Pierwsza internetowa platforma na świecie do walki z nowotworami?

Nowa platforma warta 1.5 miliona funtów oferuje osobom żyjącym z nowotworami dostęp do szeregu sprawdzonych metod oraz wysokiej jakości specjalistów onkologicznych, kładących nacisk na powrót do zdrowia fizycznego, psychicznego, społecznego i emocjonalnego.

Nowa platforma warta 1.5 miliona funtów oferuje osobom żyjącym z nowotworami dostęp do szeregu sprawdzonych metod oraz wysokiej jakości specjalistów onkologicznych, kładących nacisk na powrót do zdrowia fizycznego, psychicznego, społecznego i emocjonalnego.

W dobie internetu i restrykcji ograniczających zarówno podróżowanie, jak i dostęp do usług onkologicznych, powstaje coraz więcej usług wykonywanych stricte przez internet.

Perci Health, jest firmą, która twierdzi, że jest pierwszą na świecie multidyscyplinarną platformą wsparcia online dla pacjentów z nowotworami. Już uruchomiła finansowanie wysokości 1,5 miliona funtów.

Onkolodzy: Nieprawdopodobna fala nowotworów, ludzie błagają o pomoc

Usługa oferuje osobom żyjącym z nowotworami dostęp do szeregu sprawdzonych, wysokiej jakości specjalistów onkologicznych, kładących nacisk na powrót do zdrowia z fizycznego, psychicznego, społecznego i emocjonalnego.

Kelly McCabe, współzałożycielka i zarejestrowany dietetyk onkologiczny, powiedziała: „W Perci koncentrujemy się na zapewnieniu przystępnej, wysokiej jakości opieki onkologicznej bardziej dostępnej, aby wspierać ludzi w podejmowaniu najlepszych decyzji dotyczących ich długoterminowego zdrowia i dobrego samopoczucia. Jesteśmy przekonani, że żaden uleczalny efekt uboczny nie powinien być pozostawiony bez leczenia”.

Profesjonalny zespół Perci zapewnia wsparcie i rozwiązania problemów, z którymi boryka się wiele osób żyjących z chorobą nowotworową. Usługa jest dostosowana do każdego indywidualnego użytkownika, a pomoc dostępna jest dla:

  • Doradztwo w zakresie relacji
  • Radzenie sobie z chronicznym zmęczeniem
  • Porady dotyczące komunikacji z dziećmi
  • Wsparcie w powrocie do pracy
  • Poradnictwo genetyczne
  • Porady dietetyczne
  • Zarządzanie konsekwencjami seksualnymi lub skutkami menopauzy
  • Perci Health koncentruje się na optymalnym powrocie do zdrowia i umożliwieniu pacjentom bycia aktywnymi uczestnikami przed, w trakcie i po leczeniu raka.

Użytkownicy mogą przeglądać zaufane i bezpieczne artykuły umieszczane na platformie, zarezerwować bezpłatną sesję z przeszkoloną pielęgniarką onkologiczną i porozmawiać z szeregiem wykwalifikowanych specjalistów onkologicznych.

Ci specjaliści oferują spersonalizowane, holistyczne wsparcie w wielu dyscyplinach, w tym dieta, psychologia i fizjoterapia. Według firmy, oferowane terapie są oparte na dowodach i badaniach naukowych oraz są zarządzane przez czołowych onkologów i chirurgów onkologicznych.

Profesor Peter Schmid, dyrektor medyczny Perci Health i profesor medycyny onkologicznej, powiedział: „Posiadanie optymalnych sieci opieki podtrzymującej życie ludzkie ma kluczowe znaczenie dla pacjentów wyleczonych z raka – dla powrotu do normalnego życia, ale także dla długoterminowego przeżycia” – dodał.

„Obecnie te usługi nie zawsze są łatwo dostępne. Perci Health zostało zaprojektowane, aby rozwiązać ten problem, oferując pacjentom dostęp do specjalistycznej opieki przeciwnowotworowej, świadczonej przez starannie dobranych specjalistów w celu ich optymalnego powrotu do zdrowia.”

Chorzy na serce nie powinni korzystać z urządzeń Apple? Firma ostrzega

Leave a Reply