Niemiecka dziennikarka namawia do eksperymentu, po czym #nagle osuwa się na wizji! [VIDEO]

Podczas programu na żywo niemiecka dziennikarka #nagle źle się poczuła. Pandemia zatorów, ataków serca, przewracających się zaszprycowanych dziennikarzy, czy sportowców, dopiero się rozpędza.

Niemiecka dziennikarka namawia do eksperymentu, po czym #nagle osuwa się na wizji! [VIDEO]
Podczas programu na żywo niemiecka dziennikarka #nagle źle się poczuła. Pandemia zatorów, ataków serca, przewracających się zaszprycowanych dziennikarzy, czy sportowców, dopiero się rozpędza.

W sieci pojawiło się nagranie niemieckiej stacji NTV, na którym po uprzednim nakłanianiu do eksperymentalnej metody mRNA, dziennikarka osunęła się, tracąc przytomność.

Dwójka dziennikarzy rozmawiała o przymusowych szczepieniach.

Rasa panów – Pentagon będzie monitorował Twoją krew, wszczepiając chip [VIDEO]

Incydent miał miejsce we wtorek podczas transmisji na żywo na antenie N-TV.

Reporterka Clara Pfeffer przeprowadzała wywiad z politykiem Seppem Müllerem.

Udzielająca wywiadu proszczepionkowa kobieta dopytuje – A zatem mówisz, że powinniśmy uruchomić przymusowe szczepienia tylko jeśli jest to niezbędne?

Czy nie będzie to za późno? – dopytuje kobieta.

Musimy … – w tym momencie dochodzi do jej „złego samopoczucia”, które widzieliśmy już coraz częściej w programach na żywo, kiedy to dochodziło do zatorów mózgu, czy zapaleń mięśnia sercowego.

Reporterka zaczyna mamrotać niezrozumiale, a jej oczy zaczęły bezwiednie patrzeć w innym kierunku niż na współprowadzącego kolegę. Po czym wydaje się, że się przewraca…

Zaciemnienie niemieckiej prezenterki telewizyjnej, podobnie jak inne omdlenia, których byliśmy świadkami w ostatnich tygodniach, przypominają wszystkie te wypadki, w których dziennikarze, czy sportowcy, upadają #nagle

To samo stało się z amerykańską aktorką komediową, która w trakcie zachwalania eksperymentalnych produktów medycznych, upadła na podłogę podczas swojego programu stand-upowego.

Chwilę później dobiegł do niej jeden z pracowników obsługi technicznej, by podtrzymać ją, zanim osunęłaby się i upadła na podłogę.

Myślę, że powinniśmy tu zakończyć program – powiedział współprowadzący.

Zmieniamy temat. Jak widzicie, nasza koleżanka nie czuje się dobrze – dodał.

W dalszej części redaktor naczelna N-TV, Sonja Schwetje, potwierdziła, że ​​Pfeffer cierpiała na „syndrom omdlenia” i powiedziała, że ​​dziennikarka czuje się lepiej po otrzymaniu opieki medycznej.

– Po omdleniu na antenie nasza reporterka czuje się lepiej. Otrzymuje opiekę medyczną. Dzięki za życzenia i wracaj do zdrowia, droga Klaro! – napisała na swoim Twitterze.

Pfeffer przypisała „dziwaczną” utratę przytomności pominięciu śniadania, mówiąc – Najpierw powinnam wyzdrowieć, a wszystko ponownie sprawdzę ze swoim lekarzem. A przede wszystkim następnym razem zjem chociaż małe śniadanie.

#Nagle zaćmienie niemieckiej prezenterki telewizyjnej jest podobne do innych przypadków omdleń obserwowanych w ostatnich tygodniach, a wielu podejrzewa, że ​​winne mogą być eksperymentalne tak zwane szczepionki mRNA na Covid-19.

Pandemia zgonów #nagle rozpoczęła się na dobre w śród medyków, którzy zawierzyli przekonaniom mediów i koncernów o skuteczności i bezpieczeństwie eksperymentalnej metody mRNA.

“Zmarł nagle” / “Zmarł nieoczekiwanie”. Lekarze padają jak muchy już w 2021, a to dopiero początek!

Fala zgonów lekarzy rozpoczęła się na dobre. A to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Wideo z “omdlenia” niemieckiej dziennikarki poniżej:

Leave a Reply