Polski aktor Marcin Harasimowicz zagrał w kultowym serialu „Stranger Things” [VIDEO]

Marcin Harasimowicz robi karierę w USA. Niedawno zagrał u boku Colina Firtha i Sophie Turner w serialu „Schody ” oraz „Zadzwoń do Saula”. Teraz Polak wystąpił w czwartej części kultowego serialu „Stranger Things”. „Występ w tym serialu traktuje jako ogromny sukces ” - powiedział w rozmowie z portalem Wrocław.pl.

Marcin Harasimowicz robi karierę w USA.  Niedawno zagrał u boku Colina Firtha i Sophie Turner w serialu  „Schody ” oraz „Zadzwoń do Saula”. Teraz Polak wystąpił w czwartej części kultowego serialu „Stranger Things”. „Występ w tym serialu traktuje jako ogromny sukces ”  – powiedział w rozmowie z portalem Wrocław.pl.

„Dobijałem się cztery lata do tego serialu i w końcu się udało”  – powiedział aktor w rozmowie z portalem Wroclaw.pl. Zaznaczył, że każdy chciał zagrać w tym filmie  z tzw. grupy wschodnioeuropejskiej: Litwini, Ukraińcy, Rosjanie, Polacy.

„Bracia Duffer – wielokrotnie podkreślali, że bardzo spodobałem się im”

Wrocławianin w rozmowie z portalem zdradził, że ubiegał się o rolę naczelnika więzienia, jednak ostatecznie zagrał więźnia.  Martin Harris w trakcie castingów zrobił ogromne wrażenie na twórcach serialu. „Bracia Duffer – wielokrotnie podkreślali, że bardzo spodobałem się im” – mówił portalowi.  Przyznał, że występ w tym serialu traktuje jako ogromny sukces.

Leave a Reply