Obrońcy Ukrainy do rosyjskich wojsk: nie macie pojęcia na co się porywacie. Macie przesr..e!

"Nie macie pojęcia na co się porywacie, gdy dojedziecie do Kijowa będziecie mieli przesr..e, ostrzelamy was z każdego okna" - ostrzegali rosyjskich wojskowych w nagraniu w sieciach społecznościowych ukraińscy żołnierze. "Poddajcie się dzieciaki!" - wezwali.

Obrońcy Ukrainy do rosyjskich wojsk: nie macie pojęcia na co się porywacie. Macie przesr..e!

„Nie macie pojęcia na co się porywacie, gdy dojedziecie do Kijowa będziecie mieli przesr..e, ostrzelamy was z każdego okna” – ostrzegali rosyjskich wojskowych w nagraniu w sieciach społecznościowych ukraińscy żołnierze. „Poddajcie się dzieciaki!” – wezwali.

W nagraniu dwóch ukraińskich żołnierzy ostrzega, że rzeczywistość wojny na Ukrainie jest zupełnie inna niż Rosjanie się spodziewali. Żołnierze przekonują, że ukraińskie wojska mają znakomitą broń i doskonale orientują się w terenie, co działa na niekorzyść agresorów.

Ponadto w komunikacie do rosyjskich wojsk, Ukraińcy przypominają, że w sobotę „nawet niesławny generał Magomed Tuszajew, dowódca Czeczeńskiej Gwardii Narodowej Ramzana Kadyrowa ze swoją jednostką został rozgromiony, „ginąc jak pies””.

W końcu ukraińscy żołnierze przekonują, by rosyjskie wojska się poddały, gdyż „w porównaniu do Rosjan, my tu nie rozstrzeliwujemy jeńców na miejscu”.

„Nakarmimy was, damy wody (…), jesteśmy przyjaznymi ludźmi” – zachęcali.

„Mamy gorącą herbatę, ubrania, prąd, (…) wszystko działa jak trzeba” – dodali.

„Wrócicie później do swoich matek, do swoich rodzin. W innym wypadku wszyscy tu na Ukrainie zginiecie na nic” – ostrzegli.

Nagranie kończy się pozdrowieniem „Sława Ukrainie”!

Leave a Reply