USA: Musisz to zobaczyć! 9-letnia Novalee zaorała ideę maseczek w szkole! Nauczyciele znęcali się nad nią fizycznie i psychicznie [VIDEO]

Po raz kolejny 9-letnia Novalee zabiera głos w ważnej dla społeczeństwa sprawie. Tym razem rozprawiła się z dramatem przymuszania dzieci w szkołach do zakrywania nosa i ust. "Dzieci, proszę, powiedzcie jej, jak bardzo jesteście głodne i chcecie już pójść na lunch i jak ważne jest, by założyła w końcu tę maseczkę, byście mogły w końcu coś zjeść".

USA: Musisz to zobaczyć! 9-letnia Novalee zaorała ideę maseczek w szkole! Nauczyciele znęcali się nad nią fizycznie i psychicznie [VIDEO]

Po raz kolejny 9-letnia Novalee zabiera głos w ważnej dla społeczeństwa sprawie. Tym razem rozprawiła się z dramatem przymuszania dzieci w szkołach do zakrywania nosa i ust. „Dzieci, proszę, powiedzcie jej, jak bardzo jesteście głodne i chcecie już pójść na lunch i jak ważne jest, by założyła w końcu tę maseczkę, byście mogły w końcu coś zjeść”.

Po niedawnym wystąpieniu przed radą szkoły, którego wideo obiegło świat z prędkością światła, młoda uczennica podstawówki w Lakeville, Minnesota, zabrała głos ponownie. Tym razem w sprawie przymusu nakładania maseczek.

Novalee wzięła udział w wydarzeniu organizowanym przez organizację Mask Off MN, podczas którego zaapelowała do gubernatora Minnesoty Tima Walza, by przestał bezczelnie wprowadzać restrykcje zmuszające dzieci do nakładania maseczek w szkole.

USA: Musisz to zobaczyć! 9-latka zaorała radę szkoły i dyrektora, sprzeciwiając się lewicowej indoktrynacji BLM [VIDEO]

Na wstępie dziewczynka zaczęła od wyjaśnienia, czym jest znęcanie się nad dziećmi, przytaczając definicję znęcania się.

„W punkcie 'Znęcanie fizyczne’ jest coś bardzo ciekawego” – zwraca uwagę Novalee. „Nieracjonalne zakłócanie dziecku dostępu do powietrza” – mówi, po czym oznajmia „zapamiętajcie sobie to dobrze”.

„Jestem Novalee, uczęszczam do szkoły podstawowej w Minesocie i mam dosyć tyranicznego urzędowania gubernatora Walza, siedzącego na swoim tronie, wykorzystującego nauczycieli, dyrektorów, dorosłych, dzieci i strachu, by nas kontrolować”.

Po tych słowach usłyszeć można było gromkie brawa i wiwaty zebranych na sali osób.

9-letnia Novalee wyjaśniła w swoim przemówieniu, że bardzo zmagała się z noszeniem maski w szkole, a jesienią ubiegłego roku rodzice postanowili spróbować zdalnego nauczania.

„Izolacja była okropna. Nie widziałam sensu swojej egzystencji, nie miałam celu w życiu” – przyznaje.

Dziewczynka podzieliła się przykrymi doświadczeniami, przez które musiała przejść z uwagi na lockdown.

Udała się na terapię, aby poradzić sobie z depresją wywołaną izolacją od społeczeństwa. Powiedziała, że terapia nie pomogła, ponieważ: „Udawanie, że bezsens ma sens, jest bez sensu”.

Rodzina zdecydowała, że córka wróci do szkoły i podporządkuje się regułom, zakładając maseczkę. Jej kilkuminutowe przemówienie przeistoczyło się w swoisty występ Stand-Upowy.

„Zdradzę wam sekret, to była zwykła siateczka, przez którą normalnie oddychałam. Generalnie, była tak cienka, że mogłam przez nią pić” – na te słowa wybucha kolejna fala entuzjastycznych okrzyków.

„Moi przyjaciele i ja, mamy patenty na oddychanie. Niektóre to: ciągłe picie wody, schowanie twarzy między łokciami leżąc na ławce szkolnej, żeby ściągnąć maseczkę, czy założenie kaptura na głowę i zaciągnięcie ściągaczy tak mocno, że nauczyciel nie może widzieć twojej twarzy, więc maseczkę możesz ściągnąć” – dzieli się pomysłami z publicznością Novalee.

Przyznaje, że powrót do szkoły był spokojny, a nauczyciel był bardzo miły.

„Jednak od drugiego tygodnia zaczęło się. Śmialiśmy się z rodziną, że mogłabym występować w filmie z lat 80., grając jedną ze zbuntowanych, jako że lądowałam na dywaniku u dyrektora przez całe długie miesiące, spędzając tam nawet po kilka godzin dziennie.”

Dyrektor szkoły podstawowej nie chce wpuścić niezaszczepionych rodziców

Chociaż dalszą część występu przeplatają wybuchy śmiechu widowni, a sama dziewczynka opowiada wszystko w sposób, jakby były to wspomnienia z pełnych w przygody wakacji, to to, o czym opowiada staje się przerażającą wizją nowej normalności.

„Pracownicy szkoły gonili mnie i chwytali moje ciało. Jedna z osób dosłownie chciała włożyć mi siłą maskę na twarz.

Innym razem personel wydający posiłki – wszystkie 5 osób – otoczył mnie, krzycząc na mnie, bym założyła maseczkę, żebym nie komentowała wszystkiego w niegrzeczny sposób, żebym zaczęła okazywać szacunek, żebym przestała tyle gadać i założyła maseczkę. A ja siedziałam cicho i nieruchomo”.

„Oni byli jak wściekłe psy okrążające swoją ofiarę – mnie”. Dziewczyna opisuje, jak była zastraszana przez dorosłe osoby.

Najgorsze wydaje się jednak, kiedy nauczyciele znęcali się psychicznie, próbując wywrzeć presję poprzez koleżanki i kolegów z klasy, uprawiając obarczanie winą jednej osoby i kolektywne zarazem karanie.

USA: Horror maseczkowy! Niezależne badania ukazały 11 niebezpiecznych patogenów zagrażających również Twojemu dziecku!

Wstrzymywali pójście na lunch, warunkując je jedynie założeniem maseczki przez Novelee.

9-latka opisuje sytuację dokładnie: „Dzieci, proszę, powiedzcie Novelee, jak bardzo jesteście głodne i chcecie już pójść na lunch i jak ważne jest, by założyła w końcu tę maseczkę, byście mogły w końcu coś zjeść”.

Po takich praktykach nienawiść wobec dziewczynki zwiększała się z minuty na minutę. „Dzieci z mojej klasy zaczęły krzyczeć w moim kierunku. Niektóre przeklinały. Nauczyciele jedynie siedzieli i czekali”.

Wypowiedź Novelee zakończył apel do startującego w wyborach doktora Jensena.

„Pytam się Pana, doktorze, kiedy zostanie Pan wybrany na stanowisko, jak się Pan zachowa? Jak nie dopuści do zmiany swoich decyzji i jak sprawi, że nadal będzie pracował na rzecz społeczeństwa mieszkającego w Minnesocie, nie dopuszczając do takich sytuacji nigdy więcej? Odwaga jest zaraźliwa, więc życzę wam odwagi!”

Końcówkę przemówienia przyjęto ogromnymi owacjami na stojąco.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com?
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

2 KOMENTARZE

Leave a Reply