Prezydent Duda po rozmowie z Zełenskim: Determinacja i duch bojowy nie opuszczają obrońców Ukrain

Prezydent Andrzej Duda rozmawiał w sobotę wieczorem z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. Dużo dzieje się na Ukrainie i Rosja jest brutalna, ale mogę zapewnić, że determinacja i duch bojowy nie opuszczają Obrońców Ukrainy i Ich Prezydenta - podkreślił Duda na Twitterze.

Prezydent Duda po rozmowie z Zełenskim: Determinacja i duch bojowy nie opuszczają obrońców Ukrainy

Prezydent Andrzej Duda rozmawiał w sobotę wieczorem z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. Dużo dzieje się na Ukrainie i Rosja jest brutalna, ale mogę zapewnić, że determinacja i duch bojowy nie opuszczają Obrońców Ukrainy i Ich Prezydenta – podkreślił Duda na Twitterze.

„Rozmawiałem z (prezydentem Wołodymyrem Zełenskim). Dużo dzieje się na Ukrainie i Rosja jest brutalna, ale mogę zapewnić, że determinacja i duch bojowy nie opuszczają Obrońców Ukrainy i Ich Prezydenta. Morale mają mocne i żelazną wolę zwycięstwa. Dziękują za każde wsparcie i proszą o jeszcze!” – napisał prezydent Duda.

Rosyjska inwazja na Ukrainę rozpoczęła się 24 lutego. Prezydent Zełenski w sobotę po raz kolejny zachęcał swoich rodaków do walki i wypędzania rosyjskich wojsk z ukraińskiej ziemi. „Trzeba walczyć. Za każdym razem, gdy jest taka możliwość trzeba wychodzić na ulice i wypędzać zło z naszych miast, z naszej ziemi” – mówił ukraiński przywódca w orędziu do narodu.

Leave a Reply