Terapia genowa COVID-19 Pfizer BioNtech powiększa kobietom piersi! Czy młode, zachwycone tym faktem kobiety, mają powód do niepokoju? [VIDEO]

Coraz więcej doniesień w sprawie powiększonych piersi u kobiet, które przyjęły terapię genową firmy Pfizer. "Po szczepionce kobiety mylą obrzęk węzłów chłonnych z powodu objawów nowotworowych" – powiedziała specjalistka onkologii, dr Laura Esserman.

Terapia genowa COVID-19 Pfizer BioNtech powiększa kobietom piersi! Czy młode, zachwycone tym faktem kobiety, mają powód do niepokoju? [VIDEO]

Coraz więcej doniesień w sprawie powiększonych piersi u kobiet, które przyjęły terapię genową firmy Pfizer. “Po szczepionce kobiety mylą obrzęk węzłów chłonnych z powodu objawów nowotworowych” – powiedziała specjalistka onkologii, dr Laura Esserman.

Wiele kobiet zauważyło, że ich piersi i węzły chłonne są „spuchnięte” po otrzymaniu tak zwanej szczepionki Pfizer BioNtech.

Według Australijskiego Departamentu Zdrowia zapalenie węzłów chłonnych jest rzadszym skutkiem ubocznym szczepień. To przez nie piersi kobiet zwiększają swoją objętość.

Amerykańska agencja ostrzega. Szczepionki Pfizer i Moderna mogą wywoływać poważną chorobę serca

W Stanach Zjednoczonych, gdzie wprowadzanie szczepień jest na dalszym etapie niż w Australii, lekarze zgłosili napływ nowo zaszczepionych kobiet, które umawiają się na mammografię.

Dr Laura Esserman, jest dyrektorem Centrum Opieki Piersiowej Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Franciso od 1996 roku oraz chirurgiem i specjalistą onkologii raka piersi, praktykującym w UCSF Carol Franc Buck Breast Care Center.

Powiedziała, że po szczepionce kobiety mylą obrzęk węzłów chłonnych z powodu objawów nowotworowych. „Jestem pewna, że na pewno wpłynie to na setki tysięcy kobiet” – powiedziała dr Esserman.

Badanie opublikowane przez Towarzystwo Radiologiczne Ameryki Północnej niedawno wykazało, że limfadenopatia wywołana szczepionką była ważnym efektem ubocznym, o którym powinni wiedzieć klinicyści, pacjenci i badacze raka, ponieważ może to skutkować fałszywą diagnozą raka.

Chociaż nie jest jasne, ile czasu zajmuje ustąpienie obrzęku węzłów chłonnych niektórych kobiet, należy pamiętać, że jest to efekt „tymczasowy”.

W Australii kobietom w wieku powyżej 50 lat, które wymagają regularnych mammografii, zaleca się wykonanie najpierw mammografii lub opóźnienie jej do sześciu tygodni po szczepieniu, aby uniknąć nieporozumień.

Niektórzy użytkownicy Twittera i TikToka na całym świecie poinformowali, że ich „piersi stały się większe” od czasu otrzymania szczepionki.

Kobiety twierdzą, że po zaszczepieniu ich piersi i węzły chłonne stały się spuchnięte i powiększone.

„Mogę potwierdzić z własnego doświadczenia, że Pfizer rzeczywiście sprawia, że twoje cycki rosną” – napisała jedna z użytkowników Twittera.

Elle Marshall ogłosiła na TikToku, że jej piersi zwiększyły się dwukrotnie po podaniu eksperymentalnej terapii genowej COVID-19 firmy Pfizer
Elle Marshall ogłosiła na TikToku, że jej piersi zwiększyły się dwukrotnie po podaniu eksperymentalnej terapii genowej COVID-19 firmy Pfizer / Źródło: TikTok

Dodała kolejny wpis: „Mogę potwierdzić, że szczepionka Pfizera powoduje, że (Twoje) cycki, kur*a, rosną”. W trzecim wpisie powiedziała: „Czuję, że moje cycki urosły z powodu Pfizera, czy po prostu mam halucynacje”.

Użytkownik TikToka, Elle Marshall, przedstawiła podobne twierdzenia, osiągając zawrotną liczbę wyświetleń.

Badanie opublikowane przez Towarzystwo Radiologiczne Ameryki Północnej niedawno wykazało, że limfadenopatia wywołana szczepionką była ważnym efektem ubocznym, o którym powinni wiedzieć klinicyści, pacjenci i badacze nowotworów, ponieważ może to skutkować fałszywą diagnozą.

W badaniu możemy przeczytać, jakie są skutki uboczne szczepienia COVID-19.
“Najczęstsze działania niepożądane szczepionki COVID-19 obejmują miejscowy ból w miejscu wstrzyknięcia, gorączkę, dreszcze, bóle mięśni, ból głowy i zmęczenie, ustępujące zwykle w ciągu kilku dni.

Jednak wyczuwalna palpacyjnie limfadenopatia, często obejmująca pachę jako odpowiedź immunologiczną na szczepienie, może stanowić kliniczny dylemat diagnostyczny, zwłaszcza u osób z chorobą nowotworową. Pacjenci mogą obawiać się, że powiększenie węzłów chłonnych jest oznaką nowotworu złośliwego, zwłaszcza osoby z wcześniejszym wywiadem onkologicznym.

Ten niepokój zwiększy się tylko u pacjentów z limfadenopatią, w miarę postępu powszechnych szczepień. Ponadto powiększenie węzłów chłonnych może być wykryte przypadkowo w badaniach obrazowych, takich jak rutynowe badania przesiewowe lub badania onkologiczne, co stanowi dylemat diagnostyczny dla radiologów.”

Chociaż nie jest jasne, ile czasu zajmuje ustąpienie obrzęku węzłów chłonnych niektórych kobiet, należy pamiętać, że jest to efekt „tymczasowy”.

W Australii kobietom w wieku powyżej 50 lat, które wymagają regularnych mammografii, zaleca się wykonanie najpierw mammografii lub opóźnienie jej do sześciu tygodni po szczepieniu, aby uniknąć nieporozumień.

Kiedy ludzie otrzymują szczepionki w ramię, normalne jest, że węzły chłonne pod pachą po tej stronie ciała są aktywowane i puchną. To twoje ciało przygotowuje ochronną odpowiedź immunologiczną, donosi The Conversation.

Ograniczenia wprowadzone z powodu COVID-19 mogą przyczynić się do wzrostu zgonów z powodu raka piersi

Według Royal Australian and New Zealand College of Radiologists, ten rodzaj obrzęku nie został zgłoszony w przypadku szczepionki AstraZeneca.

W USA zaobserwowano obrzęki po szczepionce Moderna, która jest obecnie zatwierdzana do stosowania w Australii przez Therapeutic Goods Administration.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych: 
Skomentuj / Udostępnij 
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

3 KOMENTARZE

  1. ciekawe czy to prawda czy reklama ketchupu, która oczywiście uważa kobiety za idiotki które polecą se cycki powiększać. Debil który to wykoncypował nie ma pojęcia ile kosztują staniki 😉

  2. […] Naukowcy z Uniwersytetu w Columbia Spiro Pantazatos i Hervé Seligmann zbadali i porównali liczbę zgonów sprzed okresu wyszczepienia z liczbami amerykańskiego programu bazy danych niepożądanych odczynów poszczepiennych VAERS, izraelskich danych oraz europejskich, podczas odbywających się tak zwanych szczepień COVID-19. […]

Leave a Reply