Policja napadła zbrojnie warszawski bar PiwPaw. Alkohol skradziony, właściciel pobity przez funkcjonariuszy [VIDEO]

W środę w godzinach wieczornych warszawski bar PiwPaw został zbrojnie napadnięty przez funkcjonariuszy Policji.

W środę w godzinach wieczornych warszawski bar PiwPaw został zbrojnie napadnięty przez funkcjonariuszy Policji.

PiwPaw jest miejscem od dawna znanym Warszawiakom, w ostatnich miesiącach bar oraz jego właściciel stali się znani z walki przeciw nielegalnym obostrzeniom rządu Mateusza Morawieckiego.

Bar PiwPaw, zgodnie z prawem, pozostawał otwarty, jednak sanepid oraz policja nie przestawały nękać niewinnego przedsiębiorcy.

Przypomnijmy, że dziesiątki wyroków sądowych potwierdzają nielegalność zarówno nakładania kar na przedsiębiorców, jak również wprowadzania obostrzeń przy pomocy rozporządzeń bez ogłoszenia stanu wyjątkowego.

W minionym tygodniu Policja również napadła nielegalnie na bar PiwPaw i ukradła cały zapas alkoholu. W środę sytuacja powtórzyła się, a zajście zarejestrowała w facebookowej transmisji live, Jelena Bojda – znana działaczka i aktywistka wolnościowa.

Na nagraniu widać jak bandyci w policyjnych mundurach atakują niewinną kobietę oraz bezbronnego przedsiębiorcę, którego zbrodnią jest chęć uczciwej pracy.

Po pobiciu właściciela i wyrzuceniu klientów policja rozpoczęła ponownie rabunek asortymentu baru.

Zgromadzeni Polacy wyrazili okrzykami swój sprzeciw wobec bandyckich działań policjantów.

Podczas zajścia, próbując udzielić pomocy pokrzywdzonemu przedsiębiorcy, interweniowali posłowie Konfederacji – Janusz Korwin-Mikke oraz Grzegorz Braun.

Leave a Reply