitych możliwości premii gotówkowych!

USA: Segregacja AD 2021. Niezaszczepieni uczniowie dostali znamię na skórze.

 

Uniwersytety sprzedają szczepionki

American College Health Association ma inicjatywę CoVac, która wykracza poza zaangażowanie studentów, ponieważ ma również mini-granty w wysokości 3000 USD dla uniwersytetów, które chcą sprzedawać szczepionki na swoich kampusach.

Wiele uniwersytetów próbuje zmusić swoich studentów do zaszczepienia się, aby mogli wznowić zajęcia jesienią, ale spotykają się z demonstracjami przeciwko nim.

Przykładem jest Rutgers University w New Jersey, jeden z pierwszych dużych uniwersytetów w kraju, który wdrożył ogłoszony w marcu tzw. środek bezpieczeństwa.

Zasada wymaga, aby wszyscy uczniowie, którzy chcą wznowić zajęcia, byli w pełni zaszczepieni. Jednak pracownicy i wykładowcy nie muszą spełniać tych samych kryteriów.

Protest studentów

Inicjatywa uniwersytetu spowodowała demonstracje 21 maja, kiedy kilka organizacji sprzeciwiło się tym zaleceniom. Wśród blisko 500 protestujących znaleźli się uczniowie, rodzice, ustawodawcy, a nawet 20 lekarzy.

Organizatorka wydarzeń akademickich Sara Razi podkreśliła, że ​​demonstracja nie była przeciwna szczepionkom, ale uniwersyteckiemu zaleceniu, który pozbawia studentów swobody podejmowania własnych decyzji w strefie medycznej.

Kolejna Pokazówka Dla Naiwnych |Żydzi Inscenizują Szczepienia COVID19

Razi uważa, że ​​proces podejmowania decyzji o przyjęciu szczepionki jest „osobistym i prywatnym wyborem”. Podkreśliła, że ​​instytucje edukacyjne powinny szanować każdą decyzję, zwłaszcza jeśli chodzi o eksperymentalną szczepionkę przeciwko wirusowi.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

Leave a Reply