USA: Segregacja AD 2021. Niezaszczepieni uczniowie dostali znamię na skórze.

Niezaszczepieni uczniowie jednej ze szkół średnich w Exeter otrzymali znamię. Oznaczono ich czarnym numerkiem na skórze. Rodzice wściekli.

USA: Segregacja AD 2021. Niezaszczepieni uczniowie dostali znamię na skórze.

Niezaszczepieni uczniowie jednej ze szkół średnich w Exeter otrzymali znamię. Oznaczono ich czarnym numerkiem na skórze. Rodzice wściekli.

Segregacja sanitarna nabiera rozpędu. Jak podało Daily Mail, w jednej z amerykańskich szkół średnich nauczyciele zastosowali jawny podział na zaszczepionych i niezaszczepionych.

Do zdarzenia miało dojść na jednej z imprez kończących ostatni rok szkolny. Nauczyciele wpadli na pomysł, by monitorować zachowania podopiecznych w bardzo kontrowersyjny sposób.

UK: Piękne katolickie przesłanie siostry zakonnej z Tyburn. „Szczepienia COVID-19 to temat, który mojemu sumieniu nie pozwoli milczeć”. [VIDEO]

W tym celu zastosowali widoczny podział pomiędzy osobami zaszczepionymi i niezaszczepionymi. Osoby, które nie przyjęły tak zwanej szczepionki, otrzymały na zewnętrznej części dłoni znamię koloru czarnego. Wszyscy ci, którzy wzięli udział w największym w historii ludzkości eksperymencie medycznym, dostali znamię koloru czerwonego.

Źródło: NBC
Źródło: NBC

Poczynania nauczycieli wzbudziły furię w rodzicach i reszcie lokalnego społeczeństwa. Tym bardziej, że znamieniem były numerki, co budzi jedyne skojarzenie z przykrych doświadczeń ludzkości minionego wieku.

Przed tak haniebnymi praktykami ostrzegała niedawno ocalała z holokaustu Vera Sharav. W wywiadzie Sharav przedstawia podobieństwa między nazistowskimi Niemcami – w tym, jak reżim przeprowadzał eksperymenty medyczne na dzieciach i dorosłych – a tym, co dzieje się dzisiaj wokół pandemii COVID-19.

Szkoła odpowiada na oskarżenia, broniąc swoich praktyk. W oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej administratorzy poinformowali, że nie widzieli w tym nic złego. Podczas balu uczniowie byli proszeni o podnoszenie ręki co kilka piosenek, aby organizatorzy imprezy mogli „określić, z kim są” – oznajmia dyrekcja.

Szkoła w Exeter / Źródło: NBC
Szkoła w Exeter / Źródło: NBC

„Zdajemy sobie sprawę, że pojawiły się pewne obawy, że studenci zostali wytknięci lub naruszono ich prywatność.” „Dołożyliśmy wszelkich możliwych starań – przestrzegając wytycznych dotyczących śledzenia kontaktów – aby upewnić się, by tak się nie stało.”

„Mamy nadzieję, że społeczność zrozumie, że chociaż żaden model nie jest doskonały, ten model pozwala uczniom cieszyć się zbliżonym do normalnego i bardzo pożądanym doświadczeniem, aby zakończyć ich ostatni rok.” Szkoła poinformowała, że nie zna żadnych przypadków COVID-19 związanych z udziałem w imprezie szkolnej.

W oświadczeniu przesłanym pocztą elektroniczną do NBC10 Boston, dyrektor Mike Monahan bronił tej decyzji, mówiąc: „Opinie naszych uczniów i rodziców były niezwykle pozytywne, jeśli chodzi o wrażenia z balu.”

„Tylko jeden z organizatorów posiadał listę uczestników, na której wpisane numery odpowiadały imionom uczniów” – zauważa dyktator. „Lista uczestników balu nie zawiera żadnych danych osobowych dotyczących szczepień uczniów i nie zawierała numerów przypisanych uczniom” – podaje szkoła.

Pfizer celowo pominął rutynowe testy, by przepchnąć szczepionkę? 3 Faza zmienia datę ukończenia!

W sprawie zabrała głos przedstawicielka partii republikańskiej Melissa Litchfield. Ona również potwierdziła, że dzieci, które nie zostały zaszczepione, były oznaczane czarnym markerem.

„Osoby zaszczepione zostały oznaczone czerwonym kolorem. Osoby niezaszczepione, natomiast, zostały oznaczone czarnym” – informuje polityk. „Uczniowie zmuszeni zostali do przedstawienia dowodu przyjęcia szczepień. W przeciwnym razie, byli napiętnowani” – powiedziała Litchfield.

Według niej rodzice nie zostali powiadomieni o zamiarach szkoły. Przedstawicielka partii republikańskiej  zamieściła post na Facebooku, zwracając uwagę na całe zajście.

Źródło: Facebook
Źródło: NBC/Facebook

W odezwie do mieszkańców poinformowała, że zbiera więcej informacji na ten temat. Umieściła również cytaty z rozmów z uczniami i rodzicami, którzy nie kryli oburzenia.

„Niewiarygodne, że pozwolono na traktowanie uczniów, jak więźniów w nazistowskich obozach. Nie można tolerować segregacji. A fakt, że musieli unosić ręce jest daleki od akceptacji” – brzmi jeden z komentarzy.

Jak się okazuje, nawet przechowywanie tak delikatnych informacji sprawia kadrze nauczycielskiej wiele problemu. Jeden z komentujących, rzekomy świadek zajścia, poinformował, że „po imprezie zostawiono listę z pełnym imieniem i nazwiskiem każdej osoby niezaszczepionej. Znalazłam ją na zewnątrz leżącą na stole. Mam jej zdjęcie.”

WAŻNE! USA: Holokaust poszczepienny nabiera rozpędu: Dane VAERS wskazują 4000% wzrost liczby zgonów po szczepieniu Covid-19! A to dopiero początek.

Leave a Reply