USA: Pedofile w chórze gejów śpiewających: “Idziemy po nie. Idziemy po Twoje dzieci. Zmienimy je w LGBTQ” [VIDEO]

Chór gejów występujących w San Francisco, który namawia dzieci do ideologii LGBTQ, składa się ze skazanych wcześniej przez prawo pedofilów.

USA: Pedofile w chórze gejów śpiewających: "Idziemy po nie. Idziemy po Twoje dzieci. Zmienimy je w LGBTQ" [VIDEO]
Chór gejów występujących w San Francisco, który namawia dzieci do ideologii LGBTQ, składa się ze skazanych wcześniej przez prawo pedofilów.

Według doniesień The Western Journal, co najmniej czterech członków Chóru Gejów z San Francisco, to skazani pedofile. Otwarcie mówią, że przemienią wszystkie dzieci w osoby LGBTQ. Wideo zaraz po nagłośnieniu problemu usunięto z YouTube.

David Wallace, Lawrence Earl Friedberg, Luis Cuadra i Keith Pepper zostali zidentyfikowani przez The Western Journal jako zarejestrowani przestępcy na tle seksualnym w stanie Kalifornia. Wyjaśnia to, dlaczego chór usunął wideo zaraz po tym, gdy wiadomość o przeszłości członków chóru ujrzała światło dzienne.

LGBTQZ. Rusza pierwsza w Polsce telewizja dla pederastów

Nazwiska każdej z wyżej wymienionych osób pasują do listy członków chóru, a portal był w wstanie dopasować wszystkie cztery z tymi wymienionymi w kalifornijskiej bazie danych zarejestrowanych przestępców seksualnych.

W 1985 roku David Eugene Wallace został skazany za „sprośne lub lubieżne czyny z dzieckiem poniżej 14 roku życia”. Lista chórów wymienia Davida Shawna Wallace’a jako jednego ze swoich członków.

Chociaż nazwiska nie są dokładne, jeden z użytkowników Twittera wskazał, że David Eugene Wallace, widniejący w bazie danych za przestępstwa na tle pedofilskim, jest łudząco podobny do zdjęcia Davida Shawna Wallace’a w składzie chóru.

Skazany za pedofilię David Eugene Wallace po lewej. Po prawej członek chóru David Shawn Wallace / Źródło: Twitter
Skazany za pedofilię David Eugene Wallace po lewej. Po prawej członek chóru David Shawn Wallace / Źródło: Twitter

W 2001 roku Lawrence Earl Friedberg został podobnie skazany za „sprośne lub lubieżne czyny z dzieckiem poniżej 14 roku życia”. W chórze figuruje mężczyzna o nazwisku Earl Friedberg.

Górne zdjęcie przedstawia skazanego za pedofilię Lawrence'a Earl'a Friedberga. U dołu lista z wymienionym Earl'em Friedbergiem - członkiem chóru / Źródło: Twitter
Źródło: Twitter

W 2018 r. Luis Cuadra został również skazany za „sprośne lub lubieżne czyny z dzieckiem poniżej 14 roku życia”. Cuadra opóścił areszt w 2020 roku i jest teraz członkiem chóru oraz jednym z członków jego zarządu.

Źródło: Twitter
Źródło: Twitter

Również Keith Aaron Pepper został skazany za „sprośne lub lubieżne akty z dzieckiem poniżej 14 roku życia” w 1998 roku. Pepper jest wymieniony pod tym samym nazwiskiem jako członek zarządu chóru.

Aktywista LGBT znieważa flagę Polski

San Francisco Gay Men’s Chorus prowadzi program, mający na celu rekrutację miejskiej młodzieży do swoich szeregów.

Żadna z tych rzeczy nie wyszłaby na jaw, gdyby chór nie upublicznił teledysku zatytułowanego „Wiadomość od społeczności gejowskiej”, który zawierał lubieżne teksty i groźby pod adresem rodziców i ich dzieci.

Media promarksistowskiej Kaliforni milczą. Opinia publiczna nie jest świadoma, kogo w swoich szeregach trzyma organizacja i kto wpuszczamy jest do szkół ich dzieci.

Teksty, które swawolnie wyśpiewują pedofile, zawierały obietnice, że homoseksualni mężczyźni zamierzają celowo „zepsuć” młodzież poprzez „cichą i subtelną” jej przemianę w “Kult LGBTQ”.

„Ledwo to zauważysz”, śpiewali geje w filmie.

„Idziemy po nie. Idziemy po twoje dzieci” – informują.

Znana konserwatywna aktorka podnosi problem pedofilii w Hollywood. Agent KGB ostrzegał przed marksistowskim procesem obalania Ameryki.

Po tym, jak niepokojące wideo zaczęło krążyć po sieci, detektywi zaczęli wykopywać arkusze gwałcicieli, czyli członków chóru.

Zdaniem portalu, pedofile polowali na dzieci w przeszłości.

The Western Journal próbował uzyskać jakąkolwiek odpowiedź od chóru, ale chór odmówił  i usunął link do nagrania.

UK: Wielka, Faszystowska, Tęczowa, Socjalistyczna, Marksistowska Brytania 2021. Jakub Andrzej Grygowski w szczerym wywiadzie dla NCzas!

Ujawniono również, że chór od dawna otrzymywał „program pomocy” od miasta San Francisco, który wprowadzał do szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, aby dzielić się przesłaniem miłości, inkluzywności i siły”.

– To, co mialeś w myślach, co oni robią wewnątrz ruchu, jest dokładnie tym, co robią – napisał jeden z komentatorów w The Western Journal o części tekstu z usuniętego teraz wideo.

– Jestem ofiarą tego ruchu i mogę ci powiedzieć, że jest to dość powszechne. Dobrze znane pragnienie. Na szczęście uciekłem – napisał inny użytkownik.

Ktoś inny zwrócił uwagę, że program LGBTQ nigdy nie dotyczył „miłości”, „tolerancji” czy „akceptacji”, ale raczej próby manipulowania i korumpowania niewinnych dzieci w dewiacyjny i destrukcyjny styl życia.

Znany działacz na rzecz adopcji przez LGBT stał na czele siatki pedofilów

Tekst piosenki z wideo poniżej brzmi:

Mówisz, że wszyscy prowadzimy życie, którego nie szanujesz
Ale po prostu się boisz.
Myślisz, że skorumpujemy twoje dzieci,
Zabawne, tylko ten jeden raz, masz rację.
. . .
Nawrócimy twoje dzieci,
Małymi kroczkami,
Cicho i subtelnie, a prawie tego nie zauważysz.
. . .

Idziemy po nie.

Idziemy po twoje dzieci.
Idziemy po nie.
Przychodzimy po twoje dzieci”.

Kliknij, by obejrzeć nagranie:

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

 

Leave a Reply