Rasa panów – Pentagon będzie monitorował Twoją krew, wszczepiając chip [VIDEO]

„Umieszczasz go pod skórą, a to mówi ci, że w organizmie zachodzą reakcje chemiczne. Ten sygnał oznacza, że ​​jutro będziesz mieć objawy”

Agencja Zaawansowanych Badań Obronnych (DARPA) opracowała nową technologię kontroli populacji do nadzoru chorób zakaźnych, która działać będzie wewnątrz ludzkiego ciała.
Technologia ta polega na wszczepieniu mikroczipa, który działa jak system monitorowania krwi. Implant zawiera tkankowy żel i czujnik, którego zadaniem jest ciągłe wykrywanie zmian zachodzących w organizmie.

Jeśli te czujniki wykryją obecność koronawirusa, system ostrzeże osobę o zbliżającej się infekcji w jej ciele.

PentagonMicrochipdetectcovid
60 minutes CBS

Pentagon będzie monitorował Twoją krew.


Ten czujnik mógłby teoretycznie przekazywać ostrzeżenie do wszelkich powiązanych władz; na przykład, jeśli dana osoba jest na pokładzie statku, władze statku chciałyby mieć dostęp do tych osobistych informacji.

System jest przeznaczony do monitorowania infekcji i izolowania ludzi zanim nawet wykonają test.

System ten testuje ludzi zapobiegawczo i w sposób ciągły, umożliwiając władzom izolowanie i leczenie osób, zanim zostaną uznane za „zagrożenie dla zdrowia publicznego”.

„Umieszczasz go pod skórą, a to mówi ci, że w organizmie zachodzą reakcje chemiczne, a ten sygnał oznacza, że ​​jutro będziesz mieć objawy” – wyjaśnił emerytowany pułkownik Matt Hepburn w wywiadzie dla 60 minut.

Po tym, jak mikroczip wyemituje sygnał, osoba jest zobowiązana do samodzielnego pobrania krwi z pobliskiego urządzenia, aby można było je natychmiast przetestować, a wyniki są dostarczane w ciągu zaledwie trzech minut.

„Skracając ten czas, diagnozując i lecząc, powstrzymujesz infekcję w pierwszym jej stadium” – powiedział Hepburn.

Ważne: CDC Nie Może Doliczyć Się Wirusa. Co to oznacza?


Maszyny do pobierania krwi mogą być dostarczane do obszarów, w których gromadzi się wiele osób: stadiony, koncerty, miejsca kultu religijnego.

Nowy mikroczip firmy Covid zapewnia prewencyjną kontrolę fizjologiczną nad ludźmi

DARPA uzasadnia swoje inwazyjne, autorytarne badania tym, że pracują nad wyższym dobrem wspólnym – „ochroną zdrowia publicznego”.

Podczas plandemii COVID-19 ponad 1000 osób na pokładzie USS Theodore Roosevelt jednocześnie uzyskało wynik pozytywny na obecność COVID-19. Ilu zmarło? Tego już nie podano.

Plandemia Ściema Skandal |Wyjaśniamy, Jak [NIE] Działają Testy PCR na COVID-19 [Wideo]


Nie ma naukowego dowodu na to, że testy PCR z wysokim cyklem stosowane do diagnozowania COVID-19 są nawet w czterech procentach dokładne.

Niezakaźne szczątki wirusa można łatwo wykryć za pomocą tych testów PCR z wysokim progiem cyklicznym, które nie różnicują ciężkiej choroby.

Podobnie system nadzoru krwi DARPA również nie będzie różnicował ciężkiej choroby i wysokiego poziomu wiremii, nieumyślnie narażając dziesiątki zdrowych ludzi na niepotrzebną izolację, pozbawienie praw i niegodne traktowanie.

Chociaż wysoka wiremia jest prawdziwym czynnikiem różnicującym w przenoszeniu wirusa, te autorytarne kwarantanny traktują każdego, kto nie jest chory lub lekko chory, tak, jakby szerzył groźną chorobę.

Nigdy wcześniej w historii ludzkości i wirusów – bo przecież są one znacznie starsze od gatunku ludzkiego – chorzy nie byli izolowani w tak poniżający sposób; nie mówiąc już o tym, że zdrowych ludzi traktowano tak, jakby stanowili zagrożenie dla bliźnich.

Doktor Medycyny Ewaporowany Przez Social Media |Oficjalne Badania Naukowe Pogrążają Fauci’ego [VIDEO]


Czyż nie jest monitorowanie ludzkiej krwi mengelowsko-orwellowskim szaleństwem?

Czy powracamy znów do koncepcji „czystości krwi”?

1 KOMENTARZ

Leave a Reply