Pożar baru karaoke w Wietnamie. Nie żyje co najmniej 12 osób [VIDEO]

Co najmniej 12 osób zginęło, a kilkadziesiąt innych odniosło obrażenia w pożarze baru karaoke, do którego doszło we wtorek wieczorem w mieście Thuan An w południowym Wietnamie; stan 11 rannych ocenia się jako ciężki, łącznie do szpitala trafiło około 40 poszkodowanych - poinformował portal vietnamnews.vn.

Co najmniej 12 osób zginęło, a kilkadziesiąt innych odniosło obrażenia w pożarze baru karaoke, do którego doszło we wtorek wieczorem w mieście Thuan An w południowym Wietnamie; stan 11 rannych ocenia się jako ciężki, łącznie do szpitala trafiło około 40 poszkodowanych – poinformował portal vietnamnews.vn.

Pożar wybuchł na pierwszym i drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku i szybko rozprzestrzenił się na pozostałe części obiektu. Wielu gości i pracowników lokalu wpadło w panikę i zaczęło wyskakiwać z pierwszego i drugiego piętra na chodnik, doznając obrażeń. Na miejsce zdarzenia wysłano 66 strażaków, którzy opanowali sytuację po około godzinie. Lokalna prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie przyczyn wtorkowej tragedii.

Jak powiadomił vietnamnews.vn, w 2016 roku podobny wypadek miał już miejsce w stolicy kraju, Hanoi. W pożarze baru karaoke zginęło tam wówczas 13 osób.

Leave a Reply