WAŻNE! UK: ONS zmuszone, by podać liczby zgonów wyłącznie z COVID-19. Borys Johnson oszukał swój kraj!

ONS, czyli Office for National Statistics odpowiedział na wniosek o jawne udostępnienie informacji publicznej. Pytano o zgony wyłącznie z powodu COVID-19. Dane wskazują, że zmarło nieco ponad 6000 osób w ciągu dwóch lat. Na tej podstawie zrujnowano całą gospodarkę, zdrowie i życie ludzkie na wyspach brytyjskich.

Ważne! UK: ONS zmuszone, by podać liczby zgonów wyłącznie z COVID-19. Borys Johnson oszukał swój kraj!

ONS, czyli Office for National Statistics odpowiedział na wniosek o jawne udostępnienie informacji publicznej. Pytano o zgony wyłącznie z powodu COVID-19. Dane wskazują, że zmarło nieco ponad 6000 osób w ciągu dwóch lat. Na tej podstawie zrujnowano całą gospodarkę, zdrowie i życie ludzkie na wyspach brytyjskich.

Wielka Brytania, jak i większość krajów, wprowadziły obostrzenia, które miały przeprowadzić ludzkość przez niebezpieczne czasy, w których największym zagrożeniem miał być SARS-COV-2.

Grupa doradców premiera Borysa Johnsona, SAGE, skoncentrowana była jedynie na wynikach wyliczeń swoich naukowców, pozostając ślepą na alarm naukowców wytykających błędy w obliczeniach grupy Neila Fergusona z Imperial Collage London.

UK: Mocne słowa w Westminsterze. Brytyjski parlamentarzysta Desmond Swayne grzmi, porównując rząd Borysa Johnsona do partii komunistycznej! [VIDEO]

Pomimo głosów, ostrzegających o zrujnowaniu gospodarki, zdrowia i życia, rząd wprowadzał obostrzenia, które z góry były skazane na porażkę.

Jak się okazuje, ci, którzy głośno mówili o szaleństwie premiera, protestując na ulicach, mieli rację.

Cała, wygenerowana przez brytyjski rząd, narracja, którą ochoczo popierała tak zwana opozycja, wydaje się być największym kłamstwem w historii kraju.

TESTY

Dokument datowany na 21 lipca ubiegłego roku, wydany przez FDA, otwarcie przyznał, że test PCR używany do wykrywania COVID-19 nie mógł był wskazywać obecności rzeczywistego wirusa.

W momencie opracowywania testów, których używa się do rzekomego szukania i wykrywania śladów SARS-COV-2, ani FDA, ani CDC nie były w posiadaniu wyizolowanego wirusa.

Certyfikaty

Rząd Borisa Johnsona zarzekał się, że nie wprowadzi certyfikatów covidowych. Jak się później okazało, kłamał.

Szczepionki

Jak podawali producenci tak zwanych szczepionek podczas informowania o skuteczności, niezawodność produktu, miało być ponad 90%.

Dziś naukowcy The Lancet podważają tę tezę, głosząc, że tak na prawdę skuteczność nie przekracza nawet 2%.

Liczby

O rażących manipulacjach przeprowadzanych na Downing Street, informowaliśmy już 4 listopada 2020 roku.

“Seria zadziwiających wykresów i grafów przedstawionych na sobotniej konferencji prasowej na Downing Street, która rzekomo miała pokazać, że pandemia Covid-19 wymknęła się spod kontroli i potrzebny był drugi ogólnokrajowy lockdown”.

Oczywiście było to kolejne, dające alibi na wprowadzenie zamordyzmu, kłamstwo.

Maseczki

O tym z kolei informował dr Colin Axon, było doradca premiera Johnsona, z grupy SAGE.

Przyznał, że świat medyczny przedstawił ludziom „kreskówkowy” obraz tego, jak zachowują się mikroskopijne wirusy. A przecież maseczki mają otwory, które są do 5000 razy większe niż cząstki Covid.

Axon powiedział – Małe rozmiary nie są łatwe do zrozumienia, dlatego niedoskonałą analogią jest wyobrażenie sobie kulek wystrzeliwanych w rusztowania budynków. Niektóre uderzą w słup i odbiją się od niego, ale oczywiście większość przeleci.

– Kiedy cząsteczka nie znajduje się na powierzchni biologicznej, nie jest to już problem biomedycznym, chodzi po prostu o fizykę. Opinia publiczna ma tylko częściowy pogląd na historię, jeśli informacje pochodzą tylko z jednego rodzaju źródła – kontynuował Axon.

Hipokryzja

W czasie, kiedy obywatele uciskani byli kolejnymi zamordystycznymi obostrzeniami, wierchuszka miała się wyśmienicie, bawiąc się na Downing Street.

Brak było maseczek, czy dystansu społecznego.

ONS potwierdza rządowe kłamstwo

Office for National Statistics (w skrócie ONS) – brytyjski organ administracji rządowej zajmujący się zbieraniem i udostępnianiem informacji statystycznych z zakresu gospodarki i demografii na poziomie narodowym, regionalnym i lokalnym.

Co dziesięć lat urząd przeprowadza spis ludności w Anglii i Walii. Jest organem UK Statistics Authority, odpowiadającym bezpośrednio przed parlamentem.

Do Narodowego Biura Statystycznego wpłynął wniosek o informację jawną z zapytaniem o zgony jedynie z powodu COVID-19 na przestrzeni lat 2020-2021.

Autor zapytania poprosił o podział zgonów na płeć i wiek.

„Prosimy o dostarczenie zgonów spowodowanych wyłącznie przez COVID 19, gdzie COVID-19 jest jedyną przyczyną zgonu wymienioną w akcie zgonu, z podziałem na grupy wiekowe i płeć w okresie od lutego 2020 do grudnia 2021 włącznie”.

Warto zwrócić uwagę na kolejną część zapytania, w której zażądano liczby przeprowadzonych sekcji zwłok.

„Proszę podać liczbę sekcji zwłok przeprowadzonych na tych, w których nosicielstwo było jedyną stwierdzoną przyczyną”.

Odpowiedź ONS

ONS udzieliło odpowiedzi 17 grudnia br.
„Dziękujemy za zapytanie.

Przedstawiliśmy analizę COVID-19 jako jedynej przyczyny zgonu według wieku i płci w Anglii i Walii w żądanym okresie”.

W tabeli udostępnionej przez narodowe biuro statystyk zaprowadzono podział na grupy wiekowe przydzielone do konkretnej płci.

Tabela 1: Liczba zgonów, w przypadku których COVID-19 był jedyną przyczyną wymienioną w akcie zgonu, od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2021 r., według płci i grupy wiekowej, Anglia i Walia

Z tabeli wynika, że COVID-19 był podany w akcie zgonu jako jedyna przyczyna śmierci dla osób w wieku poniżej jednego roku życia, jedynie raz.

Tabela 1: Liczba zgonów, w przypadku których COVID-19 był jedyną przyczyną wymienioną w akcie zgonu, od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2021 r., według płci i grupy wiekowej, Anglia i Walia / Źródło: ONS
Tabela 1: Liczba zgonów, w przypadku których COVID-19 był jedyną przyczyną wymienioną w akcie zgonu, od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2021 r., według płci i grupy wiekowej, Anglia i Walia / Źródło: ONS
  • Żadna z osób w wieku od 1 – 9 nie zmarła z COVID-19.
  • ONS zanotował śmierć jednej dziewczynki w wieku od 10-14 lat.
  • W przedziale 15-19 zmarł jeden mężczyzna.
  • Liczba zgonów z wpisanym w akt zgonu COVID-19 zaczyna rosnąć w przedziale 20-24 i wynosi całe 5 osób.
  • 25-29 to kolejne 15 osób.
  • 30-34 – 31 osób
  • 35-39 – 57 osób
  • 40-44 – 76 osób
  • Największe liczby występują u osób po 80 roku życia.
  • Ich zmarło 3388.

W podziale na płeć, zauważamy, że zmarło 3 364 mężczyzn oraz 2821 kobiet, u których wpisano w akt zgonu jedynie COVID-19. Łącznie wszystkich z wpisanym w akcie zgonu Brytyjczyków zmarło 6185.

Sekcja zwłok

W odpowiedzi na zapytanie o przeprowadzane sekcje zwłok, ONS wydało zdawkowy komunikat: “Nie prowadzimy analizy liczby wykonanych sekcji zwłok”.

Niektórzy komentatorzy sceny politycznej, jak i opinii publicznej zauważają, że nawet te 6000 zgonów mogło paść ofiarą manipulacji z uwagi na fakt, że w certyfikacie covidowym można było wpisać wszystko, tak, jak zaliczano w “chorych” na COVID-19 wszystkich przyjmowanych do szpitali “z” wirusem, a nie chorujących “na” wirusa.

Do problemu odniósł się sam Anthony Fauci, przyznając, że liczby są oszukane.

A zatem, mamy liczby oparte o certyfikaty wystawiane bez sekcji zwłok.

Wiadomo, że każda śmierć to o jedna śmierć za dużo, ale zachodzi pytanie, czy takie liczby, oficjalnego urzędu statystycznego wystarczą, aby usprawiedliwić rzekomo racjonalne podejście rządu w zamykaniu obywateli w domach, zastraszaniu ich, pałowaniu, rzucaniu o ziemię, karaniu mandatami, wpychaniu kijków do nosa, przyduszaniu dzieci w szkołach maseczkami, niszczeniu gospodarki, zdrowia i życia zdrowych osób?

Cenę za to kłamstwo zapłaciliśmy wysoką. Jaką cenę zapłacą ci, którzy oszukali społeczeństwo?

UK: Polacy zatrzymani podczas protestu w Londynie [VIDEO i FOTO]

 

Leave a Reply