Ocalała z Holokaustu |Nazizm, COVID-19 i zniszczenie współczesnej medycyny: wywiad z Verą Sharav [VIDEO]

Ocalała z Holokaustu i aktywistka, Vera Sharav, ma kilka mocnych słów dla tych, którzy cenią swoje zdrowie i wolność osobistą. W wywiadzie Sharav przedstawia podobieństwa między nazistowskimi Niemcami - w tym, jak reżim przeprowadzał eksperymenty medyczne na dzieciach i dorosłych - a tym, co dzieje się dzisiaj wokół pandemii COVID-19

Ocalała z Holokaustu i aktywistka, Vera Sharav, ma kilka mocnych słów dla tych, którzy cenią swoje zdrowie i wolność osobistą: Zacznij buntować się przeciwko rzeczom, które są złe i przeciwstawiaj się atakom na wolność medyczną i indywidualną, inicjowanym przez korporacje i rządy, pod pozorem ochrony przed COVID-19.

„Ślepe podążanie jest bardzo niebezpieczne” – powiedziała Sharav w wywiadzie dla Stand for Health Freedom.

Założycielka Alliance for Human Research Protection podzieliła się wstrząsającą historią o tym, jak jako sześciolace odmowa wykonania rozkazów dosłownie uratowała jej życie. Dziś sugeruje, że to, co dziś nazywamy „zaburzeniem opozycyjno-buntowniczym”, wcale nie jest „zaburzeniem”, ale strategią ratującą życie.

„Jeśli odmawiasz człowiekowi prawa do myślenia, zadawania pytań, oceniania i podejmowania decyzji na podstawie własnego osądu i doświadczenia, to tworzysz roboty”

W wywiadzie Sharav przedstawia podobieństwa między nazistowskimi Niemcami – w tym, jak reżim przeprowadzał eksperymenty medyczne na dzieciach i dorosłych – a tym, co dzieje się dzisiaj wokół pandemii COVID-19.

„Dorośli ludzie, a „idą ślepo, jak owce”, tak jak podczas jej dzieciństwa w Niemczech”, mówi Sharav. „Jeśli odmawiasz człowiekowi prawa do myślenia, zadawania pytań, oceniania i podejmowania decyzji na podstawie własnego osądu i doświadczenia, to tworzysz roboty” – mówi.

Obejrzyj poniżej część 1 wywiadu z Verą Sharav:

1 KOMENTARZ

Leave a Reply