Polityk Konfederacji kieruje do sądu pozew zbiorowy przeciw Skarbowi Państwa i ministrowi!

Polityk Konfederacji i były poseł z Partii KORWiN Jacek Wilk pozywa Skarb Państwa i ministra oraz zaprasza do dołączania do pozwy zbiorowego.

„Dołącz do pozwu zbiorowego i uzyskaj odszkodowanie od Skarbu Państwa wynoszące nawet 5000,00 zł” – napisał prawnik na swoim Facebook.

Jak twierdzi, jest wielu chętnych, by wystosować pozew zbiorowy, a informacja o tym dotarła już do ponad pół miliona Polaków. „Dziękuję za ogromne zainteresowanie i wszelkie wyrazy wsparcia! W ciągu 3 dni informacja o naszym pozwie zbiorowym dotarła do ponad PÓŁ MILIONA Polaków. Nie zatrzymujemy się – im więcej poszkodowanych dołączy do pozwu, tym większe prawdopodobieństwo wygranej” – czytamy na stronie posła.

Od początku pandemii polityk-prawnik wraz z żoną Magdaleną Wilk – również znaną prawniczką – informują szeroko Polaków o nielegalności wielu obostrzeń rządowych związanych z COVID-19.

Oboje mocno zaangażowali się w pomoc ludziom, na których – ich zdaniem – nielegalnie nakładane są kary za nieprzestrzeganie restrykcyj ustanawianych przez ministrów rządu Mateusza Morawieckiego. Za racjami przedstawianymi przez małżeństwo przemawia fakt, że niejednokrotnie mogliśmy usłyszeć o wyrokach sądów przyznających rację tym, którzy odmówili przyjęcia mandatów, np. za brak maseczki.

Polityk załącza link, dzięki któremu można dołączyć do pozwu zbiorowego mecenasa Jacka Wilka (kliknij tutaj).

Leave a Reply