PNVD – Partia Pedofilów Reaktywowana w Holandii! SZYKUJĄ SIĘ DO WYBORÓW!

Partia holenderskich pedofilów została reaktywowana po 10 latach. Obecnie szykują się do wyborów AD 2021. Czy mają szansę? Jaką naukę powinny z tego wyciągnąć pozostałe kraje postępowego zachodu? To przestroga dla Polski, żeby nie podążać ślepo za tak zwanym "postępem"

Pedofilia

Partia holenderskich pedofilów została reaktywowana po 10 latach. Obecnie szykują się do wyborów AD 2021. Czy mają szansę? Jaką naukę powinny z tego wyciągnąć pozostałe kraje postępowego zachodu?
To przestroga dla Polski, żeby nie podążać ślepo za tak zwanym „postępem”.

Partia na rzecz Miłości Bliźniego, Wolności i Różnorodności, w skrócie PNVD. Niewielu zapewne słyszało o tej holenderskiej partii politycznej, a szkoda! Powstała AD 2006, zlikwidowana AD 2010… właśnie została reaktywowana i szykuje się do przyszłorocznych wyborów w Holandii.

Kogo to obchodzi i po co w ogóle sobie nią zawracać głowę?
Choćby dlatego, że jest przykładem na to jak rewolucja postępuje, jest kolejnym dowodem, że strategią lewicy w sferze światopoglądowej, ale również gospodarczej, jest stopniowe przesuwanie granicy.
Osoby podpisujące się skrótem literowym z „+” na końcu wojowały kilka dekad temu o legalność ich upodobań łóżkowych – dostały.
Następnie o legalizację pełnoprawnych związków i nazwanie tego małżeństwem – w większości krajów zdegenerowanego zachodu dostały również i to.
Kolejny krok to postulaty o prawa adopcyjne – w wielu miejscach na świecie mogą już adoptować biedne dzieci skazane na życie w patologii, w wielu niewątpliwie takie prawo uzyskają wkrótce.
Prawicowi działacze i politycy ostrzegali przed tym od dawna. Mówili również o kolejnych krokach, które podejmowane są w jednym z najbardziej postępackich krajów marksistowskiej Europy – w Holandii właśnie.
Wróćmy więc do partii PNVD i jej postulatów, co takiego chcą wprowadzić? Zobaczmy:
– obniżenie granicy wieku legalnego współżycia seksualnego z 16 do 12 lat, a w dalszym czasie całkowicie jej zniesienie.
– Legalizacja nekrofilii.
– Występują przeciwko projektom delegalizacji zoofili, która zdaniem partii powinna być w pełni legalna, o ile nie wiąże się to z nadmiernym wyeksploatowaniem czy maltretowaniem zwierzęcia.
– PNVD domaga się również zmniejszenia wieku, w którym można występować w filmach pornograficznych oraz wykonywać zawód prostytutki, do 16 lat.
– Możliwość w pełni legalnego pojawiania się w miejscach publicznych nago.
– Program partii przewiduje możliwość legalizacji miękkich narkotyków dla osób od 12. roku życia, a od 16 lat również twardych.
– Bezwzględny zakaz spożywania mięsa.
płacząca kobieta
Naiwnością jest myślenie, że podobne postulaty nie będą wysuwane przez lewice na całym świecie, kiedy już poprzednie zostaną znormalizowane i uznane za dyzmokratyczną większość populusu.
Ok, a kto stoi na czele tej W PEŁNI LEGALNEJ partii?
Choćby skarbnik partii, Ad van den Berg, który był w 1987 roku skazany na grzywnę i wyrok pozbawienia wolności w zawieszeniu za molestowanie seksualne jedenastoletniego chłopca (sam den Berg nazywa siebie męczennikiem sprawy).
Na szczęście PNVD nie ma dużego poparcie, ale jeżeli nie stawimy oporu galopującej rewolucji, to pewnego dnia obudzimy się w świecie rządzonym przez ugrupowania podobne do tego.

Leave a Reply