Wielka Brytania: Od czwartku Cyfrowe Paszporty Zdrowotne śledzące status COVID19 dla podróżujących samolotem z Londynu |Dowód szczepień [VIDEO]

„CommonPass”, który obecnie oferuje podróżnym możliwość posiadania cyfrowego dowodu niedawnego negatywnego testu COVID-19, ma na celu dołączenie dowodu szczepienia, gdy...

Wielka Brytania: Od czwartku Cyfrowe Paszporty Zdrowotne dla podróżujących samolotem. Dwie główne linie lotnicze, United i Cathay Pacific, rozpoczną testy, podczas których będą wdrażać nowe oprogramowanie na smartfony dla podróżujących samolotem z lotniska Heathrow w Londynie.

„CommonPass”, który obecnie oferuje podróżnym możliwość posiadania cyfrowego dowodu niedawnego negatywnego testu COVID-19, ma na celu dołączenie dowodu szczepienia, gdy stanie się to dostępne, umożliwiając pasażerom sprawne przekraczanie granic i wejście na pokład lotów komercyjnych. Wystarczy zeskanowanie kodu QR na swoim osobistym telefonie komórkowym.

CommonPass, nazwany „pierwszym na świecie paszportem COVID” przez London Daily Mail, został opracowany przez „the Commons Project” –  „fundusz non-profit powołany w celu tworzenia platform i usług, aby uczynić życie lepszym dla ludzi na całym świecie”, oraz „uwolnienie pełnego potencjału technologii i danych dla wspólnego dobra”. Jego strona główna ujawnia, że ​​„powstała przy wsparciu Fundacji Rockefellera”.

Sam CommonPass został opracowany przez Commons Project przy pomocy Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), pod którego kierownictwem czołowe władze i liderzy korporacji spotykają się co roku na szczycie w Davos w Szwajcarii, aby rozmawiać o kwestiach globalnego zarządzania.

Od czwartku Cyfrowe Paszporty Zdrowotne śledzące status COVID19 dla podróżujących samolotem| 

CommonPass jest reklamowany jako najnowocześniejsza aplikacja, która pozwoli ludziom na całym świecie wznowić podróże lotnicze w proporcjach „sprzed COVID”, dając władzom we wszystkich krajach dostęp do bezpiecznych i zweryfikowanych informacji, które będą trudne do sfałszowania, jednocześnie umożliwiając identyfikację podróżnego. Sami pasażerowie, podkreśla (WEF) w promocyjnym filmie, będą cieszyć się „prywatnością”, jaką zapewnia im CommonPass, ponieważ będą udostępniać tylko określone informacje zdrowotne.

Wideo promocyjnego filmu „Common Pass”:

 

Prawda w kwestii sugerowanej przez tę nową ogólnoświatową aplikację jest oczywiście taka, że ​​globalne zasady z globalnym wdrożeniem pozwolą kontrolować wszystkich potencjalnych podróżnych (z kraju do kraju, z miasta do miasta) pod kątem ich statusu COVID-19.

Obecnie „pozytywny” test skutecznie zabrania podróżnym przekraczania pewnych granic i wchodzenia na pokład określonych statków powietrznych, nawet jeśli wyniki uzyskano dzięki notorycznie niedokładnemu testowi PCR (lub wymazowi z nosa), który identyfikuje dużą część przeszłych infekcji długo po tym, jak dana osoba przestała zarażać.

Światowe Forum Ekonomiczne i inne organizacje międzynarodowe coraz wyraźniej wyjaśniają, że opracowywana szczepionka najprawdopodobniej stanie się warunkiem wstępnym podróży.

chrześcijanie mają obowiązek odmówić przyjęcia szczepionki COVID, jeśli pochodzi ona od abortowanych dzieci

Nie jest to całkowicie bezprecedensowa sytuacja: wiele krajów subtropikalnych wymaga zaświadczenia o szczepieniu przeciwko żółtej febrze, aby umożliwić podróżującym wjazd do ich granic. Nowością jest to, że szczepionka COVID-19, jeśli i kiedy nadejdzie, będzie rodzić wiele pytań, nie tylko medycznych. Z jednej strony, wydaje się nieprawdopodobne, aby odpowiednie testy bezpieczeństwa zostały zakończone, biorąc pod uwagę pośpiech, aby jak najszybciej skomercjalizować zastrzyk. Ponadto jego skuteczność w walce z mutującym wirusem nie jest pewna. Poza tym COVID-19 ma niski wskaźnik śmiertelności w porównaniu z innymi chorobami, takimi jak żółta febra.

Kwestia moralna jest znacznie poważniejsza. W niedawnym wywiadzie dla LifeSite biskup Athanasius Schneider ostrzegł, że chrześcijanie mają obowiązek odmówić przyjęcia szczepionki COVID, jeśli pochodzi ona od abortowanych dzieci.

Mówił o swoich obawach i „podejrzeniach” w odniesieniu do tego ponurego scenariusza: „Szczepionka będzie narzucona i obowiązkowa – abyś nie mógł bez niej pracować, podróżować, chodzić do szkoły, zmuszając całą populację do otrzymania szczepionki, ale jedynej szczepionki będzie to zrobione z komórek z abortowanych dzieci. Być może nie przyjmą innych szczepionek i będą kłamać, mówiąc, że są one nieskuteczne, że jedyną skuteczną szczepionką będzie ta z  dzieci po aborcji. Nie twierdzę teraz, że tak się stanie, ale takie jest moje podejrzenie: wydaje mi się realistyczne, że to może nadejść. To jest dla mnie ostatni krok satanizmu: Szatan i rząd światowy – ostatecznie światowy rząd masoński – zobowiążą wszystkich, nawet Kościół, do przyjęcia aborcji w ten sposób. Dlatego też, jeśli to nastąpi, musimy bardzo mocno się temu przeciwstawić. Musimy nawet zaakceptować to, że jesteśmy męczennikami ”.

Nawet jeśli ten najgorszy scenariusz się nie spełni, narzucenie potencjalnie niebezpiecznej szczepionki w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się niezbyt niebezpiecznego wirusa niesie ze sobą możliwość wystąpienia dystopii typu komunistycznego na całym świecie dzięki pomocy nowoczesnego śledzenia, nadzoru i techniki identyfikacji. Chiny już mają taki układ poprzez swój system „oceny społecznej”, który daje złe oceny sójkowcom, złym dłużnikom, ludziom, którzy dyskredytują komunistyczne Chiny, ludziom, którzy odwiedzają zakazane strony internetowe i innym „nieposłusznym”, który pozbawia ich prawa do korzystania z samolotów, szybkich pociągów, kupowania domu, chodzenia do luksusowych hoteli lub restauracji lub zapisywania dzieci do prywatnych szkół.

Jest różnica: w przypadku COVID-19 i CommonPass – które można oczywiście rozszerzyć na inne działania niż podróże lotnicze – powierzchowną ideą jest „ochrona” innych przed śmiercią lub ciężką chorobą, utożsamiając sprzeciw ze szkodliwością dla innych.

Według Światowego Forum Ekonomicznego „CommonPass” ma na celu opracowanie i uruchomienie standardowego globalnego modelu, aby umożliwić ludziom bezpieczne dokumentowanie i prezentowanie ich statusu COVID-19 (jako wyników testów lub ostatecznego statusu szczepień) w celu ułatwienia podróży międzynarodowych i przekraczania granic podczas zachowanie poufności swoich informacji zdrowotnych. Uznając, że państwa będą podejmować suwerenne decyzje w sprawie przekroczenia granicy i wymogów w zakresie badań przesiewowych, w tym tego, czy wymagać badań lub jakiego rodzaju testów wymagać, CommonPass służy jako neutralna platforma, która tworzy interoperacyjność potrzebną do połączenia różnych „baniek podróży” i aby kraje miały zaufanie do swoich danych, wykorzystując światowe standardy”.

Witryna WEF dodaje: „W przypadku rządów, linii lotniczych, lotnisk i innych kluczowych interesariuszy podczas całej podróży, CommonPass ma na celu odpowiedzieć na następujące kluczowe pytania: Jak można zaufać wynikom laboratoryjnym lub zapisom szczepień z innego kraju? Czy laboratorium lub placówka szczepień są akredytowane / certyfikowane? Jak możemy potwierdzić, że osoba, która przystąpiła do testu, jest rzeczywiście osobą podróżującą? Czy podróżny spełnia wymogi dotyczące wjazdu na granicę?”

Jest to również interesujące: jednym z celów jest „wspieranie szeregu wymagań wstępnych do badań przesiewowych, które różnią się w zależności od kraju i będą ewoluować w trakcie pandemii i nie tylko”. Sprawy mogą nie kończyć się na testach PCR i rejestrach szczepionek: CommonPass jest gotowy.

Aplikacja „non-profit” została pomyślana jako pierwsza, aby spełnić wymagania w Afryce Wschodniej, gdzie została przetestowana w fazie rozwoju, aby umożliwić członkom Wspólnoty Afryki Wschodniej (jednego z wielu zintegrowanych regionów gospodarczych na świecie) współpracę w celu udostępniania transportu ciężarowego między sześcioma krajami, w tym Kenią, Rwandą i Ugandą pomimo COVID-19. Wszystkie te gęsto zaludnione kraje mają niskie wskaźniki infekcji, a nawet niższe wskaźniki śmiertelności z powodu koronawirusa z Wuhan.

Według Financial Times to przemysł lotniczy naciska obecnie na ujednolicone podejście zamiast przepisów krajowych, w tym dobrowolnej kwarantanny dla pasażerów z niektórych regionów. Testy z cyfrową przepustką zdrowotną, które są przeprowadzane od czwartku, obejmują podróże na trasach United Airlines i Cathay Pacific łączących centra podróży, w tym Londyn, Nowy Jork, Hongkong i Singapur. Według Financial Times, procesy są monitorowane przez agencje rządowe, „w tym funkcjonariuszy straży granicznej USA i amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom”.

Dziennik cytuje Christopha Wolffa, szefa mobilności w WEF, który powiedział: „Indywidualne reakcje poszczególnych krajów nie wystarczą, aby stawić czoła temu globalnemu kryzysowi. Zakazy, bańki i kwarantanny mogą zapewnić krótkoterminową ochronę, ale zarówno kraje rozwinięte, jak i rozwijające się potrzebują długoterminowego, elastycznego i opartego na ryzyku podejścia ”.

Nie ma to jak kryzys zdrowotny z „niewidzialnym wrogiem” promującym globalne zarządzanie.

 

5 KOMENTARZE

    • Kamil Osięglewski Nie ma co edukowac ignorantow.Kiedys obudza sie z nocnikiem w reku ale bedzie juz za pozno.Z reszta widac ,ze to jedynie lewacki troll

Leave a Reply