Pedofilka molestowała własne wnuczki

Przerażające wydarzenia rozegrały się w niewielkim Gostkowie. Babcia trzech nieletnich dziewczynek wykorzystywała seksualnie swoje wnuczki.

Pedofilka molestowała własne wnuczki

Przerażające wydarzenia rozegrały się w niewielkim Gostkowie. Babcia trzech nieletnich dziewczynek wykorzystywała seksualnie swoje wnuczki.

Historia Piotra i Justyny to najgorszy horror, który mógł się przytrafić rodzicom. Jak opisuje portal o2 trzy córeczki pary padły ofiarą własnej babci.

Starsza kobieta wykorzystywała seksualnie swoje wnuczki w wieku 12, 9 i 6 lat. Sprawa wyszła na jaw tylko dlatego, że jedno z dzieci przełamało strach i opowiedziało o tym co się działo pod nieobecność rodziców.

Horror zaczął się, gdy rodzice dzieci zamieszkali nieopodal domu rodziców Piotra.

– Zajęty byłem pracą, budowaniem „imperium”. Dla mnie było wyzwanie, że to trzeba zrobić, tamto, coś wymyślić, na tej płaszczyźnie się spełniałem. Żona zajmowała się domem, jak to się mówi, a wnuczki często przychodziły – powiedział w programie „Interwencja” dziadek dziewczynek. Nawet on nie wiedział co się działo z wnuczkami.

– Najstarsza córka zaczęła mnie za koszulkę ciągnąć. I wołała, że mam dać jej cycuszka. Ja mówię: Dziecko, ale co? Ona majaczyła tak, bo to było przez sen, zaczęła mnie ciągnąć, wkładać mi palce, mówię: co? „Cycusia jak babcia” – opowiedziała matka dziewczynek.

Pani Justyna zaczęła wypytywać córkę o kontakty z babcią. Wtedy dziewczynka opowiedziała co dokładnie się działo.

Dzieci nie chciały robić tego, do czego nakłaniała je babcia. Rodzice zabrali córeczki do psycholog z Gdańska, gdzie usłyszeli całą prawdę o kontaktach z babcią.

– Pani psycholog mnie woła i pokazuje palcem. I tam jest taki wpis: „Babcia wkładała palce między pośladki do tyłeczka”. Oczy zalały mi się łzami, ja już nawet nie mogłem tego przeczytać. Ta pani mówi: „Straszna jest opinia. Drodzy państwo, dziewczynki się wstydziły wam to powiedzieć. Nie ma co, trzeba iść do prokuratury” – opowiada ojciec dziewczynek.

Treści pedofilskie na portalu środowisk LGBT?

Sprawą zajęła się prokuratura. Babcia została skazana na dwa lata pozbawienia wolności. Orzeczono wobec niej pięcioletni zakaz zbliżania się do dzieci.

Leave a Reply