„Porównywanie Balcerowicza do zbrodniarza wojennego nie powinno mieć nigdy miejsca”. Młoda Lewica przeprasza

Jako Młoda Lewica przepraszamy za opublikowane treści. Porównywanie postaci Leszka Balcerowicza do zbrodniarza wojennego nie powinno mieć nigdy miejsca - podkreślono w czwartek w oświadczeniu Zarządu Krajowego Młodej Lewicy RP.

Jako Młoda Lewica przepraszamy za opublikowane treści. Porównywanie postaci Leszka Balcerowicza do zbrodniarza wojennego nie powinno mieć nigdy miejsca – podkreślono w czwartek w oświadczeniu Zarządu Krajowego Młodej Lewicy RP.

„Już dzisiaj na stronie my.Politics.pl, rzecznik prasowy Młodej Lewicy Wojciech Vincent Sawoniewicz skonfrontuje Leszka B. – Mengelego polskiej gospodarki odpowiedzialnego za hekatombę 1990 roku! Nie może was to ominąć” – napisano na profilach mediów społecznościowych Młodej Lewicy zachęcając do wzięcia udziału w jej internetowym wydarzeniu. We wpisie na Facebooku zamieszczono także zdjęcie Leszka Balcerowicza z oczami zasłoniętymi czarnym paskiem.

Wpis ten spotkał się z dużą krytyką internautów. Po czym został usunięty.

„W związku z publikacją postu, który został dziś zamieszczony na naszych profilach społecznościowych pragniemy odnieść się do sytuacji. Jako Młoda Lewica przepraszamy za opublikowane treści. Porównywanie postaci Leszka Balcerowicza do zbrodniarza wojennego nie powinno mieć nigdy miejsca” – podkreślono w oświadczeniu.

Lewicowa „tolerancja” i „mowa miłości” – dziennikarz Jakub Wątły życzy Tadeuszowi Cymańskiemu cierpienia w związku z jego chorobą

Jak zaznaczono, „wpis nie wyraża opinii naszego stowarzyszenia i został wstawiony bez wymaganej akceptacji pionu medialnego”. „Dlatego po kilku minutach został zdjęty z naszej tablicy, a osoba odpowiedzialna za sytuację została usunięta z pełnionej funkcji w Młodej Lewicy” – czytamy.

WOW! MUSISZ TO OBEJRZEĆ! „To my, wolni ludzie”! Ten utwór polskiego rapera z UK obiega sieć z prędkością światła! [VIDEO]

Leave a Reply