PiS Chce Zniesienia Ulgi Abolicyjnej!

Planowane przez Prawo i Sprawiedliwość zniesienie ulgi abolicyjnej może spowodować, że Polacy zarabiający na emigracji przeniosą się na stałe do krajów, w których dorabiają.

Funty pieniądze

Kiedy myślisz, że socjaliści osiągneli już szczyt bezczelności, na pomoc przychodzi

Prawo i Sprawiedliwość, żeby wyprowadzić z błędu.
Nasz wspaniały rząd Dojnej Zamiany wychodzi z planem zlikwidowania ulgi abolicyjnej. Krótko mówiąc, chcą ściągać podatki od Polaków mieszkających i pracujących poza granicami Polski.
Większość z nas wyjechała właśnie dlatego, że w Polsce podatki są zbyt wysokie, a biurokracja i regulacje tak skomplikowane, że aby żyć godnie, prowadzić firmę czy po prostu pracować i żyć, łatwiej jest wyjechać na zachód.
Wielu z nas musiało podjąć bardzo trudną decyzję o zostawieniu ojczyzny, rodzin i przyjaciół, o wyjeździe na zachód, do innego kraju, w którym będziemy mniej okradani przez rząd niż w Polsce.
Socjaliści teraz chcą zacisnąć swoje lepkie łapska na szyjach tych, którzy dorabiają poza granicami Polski
Mateusz Morawiecki - premier rządu RP
Mateusz Morawiecki – premier rządu RP
To istny skandal!
Jaki będzie tego rezultat?
Można sobie wyobrazić, że wielu Polaków będzie zmieniać swoją rezydencję podatkową poprzez… stałą emigrację – nikt przecież nie chce być okradany i to dwukrotnie!
Co rząd mógłby zrobić zamiast tego?
MÓGŁBY OBNIŻYĆ PODATKI W POLSCE! Takie rozwiązanie byłoby o wiele korzystniejsze, ponieważ większość z nas marzy o powrocie do kraju i gwarantuję, że właśnie proste obniżenie podatków oraz uproszczenie biurokracji spowodowałoby masowy powrót z emigracji setek tysięcy Polaków. Wszyscy byśmy płacili podatki w kraju, mieszkając, pracując i zakładając firmy w Polsce.
Czy to nie byłoby o wiele korzystniejsze?
Najwidoczniej biurokraci i państwowi urzędnicy, politycy partii rządzącej NIE CHCĄ powrotu Polaków do Polski. Nie chcą ludzi przedsiębiorczych.
Chcą nas się pozbyć i uprzednio okraść najbardziej jak tylko się da.

Leave a Reply