Plandemia Ściema Skanda. Czy w miarę wzrostu liczby przypadków koronawirusa w całej Ameryce wskaźniki śmiertelności również nie powinny wzrosnąć? Del Bigtree w przystępny sposób wyjaśnia, jak wadliwe są testy na COVID-19

Źródło: The High Wire             Przygotował: Kamil Osięglewski

Propaganda wylewająca się z łżemediów głównego nurtu przyprawia o zawrót głowy. Z komunikatów, które bombardują nas na każdym kroku, dowiadujemy się, że wszyscy umieramy i niebawem nikogo już z nas na tej planecie nie będzie.

Mamy za to siedzieć w domu, założyć maskę, nikogo nie odwiedzać, nie chodzić do pracy i grzecznie oczekiwać zbawienia w strzykawce.

Nagłówki gazet na przemian kłują w oczy pięcio, czy sześciocyfrowymi liczbami nowych przypadków. No właśnie, przypadków. Czy przypadkiem nie jest tak, że wraz z wystrzeliwującymi liczbami rzekomych przypadków koronawirusa, wzrasta również wskaźnik śmiertelności? Czy nie na tym powinna polegać pandemia?

Czy Grypa Umarła na Covid-19? Eksperci stawiają intrygujące pytanie.

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, jak w ogóle działają testy, na wynikach których budowana jest światowa paranoja, zamykane są całe miasta, czy biznesy i jaka jest tych testów rzetelność i dokładność?

Na te kluczowe pytania odpowiedzi udzielił w bardzo przystępny sposób Del Bigtree, wieloletni producent jednego z najgłośniejszych programów medycznych w Stanach Zjednoczonych – The Doctors, współproducent filmu Vaxxed, a od paru ostatnich lat prowadzący program The Highwire:

Pytanie zatem nasuwają się następujące: kto za to odpowie, kiedy i jaką powinien ponieść karę za zniszczenie ludziom źródła dochodu, zdrowia i życia.

 

ŹRÓDŁOThe High Wire
Polityczno-społeczny obserwator, który przedawkował najniższą formę dowcipu - sarkazm. Prolajfer. Antykomunista. Antysocjalista. Monarchista. Działacz. Terapeuta behawioralny. Raper. Montażysta. Kamerzysta. Menadżer muzyczny. Niegdysiejszy Impresario. Influenser. Piłkarz ręczny. Piłkarz futsalowy. Prezes licznych stowarzyszeń na uchodźctwie. Researcher badań nad szczepionkami. A "on top of all this" autor tekstów dla Paradyzja.pl Można połączyć wszystko? Można.

Leave a Reply